image

Отримання громадянства України для громадян рф

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 98 16.04.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго дня. Громадянин росії, що постійно проживає і має безстрокову посвідку на проживання в Україні (протягом 11 років). Одружений з українкою, є син громадянин України. Чи можна в умовах воєнного стану отримати громадянство України, якщо немає можливости отримувати довідки з консульських установ рф? (відсутність судимості, відмова від громадянства) чи можна звертатись з цього питання в ДМС України не за місцем реєстрації постійного проживання, якщо тимчасово змінив місце перебування? Дякую.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
16.04.2022 16:27:09
Доброго дня. В умовах военного стану Держаною міграційною службою тимчасово призупинено роботу інформаційно-комунікаційних систем ДМС та надання адміністративних послуг: Видачу паспорта… Вклеювання фотокартки до паспорту.. До іншого ДМС України не за місцем постійного проживання звернутись Ви можете, проте відповідь буде такою самою.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ

15.04.2022 14:09:11 Перебуваючи у шлюбі з громадянкою України понад 2 роки, росіянин має право або отримати посвідку на постійне місце проживання в Україні при цьому зберігши громадянство РФ, або подати документи на отримання громадянства України. Якщо ж громадянин Росії вирішив отримати українське громадянство, йому необхідно подати до органу ДМСУ наступні документи: заяву про прийняття до громадянства України; 3 фотокартки; декларацію про відсутність іноземного громадянства; копію документа про дозвіл на імміграцію в Україну; документ про наявність законних джерел існування протягом останніх 6 місяців на момент подання заяви про прийняття до громадянства України; копію документа, щодо перебування дружини особи у громадянстві України; свідоцтво про шлюб, що підтверджує перебування особи у шлюбі з громадянкою України терміном понад два роки, довідку про володіння українською мовою.Війна додала ще один документ для мужчин призовного віку (18-60 років). Необхідно стати на військовий облік.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

15.04.2022 14:39:21 Отримати громадянство ви зарез не зможете (військовий стан, тривала процедура, рішення приймає Президент). Звертатися до ДМСУ по місцю перебування ви зможете у будь-якій точці України у будь-якому населеному пункті обмежень немає. Також зарез ви можете подати документи для отримання громадянства, тобто запустити процес Перелік документів Документ, що підтверджує тимчасове або постійне проживання в Україні, Документ, що підтверджує потрібний рівень володіння українською мовою, Зобов'язання виходу із іноземного громадянства. Звернення до районної ДМС; Документи передаються в Центральне управління ДМС , у відділ громадянства; ЦМУ ДМС відправляє запити на перевірку особи іноземця Поліції, Інтерполу, Прикордонній службі й СБУ; Документи надсилаються до Департаменту громадянства в ДМС України, де існує комісія, яка проводить перевірку цих документів; Документи надсилаються до комісії з громадянства при Президентові. Вона приймає своє рішення, і передає підпи

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

15.04.2022 17:15:51 Доброго дня. Зважаючи на офіційне повідомлення Уряду від 01.03.2022 року про те, що в умовах воєнного стану Державною міграційною службою тимчасово призупинено роботу інформаційно-комунікаційних систем ДМС та надання адміністративних послуг, вважаю, що і процедура прийняття громадянства України наразі недоступна.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу