ОТРИМАТИ ЛІЦЕНЗІЮ НА БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ ✅ 361 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Отримати ліцензію на будівельні роботи

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 67 19.03.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго дня. Хочу будувати багатоповерховий будинок. Чув що треба ліцензія. Які вимоги? В кого отримати будівельну ліцензію? Потім там планую продати квартири. Які ше документи крім ліцензії треба?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

14.03.2021 22:08:04 Доброго дня. Дозвільні документи на будівництво є законною підставою для реалізації будь-якого будівельного або архітектурного проекту. Будівельна документація надається замовнику відповідною інстанцією (Державної архітектурно-будівельною інспекцією) з метою контролю над виконанням нормативів, правил, вимог і умов містобудівного законодавства. Спорудження багатоквартирного жилого будинку відноситься до 4-5 категорії складності тому так, дозвіл потрібен. Процедура реєстрації небезпечних об'єктів, розрахованих на постійне перебування в яких великої кількості людей, наступна: отримання містобудівних умов і обмежень (департамент містобудування та архітектури); отримання технічних умов; розробка проектної документації; проведення експертизи проектної документації; отримання дозволу на будівництво (ДАБІ). Дозвіл на будівництво об'єкта - офіційний документ, що надає право на проведення таких робіт, як: будівництво, реконструкція, капітальний ремонт замовнику об'єкта та його підряднику.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

16.03.2021 12:47:40 Ліцензію на будівельні роботи видає Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ). Вам треба подати в ДАБІ заяву на видачу ліцензії, до заяви додати: перелік будівельних робіт, які планується виконати; витяг або виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (нотаріально завірені); копію довідки про включення в Єдиний державний реєстр підприємств (довідка статистики) (нотаріально завірену); копію свідоцтва платника ПДВ; банківські реквізити (для складання договору); копію договору оренди офісу (адреса офісу, площа офісу), (адреса складу, площа складу); перелік об`єктів, видів робіт ( для суб`єкта будівельної діяльності, який мав попередню ліцензію). Через 30 днів, якщо до документів не буде зауважень, вам видадуть ліцензію. Плата за видачу ліцензії в 2021 - 2102 гривень. Коли будинок буде побудовано, треба підключити його до комунікацій (вода, електрика, опалення), ввести в експлуатацію, а потім розпочинати продаж квартир.

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

17.03.2021 19:05:45 Доброго дня, Необхідність отриання ліцензії залежить від чласу наслідків (рівня безпеки для життя і здоровя людей). Для будівництва об'єктів з класом наслідків СС1 ліцензія не потрібна, однак до цього класу наслідків можна віднести невеликі будинки (наприклад приватні та "таунхауси"). Для будівництва інших, більших за розмірами будинків, Вам необхідно буде отримати ліцензію на ФОПа або юридичну особу. Для отримання ліцензії необхідно подати певний пакет документів та мати відповідне обладнання, техніку і сертифікованих спеціалістів. Це все можливо підготувати та орендувати, а також прийняти на роботу спеціалістів, однак головне, що необхідно мати - це земельна ділянка під забудову (в оренді або власності) і це тільеки початок. Потім отримаєте містобудівні умови та обмеження, розробите та погодите проект, пройдете громадські слухання, а лише потім зможете почати будувати.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №98 Юрист Україна / Київ
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу