image

Переведення

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 46 31.10.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Я військовослужбовець, хочу перевестись до іншої частини”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
27.10.2022 11:15:23
Добрий день. 1. Дізнайтесь чи інша ВЧ має вакантну посаду і чи згодні на прийняття Вас в свій штат. 2. Пишете рапорт на керівника який приймає рішення про переміщення по службі, погоджуєте рапорт зі своїм безпосереднім керівником. Потім очікуйте переведення, але пускайте «на самотёк», систематично цікавитеся станом розгляду рапорта
BASE (Базова) 0.01
Реклама

27.10.2022 11:12:17 Возмите в той часту кда хотите перевестить отношение и напишите рапорт командиру на первод

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №303 Юрист Україна / Харківська область

27.10.2022 11:14:32 Доброго дня. Пишіть рапорт своєму командуванню, саме воно буде вирішувати чи можливо Вас перевести до іншої частини. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

27.10.2022 11:15:15 Для переводу потрібно вказувати підставу, які зазначені в п82 Положення про проходження служби в ЗСУ. Крім того в частині, в яку бажаєте перевестись, потрібно отримати відношення у командування. Після чого подаєте рапорт про перевод з відношенням та підтверження про підставу переводу. Але даний рапорт командування на будь-якому рівні може повернути без погодження. Для уточнення Ваших обставин, та можливих оьов'язкових підстав для переводу раджу замовити послугу Правовий висновок

BASE (Базова) 0
Реклама

27.10.2022 11:15:21 Вітаю. Для цього потрібно отримати відношення з тієї ВЧ, де Вас приймуть, а вже після подати рапорт на переведення до іншої ВЧ. Доповнити рапорт відношенням з ВЧ

BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
Консультант №311 Юрист Україна / Київська область

27.10.2022 14:36:10 Подайте рапорт командиру частини.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №314 Юрист Україна / Черкаська область

27.10.2022 21:06:43 Щоб перевестись, куди ви хочете треба:1. Відношення до військової частини.2.Добра воля командира, який має підписати рапорт.3. Причини перевестись саме в певний підрозділ. Переміщення військовослужбовця за станом здоров'я або за станом здоров'я членів його сім'ї здійснюється за рапортом військовослужбовця та за наявності відповідного медичного висновку. Для переміщення в іншу місцевість військовослужбовець до рапорту додає відповідні документи, які підтверджують необхідність зміни місця проживання:дружини (чоловіка);(її) неповнолітніх дітей, повнолітніх дітей - учнів (студентів) навчальних закладів за денною формою навчання, які перебувають на утриманні військовослужбовця, та дітей-інвалідів I або II групи;непрацездатних батьків військовослужбовця та його (її) дружини (чоловіка);братів, сестер військовослужбовця та його (її) дружини (чоловіка), які перебувають на його (її) утриманні.

BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область

28.10.2022 00:53:46 Для переведення до іншої військової частини, треба спочатку отримати відношення з тієї військової частини, куда мають намір вас прийняти, після чого вже подавати рапорт на переведення до іншої військової частини, разом з цим відношенням з тієї військової частини. Переведення до іншої частини, в тому числі бойової, чи місцевості відбувається за рішенням командира частини, де ви служите, або керівника вищестоячої воєнної ланки. Тому, якщо ви хочете перевестися в іншу частину, вам треба написати рапорт на ім'я командира, виклавши підстави такого переведення.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

28.10.2022 14:50:15 Переведення до іншої частини, в тому числі бойової, чи місцевості відбувається за рішенням командира частини, де ви служите, або керівника вищестоячої воєнної ланки. Тому, якщо ви хочете перевестися в іншу частину, вам треба написати рапорт на ім'я командира, виклавши підстави такого переведення.За необхідності звертайтесь особисто.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу