ПОЗБАВИТИ БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ КОЛИШНЬОГО ✅ 375 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Позбавити батьківських прав колишнього

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 66 06.04.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго дня я хочу лишити батьківських прав колишнього чоловіка бо він погано ставиться до дітей, аліменти не платить і я вважаю шо дітям краще без батька ніж з таким. Які мені готувати документи і як це зробити? Через суд чи служби опіки? Дякую”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

30.03.2021 19:25:59 Порядок позбавлення батьківських прав передбачає виключно судову процедуру, за обов’язкової участі органу опіки та піклування (ч. 4 ст. 19 Сімейного кодексу України). Відкриття судового провадження відбувається на підставі позовної заяви. Разом з тим можна до суду звернутися до органу опіки для того аби вони підготували свій висновок про можливість позбавлення батьківства, що буде простіше у суді. До позову додаються копії паспорту, коду, свідоцтва про шлюб або розірвання шлюбу, довідка про доходи, склад сім’ї, акт обстеження житлово-побутових умов, висновок психолога за результатами розмови з дитиною на цю тему, тощо - залежить від підстави яку ви оберете як аргумент позову. Підстави вичерпні та визначені ч. 1 ст. 164 сімейного кодексу - ухилення від виховання, хронічний алкоголізм або наркоманія, експлуатація дитини, жорстоке поводження, засудження за умисний злочин щодо дитини. Головне зібрати достатньо доказів для доведення своїх позовних вимог перед судом - документи, свідки тощо

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

01.04.2021 11:11:48 Існує 6 підстав для позбавлення батьківських прав (стаття 164 Сімейного кодексу України). Але у вашому випадку має бути одна з 5 підстав (або декілька одночасно): батько ухиляється від виконання своїх обов’язків щодо виховання дитини та/або забезпечення здобуття нею повної загальної середньої освіти; жорстоко поводиться з дитиною; є хронічним алкоголіком або наркоманом; вдається до будь-яких видів експлуатації дитини, примушує її до жебракування та бродяжництва; засуджений за вчинення умисного кримінального правопорушення щодо дитини. Підстава для позбавлення батьківських прав повинна бути зафіксована документом. Якщо це ухилення від виховання дитини - потрібна довідка про склад сім'ї, письмові свідчення сусідів, що з дитиною проживаєте лише ви, а батько ніколи не з'являється; свідоцтво про розірвання шлюбу. Якщо можливо, візіміть довідку від школи, де навчається дитина, що на батьківські збори кожного разу приходили ви, а не батько. Позбавляє батьківських прав лише суд.

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

02.04.2021 16:41:27 Добрий день. Порядок позбавлення батьківських прав передбачає виключно судову процедуру, за обов’язкової участі органу опіки та піклування. Відкриття судового провадження відбувається на підставі позовної заяви. Позов подається за місцем проживання відповідача. Точний перелік документів для позбавлення батька батьківських прав залежить від індивідуальних особливостей справи, з якими допоможе розібратися адвокат з позбавлення батьківських прав. Орієнтовний перелік документів, крім позовної заяви: копія паспорта позивача, довідка про склад сім’ї, довідка про доходи позивача, копія свідоцтва про народження дитини, характеристика з місця роботи заявника, висновок психолога після бесіди з дитиною, копія свідоцтва про розірвання шлюбу, характеристика з місця проживання позивача, акт обстеження житлово-побутових умов, характеристика з місця навчання дитини із зазначенням участі батьків у її вихованні.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу