
Права з правоохоронними органами
Приветствую 👋
Меня зовут Александр, я Ваш персональный менеджер. Давайте я Вам помогу?

Недавно нашей команде задали вопрос: “Чи можу я знімати повністю увесь діалог з поліцією на камеру ?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
17.02.2023 12:45:39 Доброго дня! Якщо відбуваються порушення поліцейськими ваших прав - так! Однак і законодавчих обмежень для знімання патрульних на камеру немає.
17.02.2023 12:50:40 У випадку порушення з боку правоохоронних органів прав особи, така особа має право фіксувати такі порушення, оскільки фото та відеофіксація факту неправомірних дій, в тому числі перевищення своїх повноважень з боку правоохоронних органів може бути доказом в суді.
17.02.2023 17:48:14 Можете, головне під час цієї зйомки не вести відеофіксацію секретног об'єкту або розташування ЗСУ. Те, що говорять поліцейські про заборону зйомки - повний абсурд. І взагалі відповідальність передбачена не за фіксацію, а за публікування таких матеріалів.
18.02.2023 18:05:22 Ви можете записати розмову з співробітниками поліції, проте зобов'язані попередити про це їх. Якщо Ви будете дотримуватися цього правила, такий запис у разі порушення Ваших прав буде належним і допустимим доказом у суді. Нормою ст. 34 Конституції України передбачено право кожного вільно збирати, використовувати та поширювати інформацію.
19.02.2023 14:50:22 Так, окрім випадків обмежень під час проведення слідчих дій Згідно ч. 3 ст. 307 ЦКУ зняття фізичної особи на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, в тому числі таємне, без згоди особи може бути проведене лише у випадках, встановлених законом. З приводу кримінальної відповідальності за втручання в приватне життя особи, то така стаття дійсно існує, а саме ст. 182 ККУ, яка передбачає відповідальність за незаконне збирання, зберігання, використання, знищення, поширення конфіденційної інформації про особу або незаконна зміна такої інформації. Вказаними нормами передбачається захист фізичної особи від протиправного посягання на її приватне життя, де така особа виступає як громадянин, а не особа, яка здійснює державні чи владні державні функції. В той же час нормою ст. 34 Конституції України передбачено право кожного вільно збирати, використовувати та поширювати інформацію. Відповідно до ч. 2 ст. 21 ЗУ «Про інформацію» конфіденційною є інформація про фізичну особу, а також інформація, доступ до
22.02.2023 10:46:11 Так , звичайно . Вони представники влади . Це можна робити .
24.02.2023 01:02:00 Ні. Офіційної чіткої заборони немає, але це може тлумачитися як знімання позицій військових і правоохоронців.

В мобильном приложении КОНСУЛЬТАНТ
Вы как Заказчик избавляетесь от всех финансовых рисков при сотрудничестве с Исполнителями, так как сумма оплаты резервируется нашим сервисом и выплачивается Исполнителю только после получения от Вас подтверждения о завершении этапа.
В случае непредоставления услуги средства возвращаются Вам. Сервис берет на себя все финансовые риски и выступает гарантом и хранителем средств, а в случае возникновения разногласий между сторонами - независимым Арбитром.
Ваши деньги в надежных руках!

От реальных пользователей
PRO консультантов
Все консультанты
Мы проверяем каждого специалиста, который регистрируется на нашем сервисе и гарантируем качество услуг.
КОНСУЛЬТАНТ - это прозрачный и самый большой рейтинг юристов и адвокатов созданный
чтобы каждый мог выбрать лучшего специалиста в нужном месте и в нужное
время.
Рейтинг юристов формируется на основе положительно исполненных заказов, ваших отзывов, оценок
и комментариев. Рейтинг нельзя купить: он формируется исключительно пользователями. Поэтому, если вам
требуются услуги, консультации или подготовка документов от лучших юристов и адвокатов
– можете уверенно доверять нашим специалистам!

Получите консультацию

- Адрес Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Почта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470