РАПОРТ НА НАДАННЯ ВІДПУСТКИ ЗСУ НА ОПЕРАЦІЮ ✅ 2137 - СТАТТІ - consultant.net.ua
image

Рапорт на надання відпустки зсу на операцію

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 140 06.11.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Я служу в ЗСУ. Інвалід 3-ї групи по зору (після пересадки рогівки правого ока, рогівка помутніла,та я нічого на це око не бачу). В приватній лікарні, в якій я спостерігаюся, готові мені зробити повторно операцію по пересадці рогівки. Як пишеться правильно рапорт на надання відпустки на лікування? Підскажіть будь ласка.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
06.11.2022 09:52:35
Рапорт складається в довільній формі, на ім'я командира військової частини. Напишіть так: Прошу надати мені відпустку без збереження грошового забезпечення строком на 15 календарних днів, відповідно до пункту 10 статті 10.1 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", для проходження лікування. До рапорту бажано додати результат медичного обстеження або медичного висновку, де зафіксовано, що Ви потребуєте проведення операції. На нашому сайті Ви можете також замовити складання такого рапорту.
BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

05.11.2022 16:14:11 Командиру В/ч__________ Рапорт Прошу надати мені, ________________________________________(звання, ПІБ), відпустку на ____ діб за станом здоров’я. До рапорту додаю: - Довідку ВЛК №______ від ______________202_ року - Виписний епікриз №_____ від ________202_ року Відпустку буду проводити за адресою: _______________________________________________ _______________________________________________ _______________________________________________ Тел.: ________________________________________ “____”____________________20___р. ____________________________________________ Підпис/ звання, прізвище, ініціали

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №321 Юрист Україна / Хмельницька область

05.11.2022 16:20:56 В данній ситуації Ви можете подати рапорт на відпустку за сімейними обставинами, до рапортудолучіть рекомендації з лікарні про оператвне втручання. Але питання погодження рапорту відноситься до повноважень командування - то Вам можуть відмовити. Як альтернатива - подати рапорт про погіршення стану здоров'я та необхідність обстеження. Але в цьому випадку Вас будуть направляти до медичного закладу в системі МО (шпиталь) або до іншого спеціалізованого закладу державної чи комунальної власності. Вимагати направлення в конкретний заклад, тим паче в приватний, у Вас змоги не має. Оскільки лікування проводиться лише в держ або комунальних закладах, що прописано в ЗУ "Про соціальний та правовий захист військовослужбовців", ст 11.

BASE (Базова) 0
Реклама

05.11.2022 17:41:34 Вітаю. Приблизний текст рапорту - прошу надати мені __(звання, ПІБ), відпустку на ____ діб за станом здоров’я. Додатки - довідка влк та виписний епікриз. Додатково зазначте де проходитиме відпустка (адресу)

BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
Консультант №311 Юрист Україна / Київська область

05.11.2022 19:02:08 Командиру В/ч__________ Рапорт Прошу надати мені, ________________________________________(звання, ПІБ), відпустку на ____ діб за станом здоров’я для проведення операційного втручання по пересадці рогівки ока. До рапорту додаю: - Довідку ВЛК №______ від ______________202_ року - Документи, що підтверджують захворювання

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №329 Юрист Україна / Львівська область

05.11.2022 20:54:12 Командиру В/ч__________ Рапорт Прошу надати мені, ________________________________________(звання, ПІБ), відпустку на ____ діб за станом здоров’я. До рапорту додаю: • Довідку ВЛК №______ від ______________202_ року • Виписний епікриз №_____ від ________202_ року Відпустку буду проводити за адресою: _______________________________________________ _______________________________________________ _______________________________________________ Тел.: ________________________________________ “____”____________________20___р. ____________________________________________ Підпис/ звання, прізвище, ініціали

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

05.11.2022 20:58:40 Зверніться особисто надам розгорнуту консультацію, оскільки дане питання потребує більш розгорнутої відповіді.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.28 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.62 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.33 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу