Консультант
Онлайн сервіс юридичних
та бухгалтерських послуг
Консультант
  • Стати консультантом
  • Юридична інформація
  • Консультації
  • Зворотній зв'язок
  • Стати консультантом
  • Юридична інформація
  • Консультації
  • Зворотній зв'язок
  1. Consultant
  2. Консультации специалистов
  3. Отримати ліцензію на будівельні роботи
Отримати ліцензію на будівельні роботи - Consultant.net.ua
19.03.2021

Отримати ліцензію на будівельні роботи

Недавно нашей команде задали вопрос: “Доброго дня. Хочу будувати багатоповерховий будинок. Чув що треба ліцензія. Які вимоги? В кого отримати будівельну ліцензію? Потім там планую продати квартири. Які ше документи крім ліцензії треба?”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:


Консультант #107

Доброго дня. Дозвільні документи на будівництво є законною підставою для реалізації будь-якого будівельного або архітектурного проекту. Будівельна документація надається замовнику відповідною інстанцією (Державної архітектурно-будівельною інспекцією) з метою контролю над виконанням нормативів, правил, вимог і умов містобудівного законодавства. Спорудження багатоквартирного жилого будинку відноситься до 4-5 категорії складності тому так, дозвіл потрібен. Процедура реєстрації небезпечних об'єктів, розрахованих на постійне перебування в яких великої кількості людей, наступна: отримання містобудівних умов і обмежень (департамент містобудування та архітектури); отримання технічних умов; розробка проектної документації; проведення експертизи проектної документації; отримання дозволу на будівництво (ДАБІ). Дозвіл на будівництво об'єкта - офіційний документ, що надає право на проведення таких робіт, як: будівництво, реконструкція, капітальний ремонт замовнику об'єкта та його підряднику.

 

Консультант #71

Ліцензію на будівельні роботи видає Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ). Вам треба подати в ДАБІ заяву на видачу ліцензії, до заяви додати: перелік будівельних робіт, які планується виконати; витяг або виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (нотаріально завірені); копію довідки про включення в Єдиний державний реєстр підприємств (довідка статистики) (нотаріально завірену); копію свідоцтва платника ПДВ; банківські реквізити (для складання договору); копію договору оренди офісу (адреса офісу, площа офісу), (адреса складу, площа складу); перелік об`єктів, видів робіт ( для суб`єкта будівельної діяльності, який мав попередню ліцензію). Через 30 днів, якщо до документів не буде зауважень, вам видадуть ліцензію. Плата за видачу ліцензії в 2021 - 2102 гривень. Коли будинок буде побудовано, треба підключити його до комунікацій (вода, електрика, опалення), ввести в експлуатацію, а потім розпочинати продаж квартир.

 

Консультант #98

Доброго дня, Необхідність отриання ліцензії залежить від чласу наслідків (рівня безпеки для життя і здоровя людей). Для будівництва об'єктів з класом наслідків СС1 ліцензія не потрібна, однак до цього класу наслідків можна віднести невеликі будинки (наприклад приватні та "таунхауси"). Для будівництва інших, більших за розмірами будинків, Вам необхідно буде отримати ліцензію на ФОПа або юридичну особу. Для отримання ліцензії необхідно подати певний пакет документів та мати відповідне обладнання, техніку і сертифікованих спеціалістів. Це все можливо підготувати та орендувати, а також прийняти на роботу спеціалістів, однак головне, що необхідно мати - це земельна ділянка під забудову (в оренді або власності) і це тільеки початок. Потім отримаєте містобудівні умови та обмеження, розробите та погодите проект, пройдете громадські слухання, а лише потім зможете почати будувати.

 

Можливо, Вам буде цікаво:
  • Правила оформлення декретної відпустки в Україні
  • Відмова від громадянства України
  • Оформлення спадщини в Україні
  • Процедура отримання біометричного паспорта в Україні
  • Поняття опіки та піклування
Консультант - Юридичний маркетплейс
Відправити запрошення на мобільний телефон
Відправити
© ТОВ «ЮК «ПРИХОДЬКО ТА ПАРТНЕРИ», 2019-2021 | Всі права захищені | Карта Сайта

Зворотній зв'язок

Дякуємо! Ваше звернення отримано!

Ми відповімо на ваше запитання якнайшвидше