image

Развод и переоформить ребенка на биологического от

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 132 20.04.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Я в браке 6лет,муж иностранец уехал с Украины 5лет назад!я родила ребенка(сейчас ребенку9месяцев)ребенок не от него!как можно ребенка переоформить на биологического отца?Как развестись?Как выписать бывшего?Как прописать ребенка?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

13.04.2022 13:54:41 Все через суд и развод, и выписка, и прописка. Если отец не против в свидетельстве о рождении указывайте его ФИО (через ЗАГС).

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

13.04.2022 15:06:50 Зазначені дії ви зможете зробити лише в судовому порядку та окремими провадженнями, а саме Позов про розлучення (коли дитині буде 1 рік), позов про виселення, позов про встановлення батьківства та аліменти, Щодо прописки дитини, то я так розумію, що ви хочете щоб дитина була приписана до біологічного батька, бо місцем реєстрації неповнолітнього є місце реєстрації матері - для приписки дитини до батька достатньо зробити документи та звернутися до ЦНАПу. Вставляю вам ссилки Розлучення https://wiki.legalaid.gov.ua/index.php/%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%8F%D0%B4%D0%BE%D0%BA_%D1%80%D0%BE%D0%B7%D1%96%D1%80%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D1%88%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D1%83 батьківство https://wiki.legalaid.gov.ua/index.php/%D0%92%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%B1%D0%B0%D1%82%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0 https://wiki.legalaid.gov.ua/index.php/%D0%92%D0%B8%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%B7_%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B8_%D0%B1%D0%B5%D0%B7_%

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

13.04.2022 15:25:08 Доброго дня. Вам спочатку необхідно встановити батьківство біологічного батька дитини. Для цього потрібно позиватися до суду Вам, або батьку. Лише після цього можна буде розірвати шлюб з чоловіком - іноземцем, оскільки лише в такому випадку можна ініціювати розірвання шлюбу до досягнення дитиною 1 річного віку. Питання зняття з реєстрації чоловіка також можна буде вирішити після розірвання шлюбу, оскільки він не проживаючи там понад рік, втрачає право на користування відповідною житловою площею. Що стосується реєстрації місця проживання дитини, це питання також вирішиться за наслідками визнання батьківства. Можете звернутися до мене, будь яким зручним для Вас способом, для додаткових консультацій та допомоги у вирішенні даних питань.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

13.04.2022 19:38:22 1.Изменение записи об отце уже рождённого ребенка делается двумя способами: вы и ваш бывший муж подаёте заявление о непризнании бывшего мужа отцом ребенка; одновременно вы и биологический отец ребенка подаёте заявление о признании его отцом ребенка. Если подать заявление совместно с бывшем мужем - родство ребенка и его биологического отца устанавливается в судебном порядке. 2.Есть два способа развестись: 1.Вы и ваш бывший муж подаёте в отделение РАЦС совместно письменное заявление о расторжении брака. Спустя месяц после подачи заявления вам выдаётся свидетельство о расторжении брака. 2.Вы подаёте в суд исковое заявление о расторжении брака. Получив решение суда, приносите копию решения суда в орган РАЦС и получаете свидетельство о расторжении брака. 3.Чтобы выписать бывшего мужа из квартиры, собственнику квартиры достаточно подать в ЦНАП соответствующее письменное заявление. 4.Прописать ребенка можно по месту проживания обоих родителей, либо одного из них.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

19.04.2022 10:14:24 Доброго дня. У разі добровільного рішення батьків визнати факт батьківства, згідно зі ст. 134 Сімейного кодексу України, необхідно підготувати заяву, яку слід надати в органи РАЦС. Для розлучення Вам необхідно звернутися до місцевого суду з вмотивованою позовною заявою. В порядку ст.28 ЦПК України. Для зняття з реєстрації особи, Вам знадобиться звернутися до ЦНАПу. Співробітник центру надання адміністративних послуг розглядає надані документи і якщо вони є підставою для зняття з реєстрації, приймає відповідне рішення і робить відповідні записи в документах. У випадку відмови , раджу звернутися до суду з відповідною заявою. Реєстрація місця проживання може бути здійснена за допомого додатку ДІЯ. Де ви можете подати заяву на декларування місця проживання вашої дитини віком до 14 років за адресою одного з батьків з одночасним зняттям з попереднього місця проживання. Якщо немає також змоги то зверніться до ЦНАПу.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу