image

Разрешение (лицензия) на оружие

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 40 17.02.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Я живу в частном доме, имею бизнес. Хочу купить оружие, чтобы чувствовать себя в безопасности. Какие документы нужны? Какое оружие могу приобрести? Спасибо”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
11.02.2022 16:55:50
Прежде всего Вам понадобится собрать перечень документов: медицинская справка формы 127\о. Ее срок действия — до трех лет, справка о несудимости, которую выдают в МВД, справка о прохождении по программе МВД курсов стрелков в одном из стрелково-спортивных клубов или в крупном тире, обязательное страхование гражданской ответственности за вред, который может быть случайно причинен третьему лицу, заявление о выдаче разрешения на приобретение оружия. Заполнить его можно в отделении разрешительной системы МВД по месту жительства. Там же и заполняется. Именно в ОРС будет зарегистрировано оружие, поскольку эта процедура совершается по месту его хранения. Далее вам необходимо оплатить квитанции. Так же понадобится ксерокопия паспорта и четыре фотографии 3 на 4. Инспектор все проверит и выдаст квитанцию, оплачиваете ее и возвращаете обратно инспектору. После того как вам выдали все необходимые документы идете в магазин и покупаете оружие, само разрешение будет выдано в течение месяца.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

12.02.2022 12:24:53 Для отримання дозволу на зберігання та носіння (реєстрація) гладкоствольної зброї необхідно звернутись до Національної поліції України із пакетом документів: 1. Заява щодо видачі дозволу на зберігання та носіння зброї на ім'я керівника органу поліції 2. Дві фотокартки розміром 3 х 4 см 3. Дублікат дозволу з відміткою магазину про продаж зброї, пристрою або з відміткою про переоформлення їх у встановленому законодавством порядку 4. Платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв'язку або коду проведеної операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги 5. Договір страхування. Заява щодо видачі дозволу на придбання зброї на ім'я керівника органу поліції за місцем проживання заявника Заповнена картка-заява Довідка про вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування https://guide.diia.gov.ua/view/vydacha-dozvolu-na-prydbannia-zberihannia-i-nosinnia-reiestratsiia-hladk

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

12.02.2022 21:28:50 Для получения разрешения на приобретение оружия необходимо обратиться в отдел Национальной полиции, с таким пакетом документов: заявление на имя начальника полиции по месту жительства, заявление-карточка, справка об изучении материальной части оружия, специальных средств, правил обращения с ними и их применении, документ, подтверждающий фактическое место жительства, если Ваше фактическое проживание ъ иное, чем указанное в паспорте, Копии 1, 2 и 11 страниц паспорта, медицинская справка 127/о, квитанция об оплате. Для получения разрешения на хранение и ношение (регистрация) гладкоствольного оружия необходимо обратиться в Национальную полицию Украины с пакетом документов: 1. Заявление на имя руководителя органа полиции; 2. Две фотографии размером 3 х 4 см; 3. Дубликат разрешения с отметкой магазина о продаже оружия, устройства или с отметкой о переоформлении их в установленном законодательством порядке; 4. Платежный документ; 5. Договор страхования.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №217 Юрист Україна / Запорізька область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу