image

Подовження статусу багатодітної родини в інший обл

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 47 21.06.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго дня. Закінчується термін свідоцтва багатодітної родини. Ми зареєстровані в Харкові але як впо знаходимось у Львові. Чи можу я продовжити термін дії свідоцтва у Львові у соцстраху і не їхати для цього в Харків”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
14.06.2022 14:32:58
Так, зможете продовжити термін дії свідоцтва у Львові, керуватися п.3-8 Пост.КМУ від 02.03.2010 №209 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/209-2010-%D0%BF#Text У разі введення на території України надзвичайного або воєнного стану заява про продовження строку дії посвідчення батьків багатодітної сім’ї та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї подається в довільній формі одним із батьків структурному підрозділу/виконавчому органу, що видає посвідчення, або центру надання адміністративних послуг за місцем фактичного перебування
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

14.06.2022 13:39:13 Доброго дня. Для продовження строку дії посвідчень потрібно звернутись до структурного підрозділу районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, міст обласного значення, районих у містах (у разі утворення) ради, сільських, селищних, міських рад об'єднаних територільних гомад або до центру надання адміністративних послуг. Необхідно подати копії свідоцтв про народження дітей та/або довідку із закладу загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти (для осіб від 18 до 23 років, якщо вони навчаються за денною формою навчання).

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

14.06.2022 17:00:04 Ви можете Для продовження терміну дії наявних посвідчень багатодітних родин або вироблення посвідчення батьків та дитини багатодітних сімей, слід звернутися до районних відділів соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Для продовження терміну дії наявних посвідчень багатодітних родин потрібно донести такі документи: копію 1, 2, 10, 11 сторінок паспорта дитини, яка навчається; довідку з навчального закладу дитини про навчання за денною формою. Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом) або електронною поштою.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

19.06.2022 15:52:00 У період воєнного стану заява про оформлення посвідчення батьків багатодітної сім’ї подається одним із батьків до державного органу, який видає посвідчення, або до центру надання адміністративних послуг за місцем фактичного перебування. Місце реєстрації не має ніякого значення. Ви можете оформити нове посвідчення у місті Львові, без необхідності повертатись у місто Харків. Найпростіше зробити це через центр надання адміністративних послуг, туди і рекомендую звернутись. Враховуйте, що внаслідок війни онлайн-запис в електронну чергу до ЦНАП може бути недоступний, тому краще уточнити це питання, попередньо зателефонувавши до ЦНАП та розпитавши, як вони зараз приймають. Якщо електронна черга не працюватиме, прийом у ЦНАП здійснюватиметься в порядку «живої черги».

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

20.06.2022 00:18:29 Добрий вечір. Зверніться з даним запитанням в органи соціального захисту за місцем тимчасової реєстрації.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.56 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу