image

Поранення, відношення в ін вч

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 91 16.11.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Дружина військового. 29.09. Отримав поранення, підтверджуючих документів про це нам не дають. Як їх добитись і як нам отримати відношення в іншу військову бригаду?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
15.11.2022 09:45:00
По процедурі безпосередній керівник мав ініціювати перед командиром в/ч розслідування поранення та як наслідок формування довідки про обставини травми, яка в подальшому потрібна для ВЛК для встановлення причинного зв'язку між травмою та станом здоров'я, потім для МСЕК для встановлення ступеню встрати працездатності. Тепер поранений може написати рапорт на командира в/ч для ініціювання проведення розслідування для отримання довідки про обставини травми. Клопотання (або відношення) з іншої військової частини - це таке собі запрошення на посаду військового, тому добитися його можна виключно зверненням до частини, куди ви хочете перевестись з проханням надати таке клопотання. Перевестись теж можна за певних підстав. Головна - це висновок ВЛК по здоров'ю. Тому такий висновок має бути.
BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область

15.11.2022 07:54:37 Доброго ранку! Після отримання поранення та госпіталізації необхідно було оформити направлення від командира в/ч. На період лікування боєць рахується за госпіталем. Для визначення придатності до подальшої військової служби військово лікарська комісія проводиться після лікування. У постанові ВЛК зазначає причинний зв'язок між пораненням та участю в бойових діях. Після завершення лікування боєць повинен повернутись до військової частини. Отже, підтверджуючим документом про поранення є висновок ВЛК. Переведення можливе за наявності посад та погодження командирів в/ч. Рішення про переведення приймає старший начальник над обома військовими частинами. Алгоритм переведення 1 ) рапорт 2) відношення командира частини що приймає 3) подання командира поточної в/ч 4) наказ військового керівника який має право здійснювати переведення

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №294 Юрист Україна / Чернівецька область

15.11.2022 07:58:51 Витребування довідки Ф5 модливе через подання рапорту до командування про проведення розслідування та видачу такої довідки. Відношення отримується безпосередньо в В/Ч куди бажаєте перевестись

BASE (Базова) 0
Реклама

15.11.2022 08:05:34 Доброго дня. Зателефонуйте на гарячу лінії МО, подайте скаргу до ВСП та вищого командування. Також, можна укласти договір із адвокатом про надання правової допомоги, який звернеться до командира ВЧ із адвокатським запитом щодо причин не розгляду рапорту і це максимально все активізує. Буду вдячний за оцінку консультації.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №321 Юрист Україна / Хмельницька область

15.11.2022 08:09:42 Вітаю. Рекомендую зробити письмовий запит про видачу документів, що Вас цікавлять. Щоб отримати відношення з іншої ВЧ потрібно до них звернутись за отриманням відношення. Така ВЧ повивинна мати намір прийняти військовослужбовся. Спершу пропоную отримати мед довідки

BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
Консультант №311 Юрист Україна / Київська область

15.11.2022 09:42:56 Доброго дня. Порядок переведення визначено Положенням про проходження служби громадянами України в ЗСУ. п 82 передбачає підстави - за висновком ВЛК, сімейними або іншими підставами. Подаєте рапорт про переведення відповідно до відношення та при наявності сімейних обставин - додаєте підтверджуючі документи.

BASE (Базова) 34.03
Реклама
image
Консультант №296 Юрист Україна / Львівська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу