
Права з правоохоронними органами
Вітаю 👋
Мене звати Олександр, я Ваш персональний менеджер. Давайте я Вам допоможу?

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Чи можу я знімати повністю увесь діалог з поліцією на камеру ?”
Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:
17.02.2023 12:45:39 Доброго дня! Якщо відбуваються порушення поліцейськими ваших прав - так! Однак і законодавчих обмежень для знімання патрульних на камеру немає.
17.02.2023 12:50:40 У випадку порушення з боку правоохоронних органів прав особи, така особа має право фіксувати такі порушення, оскільки фото та відеофіксація факту неправомірних дій, в тому числі перевищення своїх повноважень з боку правоохоронних органів може бути доказом в суді.
17.02.2023 17:48:14 Можете, головне під час цієї зйомки не вести відеофіксацію секретног об'єкту або розташування ЗСУ. Те, що говорять поліцейські про заборону зйомки - повний абсурд. І взагалі відповідальність передбачена не за фіксацію, а за публікування таких матеріалів.
18.02.2023 18:05:22 Ви можете записати розмову з співробітниками поліції, проте зобов'язані попередити про це їх. Якщо Ви будете дотримуватися цього правила, такий запис у разі порушення Ваших прав буде належним і допустимим доказом у суді. Нормою ст. 34 Конституції України передбачено право кожного вільно збирати, використовувати та поширювати інформацію.
19.02.2023 14:50:22 Так, окрім випадків обмежень під час проведення слідчих дій Згідно ч. 3 ст. 307 ЦКУ зняття фізичної особи на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, в тому числі таємне, без згоди особи може бути проведене лише у випадках, встановлених законом. З приводу кримінальної відповідальності за втручання в приватне життя особи, то така стаття дійсно існує, а саме ст. 182 ККУ, яка передбачає відповідальність за незаконне збирання, зберігання, використання, знищення, поширення конфіденційної інформації про особу або незаконна зміна такої інформації. Вказаними нормами передбачається захист фізичної особи від протиправного посягання на її приватне життя, де така особа виступає як громадянин, а не особа, яка здійснює державні чи владні державні функції. В той же час нормою ст. 34 Конституції України передбачено право кожного вільно збирати, використовувати та поширювати інформацію. Відповідно до ч. 2 ст. 21 ЗУ «Про інформацію» конфіденційною є інформація про фізичну особу, а також інформація, доступ до
22.02.2023 10:46:11 Так , звичайно . Вони представники влади . Це можна робити .
24.02.2023 01:02:00 Ні. Офіційної чіткої заборони немає, але це може тлумачитися як знімання позицій військових і правоохоронців.

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ
Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.
У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.
Ваші кошти в надійних руках!

Від реальних користувачів
PRO консультантів
Всі консультанти
Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для
того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний
час.
Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам
потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів
- можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

Отримайте консультацію

- Адреса Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Пошта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470