image

Перетин кордону студента іноземного вузу

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 73 19.04.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий вечір! Мій син навчається на першому курсі денної форми навчання.В травні 2022 йому виповниться 18. При зверненні у військомат(12.04.2022) сину відмовили у наданні відстрочки. Пояснивши це тим: - весняний призов скасували; - немає 18, хоча раніше при зверненні до війскомату, була надана відповідь не чекати 18 і звертатися раніше з документами які підтверджують навчання; - на даний час нічого не оформляємо зіславшись на указ президента від 11.04.2022р. 230. Що робити в дані ситуації?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

12.04.2022 23:03:10 Обмеження по перетину кордону діють виключно до Громадян України у віці 18-60 року тобто до травня 2022 року йому немає 18 років , отже він вільно може перетнути кордон і обмеження по перетину кордону до нього не діють до дня коли йому виповниться 18 років. Отже зі свідоцтвом про народження або біометричним паспортом Ваш син може перетнути кордон. Отримати додаткову консультацію щодо особливостей перетину кордону в період дії воєнного стану можна звернувшись за телефонами гарячої лінії Державної прикордонної служби: Волинський прикордонний загін (кордон з Польщею у межах Волинської області) – тел. (033) 272 09 20. Львівський прикордонний загін (кордон з Польщею у межах Львівської області) – тел. (032) 239 01 23. Чопський прикордонний загін (кордон зі Словаччиною та Угорщиною) – тел. (067) 181 42 67. Мукачівський прикордонний загін (кордон з Угорщиною, Румунією) – тел. (031) 313 82 61.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

13.04.2022 13:49:05 Відповідно до листа Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, військкомати отримали розпорядження надавати відстрочку та дозвіл на перетин кордону тим, хто навчається в іноземних вишах. Для цього студент повинен мати відстрочку від призову, яку можна оформити у територіальному центрі комплектування за місцем приписки на підставі довідки з закладу вищої освіти, де навчається студент. Окрім цього, йому необхідно мати дозвіл на перетин кордону від керівника відповідного центру комплектування за місцем приписки, який можна отримати на підставі примітки про відстрочку та документів, що підтверджують навчання в іноземному закладі вищої освіти.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

13.04.2022 15:54:58 Доброго дня. Якщо питання зумовлено потребою сина виїхати закордон, роз'яснюю, що перетнути державний кордон на виїзд з України можуть громадяни України - здобувачі фахової передвищої та вищої освіти, асистенти-стажисти, аспіранти та докторанти, які навчаються за кордоном за денною або дуальною формами здобуття освіти (студенти, слухачі). Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2022 р. № 383.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

13.04.2022 16:52:00 Студентам закордонного навчання надається відстрочка від призову на час навчання. Звернутись за отриманням відстрочки ваш син зможе після того, як йому виповниться 18 років. Осіб молодше 18 років до армії не призивають, і цього року призов до армії дійсно скасовано. Але оголошена загальна мобілізація, якій підлягають чоловіки від 18 до 60 років. Щоб не бути мобілізованим треба отримати посвідчення про відстрочку від мобілізації. Перш ніж звертатись до військомату за отриманням посвідчення, вашому сину необхідно отримати від адміністрації його навчального закладу довідку на підтвердження навчання в цьому закладі. Цю довідку необхідно перекласти на українську мову та засвідчити у нотаріуса. Засвідчену нотаріусом довідку необхідно надати до військомату. На підставі довідки військомат видасть вашому сину посвідчення про відстрочку від мобілізації на період навчання. З цим посвідченням ваш син зможе безперешкодно виїхати з України в краіну навчання.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

18.04.2022 17:17:04 Доброго дня. Необхідно отримати від ВУЗу довідку яка підтверджує, що він є студентом. Далі звернутися до військомуту та отримати відстрочку. Адже, у зв’язку з введенням в Україні правового режиму воєнного стану відповідно до Указу Президента України від 24.04.2022 №64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні” та Закону України “Про правовий режим воєнного стану” запроваджено обмеження у праві виїзду з території України її громадянам чоловічої статі віком 18-60 років. Однак щодо цього, відповідно до вимог вищезгаданих нормативно-правових актів, є виключення. Здобувачі фахової передвищої та вищої освіти, асистенти-стажисти, аспіранти та докторанти, які навчаються за кордоном за денною або дуальною формами здобуття освіти (студенти, слухачі). Необхідно: довідка про відстрочку, видана військкоматом про тимчасову непридатність (від 1 до 6 місяців) до військової служби.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу