image

Посвідчення Учасника Бойових Дій

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 9 01.11.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго вечора,с 24.02 2022 року Було призупинено видачу посвідчень УБД Згодом були зміни до закону Питання:Чи видають зараз посвідчення Учасника Бойових Дій!”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
31.10.2022 19:47:06
Доброго дня! Я так розумію , що ви маєте на увазі : - "Чи надається статус учасника бойових дій (УБД)?" Так, на сьогоднійшній день діє відповідна процедура щодо отримання статусу УБД . Рішення про надання статусу УБД приймається спеціальною комісією. Для отримання статусу УБД до вказаної комісії подається відповідний пакет документів в залежності від обставин участі у бойових діях. Мається на увазі участь у АТО або ООС чи повномаштабному вторгненню військ РФ з 24.02.2022 та в якості кого (добровольчі формування , ЗСУ тощо) За потреби надам юридичну допомогу у формуванні пакету документів, його подачі на розгляд спецкомісії та отримання рішення щодо надання статусу УБД. Звертайтесь. З повагою,
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №294 Юрист Україна / Чернівецька область

31.10.2022 17:08:57 Добрий вечір. за наявності правових підстав видають.

BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
Консультант №311 Юрист Україна / Київська область

31.10.2022 17:16:44 З 21 жовтня 2022 року буливнесенні зміни. Тож з боку законів - питання про отримання УБД у зв'язку з війною врегульовано. В постанові КМУ від 20 серпня 2014 року № 413 (із змінами) прописані всі обоси, які мають право на отримання даного статусу, та наведено актуальний перелік документів. З практичної точки зору - питання щодо створення та організації роботи відповідних комісій. Вам варто підготувати належні документи та подати на розгляд до відповідної посадової особи. Такі дії навпаки будуть змушувати посадових осіб скоріше створювати комісії з розгляду питань надання статусу УБД. У разі необхідної допомоги замовляйте послугу "Правовий висновок", або подальше супроводження з питання оформлення УБД

BASE (Базова) 0
Реклама

31.10.2022 17:16:55 21.10.2022 Кабінетом Міністрів оновив порядок надання статусу УБД та порядок отримання посвідчень. Для отримання статусу та посвідчення необхідно надати витяги або копії мінімум одного документів (окрім документів, що посвідчують особу та статус військовослужбовця): бойових донесень; журналів бойових дій (оперативних завдань, ведення оперативної обстановки); вахтових журналів; польотних листів; матеріалів спеціальних (службових) розслідувань за фактами отримання поранень, контузій, каліцтв. Якщо Ви продовжуєте службу то для отримання статусу УБД командири військових частин повинні звернутися до комісії, яка утворена при органі, у підпорядкуванні якого перебуває військова частина, якщо звільнені, то Ви самостійно звертаєтесь до ТЦК СП за місцем обліку.

PRO 70.53
Реклама
Станіслав Олегович
Станіслав Олегович Юрист Україна / Київ
Станіслав Олегович
Вартість: 750 грн/год Детальніше

31.10.2022 17:22:16 Доброго вечора. Повинні видавати. Командир військової частини, начальник органу або підрозділу протягом місяця після завершення бійцем завдань має подати довідку про участь у війні та інші документи до відповідної відомчої комісії. Якщо командир не подав документи, військовий може самостійно звернутися до відповідної комісії (відомчої) – у Міноборони, МВС, Мін’юсті, Національній поліції, Національній гвардії, СБУ, Службі зовнішньої розвідки, адміністрації Держприкордонслужби, адміністрації Держспецтрансслужби, Офісі Генерального прокурора, Управлінні державної охорони, адміністрації Держспецзв’язку, ДСНС, ДФС. Документи потрібно надсилати рекомендованим листом з повідомленням або особисто зареєструвати звернення у відповідній комісії. Буду вдячний за оцінку консультації.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №321 Юрист Україна / Хмельницька область

31.10.2022 17:51:33 Доброго дня. Так, вже видають. Особисто знайома з військовим, який після 24.02 отримав УБД

BASE (Базова) 0.01
Реклама

31.10.2022 17:54:19 Доброго дня! Так, зараз видають посвідчення УБД. Порядок видачі посвідчень учасника бойових дій регламентується інструкцією http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1051-14. У разі неподання командиром (начальником) військової частини (органу, підрозділу) або іншим керівником підприємства, установи та організації до комісії документів, необхідних для надання статусу учасника бойових дій, особи можуть самостійно звернутися до відповідної комісії.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №253 Юрист Україна / Чернігівська область

01.11.2022 15:24:30 Доброго дня. Подавайте будь-ласка заявку до Міністерства оборони України (можна відправити документи поштою).Через 30 днів Вам, якщо Ваш статус підтвердять, видадуть посвідчення. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу