ОТРИМАТИ ЗЕМЛЮ БЕЗКОШТОВНО ✅ 310 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Отримати землю безкоштовно

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 47 15.02.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Я чув що кожна людина може отримати шматок землі там де вона захоче. Куди звертатися шоб виділили землю? Чи дійсно я можу отримати цю землю де завгодно? Який розмір землі дає держава? Скільки треба платити щоб отримати безкоштовну землю? На який закон треба посилатися? Дякую!”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
12.02.2021 18:22:27
доброго дня. Ч. 1 ст. 121 ЗКУ визначає обмеження (норми) максимальних розмірів земельних ділянок, які громадяни України мають право на безоплатну передачу їм із земель державної або комунальної власності.К ожен громадянин України може отримати безкоштовно в приватну власність шість земельних ділянок різного цільового призначення, згідно з переліком наведеним у ст. 121 ЗКУ, в межах визначених норм і один раз по кожному виду використання (ч. 4 ст. 116 ЗКУ).ПЕРЕЛІК ДІЙ:1.Визначитися з місцезнаходженням вільної земельної ділянки та її цільовим призначенням. При цьому бажане місце розташування земельної ділянки (населений пункт) не залежить від місця проживання громадянина.2.Звернутися з клопотанням про безкоштовне надання земельної ділянки у власність в орган, уповноважений здійснювати розпорядження земельними ділянками державної або комунальної власності.3.Замовити в землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №159 Юрист Україна / Київ

09.02.2021 15:17:44 1.Шукайте вільну ділянку на публічній кадастровій карті. 2.Замовляйте вікопіювання з публічної кадастрової карти з зазначенням схеми ділянки. 3.Подавайте клопотання до місцевої ради (якщо ділянка у місті) або до районної державної адміністрації (якщо ділянка за містом). До клопотання додавайте викопіювання з публічної кадастрової карти, копію вашого паспорту та ІПН. Якщо маєте намір займатись фермерством - то додаєте документи про досвід роботи у сільському господарстві, або документ про освіту в аграрній сфері. 4.Отримуєте дозвіл про передачу ділянки у власність. 5.Замовляєте проект землеустрою. 6. Погоджуєте проект землеустрою у Держгеокадастрі. 7.Реєструєте проект у державному земельному кадастрі. 8. Затверджуєте проект - у міській раді, чи районній державній адміністрації. 9.Отримуєте рішення про передачу земельної ділянки у власність. 10.Реєструєте право власності на ділянку. Площі земельних ділянок вказані в статті 121 Земельного кодексу України. Посилайтесь на статтю 81 Кодексу.

BASE (Базова) 35.03
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

09.02.2021 16:41:18 Добрий день. Кожен громадянин України може отримати безкоштовно в приватну власність шість земельних ділянок різного цільового призначення, згідно з переліком наведеним у ст. 121 Земельного кодексу України, в межах визначених норм і один раз по кожному виду використання. Для початку Вам потрібно визначитися з місцезнаходженням (можна обрати де завгодно) вільної земельної ділянки та її цільовим призначенням, а далі звертатися з клопотанням про безкоштовне надання земельної ділянки у власність до відповідного органу (сільська, селищна, міська рада - щодо земель комунальної власності, розташованих в населених пунктах; райдержадміністрація - щодо земель державної власності за межами населених пунктів; Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру - щодо земель сільськогосподарського призначення державної власності). До клопотання додаються певні документи. На практиці складно отримати безкоштовно у власність земельну ділянку. Бажаю Вам успіху!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ

10.02.2021 23:08:26 Статтею 121 Земельного кодексу України визначено, що громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах: для ведення особистого селянського господарства – не більше 2,0 гектара; для ведення садівництва – не більше 0,12 гектара; для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах – не більше 0,25 гектара, в селищах – не більше 0,15 гектара, в містах – не більше 0,10 гектара; для індивідуального дачного будівництва – не більше 0,10 гектара; для будівництва індивідуальних гаражів – не більше 0,01 гектара. Для цього необхідно відшукати вільну земельну ділянку, а після подати заяву до органу в чиєму віданні вона знаходиться (рада або адміністрація), який видасть дозвіл на розробку документації (землевпорядники), а отримавши проект землеустрою затвердити його в держгеокадастрі, а потів в місцевій владі. Після цього реєструйте право власності на зем

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу