image

Относительно военкомата

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 62 06.05.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Косательно военкомата. У меня я не годен к службе по ст14-б. в 2004 г. Нужно идти в военкомат обновлять данные. Плюс за это время у меня появился полионифрит (почки) Подскажите. Зная, что в данный момент медкомиссия военкомата, больше похожа на собеседование. Могу ли я без направления военкомата пойти сам на обследование и подтверждение диагнозов и предоставить заключение врача ей и тем самым претендовать на отсрочку от мобилизации и/или снятие с учёта. Спасибо только что”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

29.04.2022 11:41:48 Без запрошення у вигляді повістки йти у військкомат не варто. Зазначу більше відомості зазначені у вашому войсковому квитку, щодо не придатності до військової служби вже не актуальні тому отримати підтвердження на ВЛК своїх хвороб у вас не буде. ВЛК діє на підставі наказу МОУ №402 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08#Text. З ваших дій то вам необхідно звернутися до сімейного лікаря та отримати направлення до профільних лікарів, здачі аналізів та оновленням даних , виписок , епікризів, діагнозів по вашому актуальному стану здоров'я. Коли ви отримаєте повістку з військкомату підійти на ВЛК , тоді підете з вашими діагнозами та медичними документами

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

29.04.2022 14:03:59 Добрый день. Вы конечно можете пройти независимую комиссию, но уверенности в том, что военкомат ее примет к сведению нет, заставит проходить непосредственно у них. Спасибо.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

29.04.2022 18:39:09 Доброго дня. Вказана хвороба не виникає за 1 – 3 дні, тому впевнений, що ви звертались до лікаря раніше. Зазначу, що ви маєте безперешкодне право звернутися до терапевта, який направить до відповідного фахівця на обстеження і надасть відповідний висновок, який ви можете надати ВЛК. Відповідно до ст. 66 Додатоку 1 до Положення про військово-лікарську експертизу в ЗС України, гломерулярні та тубулоінтерстиціальні хвороби нирок № 00-Nі9 (нефротичний синдром, хронічний інтерстиціальний нефрит, гострий пієліт, пієлонефрит, тубулоінтерстиціальний нефрит, хронічний первинний пієлонефрит, нефропатії, ниркова недостатність) зі значними порушеннями функцій та нирковою недостатністю (ХХН IV-V стадії.) Особи з таким захворюванням є непридатними до військової служби з виключенням з військового обліку.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ

01.05.2022 11:44:41 Доброго дня. Так, звичайно, Ви можете самостійно звернутися в цивільному порядку в медичний заклад для проходження медичного обстеження і надалі висновок лікарсько-консультативної комісії (ЛКК) пред'явити при проходженні військово-лікарської комісії (ВЛК), яка відбудеться вже за направленням центру комплектування (військомату). В такому разі медична комісія, як Ви кажете, вже не зможе бути схожою на співбесіду, оскільки виявлені у Вас ЛКК проблеми зі здоров'ям потрібно буде або підтвердити, або спростувати. Однак отримання відстрочки і/чи зняття з військового обліку все ж можливе виключно за наслідками проходження ВЛК.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

04.05.2022 12:34:32 Нет, в военкомате все равно потребуют проходить их местную ВЛК. Предварительно обратитесь в общественное в гражданском порядке лечебное заведение для определения состояния здоровья, получите справку о заболевании, далее при её учете если вывод ВЛК будет необъективен, то надо получить постанову ВЛК (может в форме справки), и если Вас признают годным, то обжаловать ее в ЦВЛК или суд п.2.4.10 р.2 Наказу МОУ №402 от 14.08.08 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08#Text

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу