image

Отримання грошової допомоги в зв'язку з травмою

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 105 15.11.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Я мобілізований в лютому а три тижні тому отримав захворювання пов'язане з проходженням військової служби (видалення міждискових гриж) тиждень як зробили операцію. На ВЛК дали відпустку після операції на 30 діб (зараз у відпустці) чи є це захворювання приводом для отримання грошової допомоги та якщо є то що для цього потрібно.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
28.10.2022 11:18:32
Перелік документів, які необхідно надати для одержання одноразової грошової допомоги у разі захворювання, поранення (контузії, травми або каліцтва) або встановлення інвалідності: заява про виплату одноразової грошової допомоги; копія довідки медико-соціальної експертної комісії про встановлення відсотка та причинного зв’язку втрати працездатності або встановленої інвалідності (видається комісіями МСЕК); копія довідки ВЛК, свідоцтва про хворобу (видається медичними установами, де проводилось лікування); копія довідки командира вч про причини та обставини поранення (контузії, травми або каліцтва), видається у військовій частині; витяг із наказу командира вч про виключення зі списків особового складу частини, а для військовослужбовців строкової військової служби – копія військового квитка (для звільнених із служби); копії сторінок паспорта отримувача одноразової допомоги з даними про піб і місце реєстрації; копія РНОКПП.
BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
Консультант №311 Юрист Україна / Київська область

26.10.2022 15:37:32 Доброго дня. Якщо Ваше захворювання не пов'язано з отриманням поранення (контузією, травмою, каліцтвом), то Ви маєте право на отримання в висновку ВЛК вказано, що захворювання пов'язано з проходженням військової служби а також якщо наслідком захворювання стала часткова втрата працездатності. Знадобляться наступні документи: довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією про встановлення групи інвалідності або відсотка втрати працездатності із зазначенням причинного зв'язку інвалідності чи втрати працездатності (завірена копія); постанови відповідної військово-лікарської комісії щодо встановлення причинного зв'язку поранення (контузії, травми або каліцтва), захворювання; документа, що свідчить про причини та обставини захворювання документів (відповідних сторінок за наявності), що посвідчують особу реєстраційного номера облікової картки платника податків

PRO 70.54
Реклама
Станіслав Олегович
Станіслав Олегович Юрист Україна / Київ
Станіслав Олегович
Вартість: 750 грн/год Детальніше

26.10.2022 15:41:44 Приводом для отримання одноразової грошоовї допомоги (ОГД) буде встановлення інвалідності або відсотку втрати працездатності, у зв'язку з даною травмою. Але даний висновок дає МСЕК. Вам потрібно пройти повний курс лікування/реабілітації. після чого проходите ВЛК на придатність до служби. В подальшому потрібн овитребувати направлення на МСЕК. До направлення додаються всі наявні медичні заключення та історіяхвороби, довдіка про обставини захворювання або травми, та особисті документи. Важливо щоб було вказан ов цих документах. що захворювання пов'язане з проходженням служби. І вже після отримання довідки МСЕК подається пакет документів на призначення ОГД. Розмір виплати залежить від визначення відсотку втрати працездатності або групи встановлення інвалідності. Дане питання розписано в постанові КМУ № 975 від 2013 р. У разі додаткових питань - звертайтесь.

BASE (Базова) 0
Реклама

26.10.2022 16:01:25 Ст. 16 ЗУ «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» передбачена виплата одноразової грошової допомоги військовослужбовцю внаслідок отримання поранення (контузії, травми або каліцтва), захворювання під час виконання ним обов’язків військової служби без встановлення йому інвалідності. Процедура виплати одноразової грошової допомоги однакова для всіх випадків: сповіщення безпосереднього начальника (командира);лікування;проходження огляду ВЛК;огляд МСЕК;подача документів. Виплата одноразової грошової допомоги можлива як під час проходження служби, так і в трьох місячний строк після звільнення зі служби. Зараз Вам треба до МСЕК для огляду та встановлення втрати працездатності. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

26.10.2022 16:09:46 До наказів про виплату додаткової винагороди, збільшеної до 100000 гривень, включаються особи, які: у зв’язку з пораненням (контузією, травмою, каліцтвом), пов’язаним із захистом Батьківщини, а для поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту - із участю у бойових діях або забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах у період здійснення зазначених заходів, перебувають на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я (у тому числі закордонних), включаючи час переміщення з одного лікарняного закладу охорони здоров’я до іншого, або перебувають у відпустці для лікування після тяжкого поранення за висновком (постановою) військово-лікарської (лікарсько-експертної, медичної) комісії. ВАш випадок не підпадає під грошову допомогу

BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область

26.10.2022 22:40:06 У разі хвороби чи отримання ушкоджень військовослужбовцям виплачують суму грошового забезпечення за останньою обійманою посадою за весь період непрацездатності. Виплата грошового забезпечення здійснюється на підставі наказу командира (начальника, керівника). Тож електронний лікарняний, який може бути автоматично сформований для військовослужбовця, не потребує опрацювання – за ним не потрібно проводити розрахунки Окрім цього, під час воєнного стану військовослужбовці можуть отримати іншу грошову допомогу. Захисники України, які отримали поранення (контузію, травму, каліцтво) під час бойових дій та які перебувають на стаціонарному лікуванні, мають право на грошову допомогу в розмірі до 100 тисяч гривень. Чинне законодавство також передбачає, що якщо солдат проходить стаціонарне лікування з інших причин – він може отримати до 30 тисяч гривень на місяць. Грошові виплати від держави не залежать від місця лікування – це можуть бути як військові, так і цивільні чи закордонні медичні заклади.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

02.11.2022 13:27:04 ВЛК в своєму висновку повинна визначити причинний зв’язок, якщо він визначений тоді згідно постанови № 168 КМУ від 28.02.2022 ви маєте право на виплати. Якщо причинний зв’язок не встановлено, то можна це оскаржити до ЦВЛК або до суду. Щоб оримати виплати необхідно зібрати пакет документів визначений у порядку призначення і виплати одноразової грошової допомоги

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №324 Юрист Україна / Запорізька область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу