Процедура спадкування., консультації онлайн | consultant.net.ua
image

Процедура спадкування.

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 8 14.10.2020

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “

Недавно нашей команде задали вопрос: “Доброго дня. Виникло таке питання при спадкуванні: чи могла одна людина скласти декілька заповітів на різних осіб ? Який заповід вважається дійсним? При складанні заповіту обов’язково потрібно скасовувати попередній? Яка процедура спадкування майна?”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:


Консультант #71

Кількість заповітів, які може скласти особа, законодавством не обмежується. Внаслідок складення нового заповіту відбувається втрата чинності попереднім заповітом. Тобто якщо новий заповіт повністю суперечить попередньому, то новий заповіт скасовує попередній і визначення спадкоємця (спадкоємців) і/або спадкового майна відбувається на підставі останнього заповіту. При складенні нового заповіту відбувається часткова втрата чинності попереднім. Тобто якщо новий заповіт частково суперечить попередньому, то новий заповіт тільки частково скасовує попередній і визначення спадкоємця (спадкоємців) і/або спадкового майна відбувається на підставі двох заповітів. Спадщина відкривається у день смерті спадкодавця. Протягом 6 місяців від відкриття спадщини спадкоємець подає до нотаріальної контори заяву про прийняття спадщини. Оформлення спадщини розпочинається після спливу 6 місяців. Після цього заяви про прийняття спадщини прийматись не будуть -6 місяців надається саме для подання заяв спадкоємцями

 

Консультант #107

Так, одна людина могла скласти декілька заповітів на різних людей. Дійсним вважається заповіт, який складено останнім. Процедура смрад кування така: при відкритті спадщини необхідно не пізніше 6 місяців або прийняти або відмовитися від спадку. Строки прийняття спадку модна поновити, аде є нюанси і це може виявитися не простим. Треба пам’ятати що разом із правами посерлоі особи можуть відійти й зобов’язання також. Крім заповіту одо все спадкування за законом якщо заповіт не було складено.

 

Консультант #82

Заповідач може призначити своїми спадкоємцями одну або кілька фізичних осіб, незалежно від наявності у нього з цими особами сімейних, родинних відносин, а також інших учасників цивільних відносин. Заповідач має право скласти заповіт щодо усієї спадщини або її частини. Заповідач має право у будь-який час скасувати заповіт. Заповідач має право у будь-який час скласти новий заповіт. Заповіт, який було складено пізніше, скасовує попередній заповіт повністю або у тій частині, в якій він йому суперечить. Кожний новий заповіт скасовує попередній і не відновлює заповіту, який заповідач склав перед ним. Спадкування здійснюється за законом або за заповітом за заявою про прийняття спадщини нотаріусу після смерті заповідача.

 

Консультант #120

ст. 1234 Цивільного кодексу (ЦК) передбачає право на заповіт, тому особа має право вчиняти заповіт багато разів і щодо необмженої кількості осіб. Інша справа в тому, що відповідно до ч. 2 ст. 1254 ЦК заповіт, якій було складено пізніше, скасовує попередній заповіт повністю, або у тій частині, в якій він йому суперечить. Внесення змін до заповіту тощо підоягають реєстрації у Спадковому реєстрі, у якому фіксуєть дата та час складення заповіту. Одномоментно делька заповітів існувати неможуть. Таким чином, дійсним буде заповіт, що складений на користь певної особи останнім за часом реєстрації у реєстрі.

 

Консультант #56

Доброго дня, так, людина можна скласти безліч заповітів на різних осіб, однак не може заповітом позбавити особу обов’язкової частки, якщо навіть особа не вказана у заповіті. Відповідно до пунктів 2 і 3 ст. 1254 Цивільного кодексу України «Кожний новий заповіт скасовує попередній і не відновлює заповіту, який заповідач склав перед ним». Таким чином дійсним буде вважатися останній заповіт. Скасовувати попердній заповіт не потрібно, він втратить чинність автоматично. Відповідно до ст. 1270 ЦК спадкоємець має 6 місяців з моменту відкриття спадщини (смерті спадкодавця) для подання заяви про прийняття спадщини. Заява подається особисто спадкоємцем за місцем реєстрації спадкодавця в державний чи приватний нотаріус або за місцем знаходження спадкового майна (якщо місце реєстрації встановити неможливо).

 

Консультант #56

Доброго дня, так, людина можна скласти безліч заповітів на різних осіб, однак не може заповітом позбавити особу обов’язкової частки, якщо навіть особа не вказана у заповіті. Відповідно до пунктів 2 і 3 ст. 1254 Цивільного кодексу України «Кожний новий заповіт скасовує попередній і не відновлює заповіту, який заповідач склав перед ним». Таким чином дійсним буде вважатися останній заповіт. Скасовувати попердній заповіт не потрібно, він втратить чинність автоматично. Відповідно до ст. 1270 ЦК спадкоємець має 6 місяців з моменту відкриття спадщини (смерті спадкодавця) для подання заяви про прийняття спадщини. Заява подається особисто спадкоємцем за місцем реєстрації спадкодавця в державний чи приватний нотаріус або за місцем знаходження спадкового майна (якщо місце реєстрації встановити неможливо).

 

Консультант #121

день добрий! так, могла. останній буде вважатись дійсний

 

Консультант #80

Доброго дня.Могла. Оскільки заповіт – це особисте волевиявлення заповідача, то він має право у будь-який час скасувати заповіт та скласти новий заповіт. Заповіт, який було складено пізніше, скасовує попередній заповіт повністю або в тій частині, в якій він йому суперечить. Заповідач не може позбавити права на спадкування осіб, які мають право на обов’язкову частку в спадщині. Згідно ст.1241 ЦК України право на обов’язкову частку у спадщині незалежно від заповіту мають, малолітні, неповнолітні, повнолітні, непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки. Процедура. Нотаріус, дізнавшись про відкриття спадщини, повідомляє про це членів сім’ї та родичів померлого. Якщо ж у нотаріуса немає інформації про зв'язок із ними, то він просто публікує інформацію про відкриття спадщини у друкованих засобах ЗМІ.

 

Консультант #122

Доброго дня. На рахунок наявності 2 (двох) заповітів питання спірне, лише в частині якщо новий заповіт який складений пізніше суперечить попередньому. Тому як, за загальним правилом, визначеним положеннями частини другої статті 1254 Цивільного кодексу України заповідач має право у будь-який час скласти новий заповіт. Заповіт, який було складено пізніше, скасовує попередній заповіт повністю або у тій частині, в якій він йому суперечить. Отже, як вбачається із наведеної норми новий заповіт скасовує старий лише у разі якщо такі суперечать один одному як в обсязі спадкової маси так і у суб’єктному складі спадкоємців. Що стосується процедури спадкування, вона доволі об'ємна як по часу так і по документам. Тому як варіант, або ж уточніть який вид спадкування Вас саме цікавить або ж я міг би Вам вислати повний опис процедури окремо.

 



Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

08.10.2020 11:19:28 Кількість заповітів, які може скласти особа, законодавством не обмежується. Внаслідок складення нового заповіту відбувається втрата чинності попереднім заповітом. Тобто якщо новий заповіт повністю суперечить попередньому, то новий заповіт скасовує попередній і визначення спадкоємця (спадкоємців) і/або спадкового майна відбувається на підставі останнього заповіту. При складенні нового заповіту відбувається часткова втрата чинності попереднім. Тобто якщо новий заповіт частково суперечить попередньому, то новий заповіт тільки частково скасовує попередній і визначення спадкоємця (спадкоємців) і/або спадкового майна відбувається на підставі двох заповітів. Спадщина відкривається у день смерті спадкодавця. Протягом 6 місяців від відкриття спадщини спадкоємець подає до нотаріальної контори заяву про прийняття спадщини. Оформлення спадщини розпочинається після спливу 6 місяців. Після цього заяви про прийняття спадщини прийматись не будуть -6 місяців надається саме для подання заяв спадкоємцями

BASE (Базова) 34.98
image

Тимошенко Олексій Ігорович

Юрист Україна, Київська область
і

08.10.2020 11:35:50 Так, одна людина могла скласти декілька заповітів на різних людей. Дійсним вважається заповіт, який складено останнім. Процедура смрад кування така: при відкритті спадщини необхідно не пізніше 6 місяців або прийняти або відмовитися від спадку. Строки прийняття спадку модна поновити, аде є нюанси і це може виявитися не простим. Треба пам’ятати що разом із правами посерлоі особи можуть відійти й зобов’язання також. Крім заповіту одо все спадкування за законом якщо заповіт не було складено.

BASE (Базова) 0
image

Клепка Олександр Григорович

Юрист Україна, Харківська область
і

08.10.2020 16:06:07 Заповідач може призначити своїми спадкоємцями одну або кілька фізичних осіб, незалежно від наявності у нього з цими особами сімейних, родинних відносин, а також інших учасників цивільних відносин. Заповідач має право скласти заповіт щодо усієї спадщини або її частини. Заповідач має право у будь-який час скасувати заповіт. Заповідач має право у будь-який час скласти новий заповіт. Заповіт, який було складено пізніше, скасовує попередній заповіт повністю або у тій частині, в якій він йому суперечить. Кожний новий заповіт скасовує попередній і не відновлює заповіту, який заповідач склав перед ним. Спадкування здійснюється за законом або за заповітом за заявою про прийняття спадщини нотаріусу після смерті заповідача.

BASE (Базова) 0
image

Русінова Тетяна Юріївна

Юрист Україна, Запорізька область
і

09.10.2020 14:25:41 ст. 1234 Цивільного кодексу (ЦК) передбачає право на заповіт, тому особа має право вчиняти заповіт багато разів і щодо необмженої кількості осіб. Інша справа в тому, що відповідно до ч. 2 ст. 1254 ЦК заповіт, якій було складено пізніше, скасовує попередній заповіт повністю, або у тій частині, в якій він йому суперечить. Внесення змін до заповіту тощо підоягають реєстрації у Спадковому реєстрі, у якому фіксуєть дата та час складення заповіту. Одномоментно делька заповітів існувати неможуть. Таким чином, дійсним буде заповіт, що складений на користь певної особи останнім за часом реєстрації у реєстрі.

BASE (Базова) 0
image

Федосенко Наталія Анатоліївна

Юрист Україна, Харківська область
і

12.10.2020 08:59:45 день добрий! так, могла. останній буде вважатись дійсний

BASE (Базова) 0
image

Зайцева Олена Володимирівна

Юрист Україна, Запорізька область
і

13.10.2020 10:27:30 Доброго дня.Могла. Оскільки заповіт – це особисте волевиявлення заповідача, то він має право у будь-який час скасувати заповіт та скласти новий заповіт. Заповіт, який було складено пізніше, скасовує попередній заповіт повністю або в тій частині, в якій він йому суперечить. Заповідач не може позбавити права на спадкування осіб, які мають право на обов’язкову частку в спадщині. Згідно ст.1241 ЦК України право на обов’язкову частку у спадщині незалежно від заповіту мають, малолітні, неповнолітні, повнолітні, непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки. Процедура. Нотаріус, дізнавшись про відкриття спадщини, повідомляє про це членів сім’ї та родичів померлого. Якщо ж у нотаріуса немає інформації про зв'язок із ними, то він просто публікує інформацію про відкриття спадщини у друкованих засобах ЗМІ.

BASE (Базова) 0
image

Пшенична Анна Вікторівна

Юрист Україна, Київ
і

13.10.2020 11:20:06 Доброго дня. На рахунок наявності 2 (двох) заповітів питання спірне, лише в частині якщо новий заповіт який складений пізніше суперечить попередньому. Тому як, за загальним правилом, визначеним положеннями частини другої статті 1254 Цивільного кодексу України заповідач має право у будь-який час скласти новий заповіт. Заповіт, який було складено пізніше, скасовує попередній заповіт повністю або у тій частині, в якій він йому суперечить. Отже, як вбачається із наведеної норми новий заповіт скасовує старий лише у разі якщо такі суперечать один одному як в обсязі спадкової маси так і у суб’єктному складі спадкоємців. Що стосується процедури спадкування, вона доволі об'ємна як по часу так і по документам. Тому як варіант, або ж уточніть який вид спадкування Вас саме цікавить або ж я міг би Вам вислати повний опис процедури окремо.

BASE (Базова) 0
image

Завальнюк Олег Анатолійович

Юрист Україна, Київ
і
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

  • ВР
    Володя Ралець

    Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

  • ММ
    Макс Миловский

    Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

  • ЯЛ
    Янош Лоренц

    Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

  • НІ
    Наталія Іващенко

    Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

  • RB
    RB28

    Чудовий додаток. Дуже допомогли)

  • АД
    Анна Д.

    Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

  • БА
    Барин

    Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

  • AR
    Archi_B

    Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

  • AN
    And1kekkk

    Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

  • AL
    albina309

    Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

  • SI
    Simpldimpl2

    Через додаток вирішив своє питання! Дякую

  • LY
    L.Yaro

    Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

  • ГЕ
    Герцог235689

    Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

  • ДЛ
    Добрі люди

    Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

  • ДД
    Даніїл Діхтяренко

    Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів України

Всі консультанти

  • PREMIUM 68.05 Топ 1
    image

    Грицай Микола

    Юрист Україна, Київ
    і
  • PREMIUM 34.93 Топ 2
    image

    Приходько Андрій Анатолійович

    Адвокат Україна, Київ
    і
  • PREMIUM 34.51 Топ 3
    image

    Молчанов Олег Вікторович

    Адвокат Україна, Київ
    і
  • PREMIUM 34.41 Топ 4
    image

    Бараненко Леонід Олександрович

    Адвокат Україна, Київ
    і
  • PREMIUM 16 Топ 5
    image

    Мірошниченко Тарас Васильович

    Юрист Україна, Київ
    і
  • PREMIUM 0 Топ 6
    image

    Мазур Єлизавета

    Юрист Україна, Київ
    і
  • PREMIUM 0 Топ 7
    image

    Колганов Іван Володимирович

    Юрист Україна, Київ
    і
  • PREMIUM 0 Топ 8
    image

    Перепельченко Анатолій Олександрович

    Юрист Україна, Київ
    і
  • PREMIUM 0 Топ 9
    image

    Сулик Роман Андрійович

    Юрист Україна, Київ
    і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів України створений для того, щоб кожен українець міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів України - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

  • дні
  • години
  • хвилини
  • секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

  • Чи Ваше питання термінове?

  • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

  • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

  • Чи ви проходите військову службу?

  • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

  • Консультації

    Освітнє питання

    Відповідей
    • Консультант №848
    • Консультант №1137
    • Консультант №1072
  • Консультації

    Троє дітей, не хочуть звільняти

    Відповідей
    • Консультант №848
    • Консультант №780
    • Консультант №1072
    • Консультант №1249
  • Консультації

    Не виплачують зп, був на лікуванні

    Відповідей
    • Консультант №848
    • Консультант №780
    • Консультант №1072
  • Консультації

    Відмова від виїзду з тилу в бойову

    Відповідей
    • Консультант №848
    • Консультант №1072
  • Консультації

    Відстрочка, у дитини 2а підгрупа

    Відповідей
    • Консультант №848
    • Консультант №444
    • Консультант №1072
  • Консультації

    Гіпертонія 2 Ї стадії відправляють на нуль

    Відповідей
    • Консультант №848
    • Консультант №444
    • Консультант №1072
  • Консультації

    Питання по гранту

    Відповідей
    • Консультант №848
  • Послуги

    Написання Скарги для військовослужбувця (4400)

    Відповідей
    • Консультант №787
    • Консультант №1072
  • Консультації

    Виплати при звільненні з ЗСУ

    Відповідей
    • Консультант №848
    • Консультант №1072
  • Консультації

    До кого звертитася по виплати за поранееня?

    Відповідей
    • Консультант №848
    • Консультант №1072
    • Консультант №1137
  • Консультації

    Які пільги є для УБД

    Відповідей
    • Консультант №848
    • Консультант №1072
    • Консультант №1137
  • Консультації

    Чи мають право не прийняти рапорт?

    Відповідей
    • Консультант №848
    • Консультант №1072
  • Консультації

    Як нараховуються виплати?

    Відповідей
    • Консультант №848
    • Консультант №1072
  • Консультації

    Що потрібно, щоб оформити виплати?

    Відповідей
    • Консультант №848
    • Консультант №1072
  • Консультації

    Чи потрібно здавати на права в Болгарії?

    Відповідей
    • Консультант №848
    • Консультант №1137
  • Консультації

    Військовий адвокат

    Відповідей
    • Консультант №848
    • Консультант №1072
  • Консультації

    Як оформити земельну ділянку?

    Відповідей
    • Консультант №848
    • Консультант №1072
  • Консультації

    Що робити якщо оформили кредит на мене?

    Відповідей
    • Консультант №848
    • Консультант №1072
  • Консультації

    Звільнення

    Відповідей
    • Консультант №848
    • Консультант №1072
  • Консультації

    Що потрібно для отримання винагороду за техніку?

    Відповідей
    • Консультант №848
    • Консультант №1072
image

Важливо

Знати про нас

  • Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ

    Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine , резиденти Diia.City , перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали , працюємо у Польщі та Англії , перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку , задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!

  • Новина

    Річниця резиденства Diia.City

    image

Консультація
юриста у києві

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

  • Складання та редагування бізнес-планів;
  • Підготовка та подання заявок на отримання грантів (інвестицій), фінансування проектів;
  • Підбір та пошук грантових (інвестиційних) програм (в т.ч. міжнародних);
  • Консультування клієнтів з питань пошуку та отриманню грантів (інвестицій), виконанню умов для їх отримання;
  • Участь в презентаціях, конференціях, зустрічах з донорами та комісіями, що приймають рішення про задоволення заяв про отримання грантів;
  • Участь у різних ініціативах, таких як: розробка нових інструментів практики та напрямів обслуговування, написання статей для публікацій, зйомка тематичних відео.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

image
Адміністраця порталу