image

Предусмотрено ли ответственность за спам?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 199 20.08.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый вечер, мне часто звонит бот, приходят смс со спамом. Я уже блокировал номера, но все равно это продолжается. Как я могу это прекратить? Существует ли ответственность за спам?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
23.07.2021 16:23:09
Добрый день. С 1 января 2022 года вступает в силу Закон № 3014 “Об электронных коммуникациях”, предусматривающая ответственность за спам. Ответственность, согласно букве закона, наступает не за рассылку спама как такового, а за нарушение правил рекламы и за нарушения прав потребителей (в данном случае под этим термином подразумеваются получатели промосообщений). Для нарушителей предусмотрены следующие меры наказания: Блокировка IP-адреса или телефонного номера, с которого была осуществлена рассылка; Штраф в пятикратном размере от стоимости рассылки за нарушение правил рекламы; Штраф за нарушение прав потребителей – до 8500 грн. (Минимальный размер штрафа – 5 необлагаемых налогом минимумов дохода граждан (85 грн), максимальный – 500 НМДГ (8500 грн). Благодарю.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

22.07.2021 09:56:09 Верховная Рада Украины приняла Закон № 3014 “Об электронных коммуникациях”, проект которого был представлен еще год назад, в феврале 2020. И вот в начале этого года этот закон был подписан президентом, но он вступит в силу только с 1 января 2022 года, так что пока наказать рассильщика спама пока будет почти нереально. А вот после вступления Закона в силу, мы можем на законных основаниях наказать рассыльщика, так как Закон будет запрещать массовые электронные рассылки без согласия получателей. Спасибо.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

29.07.2021 18:58:44 У разі претензії щодо змісту смс, слід звернутись до Держспоживінспекції України (порушення законів про рекламу). Разом з тим, до Держслужби з питань захисту персональних даних. Наступним кроком може стати дзвінок до Вашого оператора. Варто попросити його відключити всі рекламні розсилки. Чорний список – налаштовані додатки у телефоні. Проте цей спосіб не дуже дієвий. Не завадить і скарга до регулятора ринку телекомунікаційних послуг – НКРЗІ. Слід написати чи подати заяву в електронному вигляді щодо порушення своїх прав, як споживача відповідних послуг. SMS-спамери скрізь і всюди. Навряд чи вийде їх зупинити. Тому варто спробувати заздалегідь себе убезпечити від непотрібних розсилок. Для початку – уважно читати, що підписуєш. Також не роздавати свій номер на всі сторони. Та головне – намагайтеся не переходити за надісланими посиланнями!

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

03.08.2021 22:02:35 На данный момент ответственность за рассылку спама законодательством Украины не предусмотрена. Не существует также работающего механизма, позволяющего установить, какие организации либо граждане занимаются рассылкой спама, и привлечь их к ответственности. Закон Украины «Об электронной коммерции», являющийся первым законом, нацеленным на борьбу со спамом, начнёт действовать только с 1 января 2022 года. И то - из финальной редакции закона исключили статью о штрафах за рассылку спама. То есть, когда закон начнёт действовать - рассылать бесконтрольно спам будет запрещено, но ответственности за рассылку спама не будет. В будущем статья о наложении штрафов за рассылку спама может появиться в Кодексе Украины об административных правонарушениях, но когда это произойдёт - неизвестно. Единственное, что вы можете предпринять сейчас - поменять номер телефона. Других способов решить вашу проблему пока не существует.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу