ПОЗБАВИЛИ ВОДІЙСЬКИХ ПРАВ ✅ 318 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Позбавили водійських прав

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 107 19.02.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Привіт. Я водій зі стажем 15 років, нещодавно після дтп мене позбавили водійських прав на 2 роки. Я можу якось повернути посвідчення водія щоб не чекати 2 роки? Після спливу сроку позбавлення мені повернуть права чи треба буде здавати екзамени знову?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

13.02.2021 19:15:58 У разі, якщо суд позбавив водія права керування транспортним засобом за вчинене ним адміністративне правопорушення, повернути своє посвідчення водія можна лише після закінчення строку накладеного стягнення. Коли термін позбавлення вашого права керування транспортним засобом минув, вам слід звернутися до територіального органу з надання сервісних послуг МВС та надати копію постанови суду, а також оригінал квитанції про оплату штрафу, якщо судом було накладено штраф. Також, необхідно: – пройти позачерговий медичний огляд; – скласти теоретичний та практичний іспит для отримання права керування транспортним засобом відповідної категорії в територіальному органі з надання сервісних послуг МВС

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

14.02.2021 16:43:02 Доброго дня. Позбавити водійських прав можна тільки за рішенням суду. Якщо рішення суду набрало законної сили, повернути водійські права достроково не можна. Коли термін позбавлення Вашого права керування транспортним засобом мине, Вам слід звернутися до територіального органу з надання сервісних послуг МВС та надати копію постанови суду, а також оригінал квитанції про оплату штрафу, якщо судом було накладено штраф. Також, необхідно: 1) пройти позачерговий медичний огляд щодо придатності до керування транспортним засобом; 2) успішно скласти теоретичний та практичний іспити для отримання права керування транспортним засобом відповідної категорії в територіальному органі з надання сервісних послуг МВС. Успіху Вам!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ

15.02.2021 17:58:28 Повернути права ви можете єдиним шляхом - подати апеляційну скаргу на рішення суду, яким вас було позбавлено прав. У апеляційній скарзі ви маєте обгрунтувати, чому позбавлення вас прав є незаконним. При скасуванні рішення суду на підставі апеляційної скарги права вам будуть повернуті. Строк на подання апеляційної скарги - 30 днів з дня винесення судом рішення. Якщо цей строк пропущений, ви можете поновити його, якщо надасте документи, які підтвердять поважність причин неподання вами апеляції (хвороба, яка потребувала постійного перебування у медичному закладі на лікуванні, перебування за кордоном, догляд за хворим членом родини, та інше подібне). Для підготовки апеляційної скарги рекомендую найняти адвоката або фахового юриста. Після 2х років вам доведеться знов скласти теоретичний іспит водія, та пройти медичний огляд у поліклініці. Без здачі іспиту та проходження медичного огляду вас не допустять до керування транспортним засобом.

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу