image

Подлежу ли я мобилизации

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 25 21.04.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Мне 45лет,не служил по состоянию здоровья,вручили повестку,на отправку,мои действия?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
14.04.2022 09:14:31
Доброго ранку. Вимагайте проходження військової комісії, де можливо підтвердити Ваш стан здоров'я. Дякую.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

14.04.2022 08:44:12 Здравствуйте. Надо прийти чтобы не было ответственности, они часто пишут на отправку, на самом деле без уточнения учетных данных как военнообязанного и прохождения ВЛК никто Вас никуда не отправит. Прогноз по Вашему заболеванию надо проверить в статьях болезней по наказу МОУ 14.08.2008 №402, буквы «а» обычно признают непригодными к службе и подлежащим исключению с воин.учёта (такие не подлежат мобилизации), «б» «в» ограниченно годным в военное время. Возьмите свои медицинские док-ты, идите по повестке и пусть Вам назначают ВЛК, в результате есть вероятность, что Вас признают непригодным для службы, однако могут и признать ограниченно годным в военное время. Еще проверьте общий перечень категорий, которые не подлежат призыву на военную службу во время мобилизации по ст.23 ЗУ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», но в любом случае этот вопрос выяснять в военкоматом

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

14.04.2022 10:26:21 Доброго дня. Все залежить від висновку військово-лікарської комісії, якщо визнали придатним і ви не підпадаєте під перелік осіб, які не підлягають мобілізації, відправлять служити.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

14.04.2022 16:11:36 Мобилизации подлежат мужчины в возрасте от 18 до 60 лет. В военное время призывают и ограниченно годных к военной службе. Не имеют права призывать мужчин, признанных не годными к военной службе как в мирное, так и в военное время. Вручение повестки является официальным вызовом и обязывает вас явиться в военкомат — для прохождения медкомиссии и установления вашей пригодности к военной службе. Но явиться вы обязаны только при законном вручении повестки. Если повестка: 1.вручена на блокпосту или на улице; 2.не содержит вашего имени, фамилии, отчества; 3.выписана в вашем присутствии; 4.не имеет подписи руководителя военкомата и печати, — такая повестка не является врученной законно. Незаконно врученная повестка не обязывает вас явиться в военкомат. Законной считается повестка, которая выписана заранее, и прислана вам по зарегистрированному месту проживания (вручена лично сотрудниками военкомата либо направлена почтой).

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

14.04.2022 21:51:34 Зарез 3 етап мобілізації, тому повістку ви можете отримати так як ви не служили раніше, але могли проходити військову кафедру, стан здоров'я у вас міг змінитися, до того ж ви могли бути не придатним до служби у мирний час проте не у воєнний. Ігнорувати повістку не варто так як за зазначене передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Варто з'явитись та пройти ВЛК та у разі наявності захворювань, хронічних хвороб, операцій вказувати про них лікарям. Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України серед іншого містить Розклад хвороб, станів та фізичних вад, що визначають ступінь придатності до військової служби. Якщо ви знаєте, що маєте діагноз, який потенційно робить вас обмежено придатним або непридатним до військової служби, особливо якщо у вас є будь-які документи, які цей діагноз підтверджують (довідки, свідоцтва, протоколи, результати обстежень та ін.)

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

16.04.2022 17:09:28 Доброго дня. Ви є військовозобов’язаним до 60 років. Указ Презитента України від 24.02.2022 Оскільки ви отримали повістку, Вам необхідно з’явитися до військкомату, з відти направлять до медичного закладу для проходження медкомісії, там і визначать діл, чи то до козарми , чи додому , як не придатного.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.56 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу