image

Пересечение границы инвалидом

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 54 22.04.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Я инвалид 3гр. Мужчина 35лет. Могу ли я выехать за границу согласно постановы КМУ 383 от 29 марта?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

15.04.2022 17:00:15 Добрий день. П.3 ч.6 ст.37 ЗУ «Про військовий обов'язок і військову службу» передбачає можливість виключення з військового обліку військовозоб.громадян, які за висновком ВЛК (військово-лікарської комісії) визнані непридатними до служби та підлягають виключенню з військового обліку. Мобілізації підлягають військовозоб.громадяни, якщо Ви у передбаченому законом випадку виключені з військового обліку військовозоб., то не підлягаєте мобілізації, треба мати про це запис у військовому док-ті (виключені з військового обліку). Для виїзду керуватися п.2-1 Правил перетинання держ.кордону, затв.пост.КМУ від 27.01.1995 №57 (зі змінами від 05.04.2022), там вказано: у разі введення … воєнного стану особи з інвалідністю мають право перетинати кордон, вказано перелік потрібних док-ів. Раджу попередньо за тел.гарячою лінією прикорд.служби (область, де плануєте перехід або виїзд) спитати буквально чи достатньо буде Ваших док-тів для виїзду https://dpsu.gov.ua/ua/contacts/state_border_guards/

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

15.04.2022 18:51:16 Доброго дня. Якщо Ви інвалід ІІІ групи, то відповідно до абз.3 ч.1 ст.23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" не підлягаєте призову на військову службу під час мобілізації. Тому Ви, відповідно до постанови КМУ №383 від 29.03.2022 року, можете перетнути державний кордон України.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

15.04.2022 23:12:05 Доброго Дня. Поки ні. Зазначу постанова містить відомості про Перетин державного кордону може здійснюватися: особою з інвалідністю І чи ІІ групи — у супроводі одного або обох батьків, на утриманні яких перебуває така особа з інвалідністю, дружини /чоловіка, повнолітніх сина/ доньки, їх дружини/ чоловіка (за наявності документів, що підтверджують родинні зв’язки та інвалідність); особою з інвалідністю ІІІ групи — у супроводі дружини/ чоловіка (за наявності документів, що підтверджують родинні зв’язки та інвалідність). Проте працівники прикордонної служби поки відомості про перетин кордону інвалідами ІІІ групи не підтверджували та роз'яснень не надавали тому варто звернутись до них Волинський прикордонний загін (кордон з Польщею у межах Волинської області) – тел. (033) 272 09 20. Львівський прикордонний загін (кордон з Польщею у межах Львівської області) – тел. (032) 239 01 23. Чопський прикордонний загін (кордон зі Словаччиною та Угорщиною) – тел. (067) 181 42 67.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

16.04.2022 17:38:35 Доброго дня. Так, можете. Постанова КМУ 383 від 29.03.2022р передбачає можливість перетину кордону особою з інвалідністю 3-і групи - за наявністю довідки до акту огляду медико-санітарною експертною комісією, або посвідчення, яке підтверджує відповідний статус.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ

18.04.2022 08:54:25 Згідно цієї постанови особа з інвалідністю ІІІ групи може покинути країну у супроводі дружини/ чоловіка (за наявності документів, що підтверджують родинні зв’язки та інвалідність); Виїзд за межі України осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю чи інших осіб, які потребують постійного догляду разом із супроводжуючою особою може здійснюватися не більше ніж один раз із часу введення на території України надзвичайного або воєнного стану до його припинення чи скасування. Вам будуть потрібні документи, які підтверджують Вашу групу. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

21.04.2022 19:00:20 Согласно изменениям, внесенным Постановлением КМУ от 29 марта 2022 №383, инвалид 3й группы имеет право выехать из Украины в период военного положения. Выезд инвалида 3й группы осуществляется на общих основаниях: у инвалида должна быть в наличии справка по Форме №157-1/о, выданная медико-социальной экспертной комиссией; либо (при отсутствии справки) удостоверение инвалида. Вместе с инвалидом из Украины может выехать сопровождающий - его жена/муж, при наличии оригинала свидетельства о браке. На данный момент, если у вас нет действующего загранпаспорта, пересечь границу Украины разрешено по внутреннему украинскому паспорту.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу