image

Решение суда

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 125 19.04.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго времени,23 февраля был апелляционный суд в Херсоне,я сама с Геническа,подскажите пожалуйста как получить решение суда?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

12.04.2022 21:30:29 Розпорядження ВС ряд суддів був перенесений зокрема Херсонський апеляційний суд перенесений до Дніпровський апеляційний суд (вулиця Харківська, 13, Дніпро, Дніпропетровська область, 49000) Зверніться письмово до них або через засоби Укрпошти, або онлайн, через електронний кабінет з КЕП. Тобто напишіть їм заяву про видачу повного тексту судового рішення (з проханням надіслати поштою) долучіть наявні у вас документи, що підтверджують адресу надсилання і протягом 10-15 днів ви засобами поштового зв'язку отримаєте повний текст рішення, також зазначте що у зв'язку з воєнними діями не маєте можливості отримати рішення наручно. Суди зараз працюють в режимі в основному без відвідувачів тому уточнюйте у заяві якомога більше інформації.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

13.04.2022 12:30:08 Доброго дня. Відповідно до частини сьомої статті 147 Закону України "Про судоустрій і статус суддів",враховуючи неможливість Херсонським апеляційним судом здійснювати правосуддя під час воєнного стану, Верховний суд розпорядженням від 06.03.2022 № 1/0/9-22 змінив територіальну підсудність судових справ на Дніпровський апеляційний суд. Тому, якщо рішення Вам не відправлено поштою раніше 06.03.2022 року, наразі Ви його отримати незможете, до відновлення роботи Херсонським апеляційним судом.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

13.04.2022 13:51:23 Доброго дня. Зробіть письмовий запит до суду з проханням вислати Вам рішення суду поштою або на електронну адресу. (якщо цей суд працює).

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

13.04.2022 14:51:36 Здравствуйте. Или заключить адвокатский договор и текст реш.суда можна будет дополучить дистанционно ч/з адвоката (дог.тоже заключить удаленно), или сама можете добыть через кабинет в эл.суде https://cabinet.court.gov.ua/cases (надо электр.подпись, можно в приватбанке сформировать), или звонить в апел.суд Днепра (056)787-21-03 (04) спрашивать о решении, так как из-за войны Херс.апел.суд перенесен туда. Также можно подать заявление через эл.почту inbox@dpa.court.gov.ua (лучше с эл.подписью, а не просто скан) или на бумаге укрпочтой 49000, м.Дніпро, вул.Харківська, 13. В заяве просить или отправить на Ваш адрес, или на Вашу эл.почту текст решения с эл.подписью судьи, такое тоже возможно, все зависит от Ваших целей

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

13.04.2022 15:05:18 Для получения решения суда участник процесса направляет в суд ходатайство о выдаче экземпляра судебного решения. Заявление направляется на электронную почту суда, и на адрес суда почтовым отправлением через Укрпочту. На данный момент, в связи с нахождением в Херсоне российских войск и ведением в городе и окрестностях боевых действий, Херсонский апелляционный суд не работает. Выдача этим судом решений невозможна до прекращения в Херсоне боевых действий и возвращении города под контроль Украины. Получить информацию о возобновлении работы Херсонского апелляционного суда вы можете на официальном сайте "Судова влада Украіни". Для получения информации о возобновлении работы суда используйте сервис сайта "Пошук суду". После возобновления работы суда направляйте в суд ходатайство о выдаче судебного решения.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

16.04.2022 17:59:57 Доброго дня. Розпорядженням від 06.03.2022 1/0/9-22 Справи Херсонського апеляційного суду передано до Дніпровського апеляційного суду. Тому зверніться до нього.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ

17.04.2022 15:39:25 Добрый день. Напишите заявление о получении решения суда (образцы есть на сайте суда), подпишите его, отсканируйте и отправьте на электронную почту суда. Администрация Херсонского апеляционного суда сейчас находиться не в Херсоне и электронные письма принимают. Либо могу сделать адвокатский запрос, ответ будет быстрее. Стоимость адвокатского запроса - 1000 грн. Если что звоните. Хорошего дня Вам!

PREMIUM 34.34
Реклама
Приходько Андрій Анатолійович
Адвокат Україна / Київ
Приходько Андрій Анатолійович
Вартість: 40 000 грн/год Детальніше

18.04.2022 14:36:37 Доброго дня! Выдповідно до ст. 222 ЦПК копії повного рішення суду видаються особам, які брали участь у справі, негайно після проголошення такого рішення. У разі проголошення тільки вступної та резолютивної частин судового рішення, особам, які брали участь у справі і були присутні у судовому засіданні, негайно після його проголошення видаються копії судового рішення із викладом вступної та резолютивної частин. Особам, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні, копії повного судового рішення надсилаються рекомендованим листом з повідомленням про вручення протягом двох днів з дня його складання або за їх зверненням вручаються їм під розписку безпосередньо в суді. Крам того, Ви маєте зимогу ознайомитись з текстом судового рішення в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №233 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу