image

Розлучення з громадянкою України Віддалено

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 136 28.10.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Дружина під час війни поїхала з дитиною до Італії і з часом ми вирішили розлучитись. Чи можна розлучитись без присутності дружини в Україні? Які потрібні документи від неї?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

24.10.2022 13:00:46 Доброго дня! Розлучення без присутності дружини можливе! Оскільки у шлюбі є дитина, та дружина не в Україні, розірвання шлюбу можливе лише в судовому порядку. Від дружини потрібні документи лише принаймі паспорт та код, а також свідоцтво про народження та оригінал свідоцтва про шлюб (можна отримати дублікат повторно).

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №293 Юрист Україна / Одеська область

24.10.2022 13:02:59 Доброго дня. Для розлучення, присутність дружини в Україні не є обов'язковою, Ви можете звернутися до суду з позовом про розірвання шлюбу, додавши свідоцтво про шлюб, копію свідоцтва про народження дитини, копію свого паспорту для складання позову краще звернутися до професійної допомоги. Після відкриття справи, дружина може надіслати заяву електронною поштою про свою згоду на розлучення. Якщо Вам потрібна допомога для складання позову та звернення до суду, то Ви можете звернутися до мене особисто

PRO 70.53
Реклама
Станіслав Олегович
Станіслав Олегович Юрист Україна / Київ
Станіслав Олегович
Вартість: 750 грн/год Детальніше

24.10.2022 13:12:25 Розлучитись можливо, при використанні "електронного кабінету суду", або її інтереси буде представляти адвокат або інший представник. Юристу або компанії, що надає відповідні онлайн-послуги, знадобиться надання: -копій паспортів та ідентифікаційних кодів; -оригіналу або дубліката свідоцтва про шлюб; -копій дитячих свідоцтв про народження. Пропоную замовити відповідну послугу

BASE (Базова) 0
Реклама

24.10.2022 13:56:24 Вітаю! Шановний клієнте, для вирішення Вашого запитання необхідно проаналізувати наявні документи, чи наявні неповнолітні діти. Від цього безпосередньо буде залежати подальший процес. В подальшому рекомендую скористатись послугою з розлучення.

PRO 17
Реклама
Олексій Олександрович
Олексій Олександрович Юрист Україна / Київ
Олексій Олександрович
Вартість: 3 000 грн/год Детальніше

24.10.2022 14:16:59 Без дітей у сім’ї та за згодою подружжя можна розлучитися через ДРАЦС. Здійснити процедуру виключно дистанційно в цьому разі неможливо, але подружжя має право подати заяву про розірвання шлюбу онлайн. Для цього потрібно зайти на портал Мін’юсту https://dracs.minjust.gov.ua.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

24.10.2022 15:09:10 Можливе розірвання шлюбу без присутності сторони по справі, при надані нею заяви до суду, про погодження з позовними вимогами та проханням розгляду справи без її присутності.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №211 Юрист Україна / Запорізька область

24.10.2022 15:51:20 Доброго дня. Так можна. Головне, щоб дитині не було меньше 1 року

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №298 Юрист Україна / Київ

24.10.2022 16:15:44 Для того щоб розлучитись через суд - потрібна позовна заява, копії паспортів та кодів, оригінал свідоцтва по шлюб, свідоцтво про народження дітей. Дружина може написати заяву, що вона не заперечує проти розлучення.

BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область

24.10.2022 17:47:50 Подружжя, яке має дітей, має право подати до суду заяву про розірвання шлюбу разом із письмовим договором про те, з ким із них будуть проживати діти, яку участь у забезпеченні умов їхнього життя братиме той з батьків, хто буде проживати окремо, а також про умови здійснення ним права на особисте виховання дітей. Ваша дружина має надати нотаріально посвідчену заяву про згоду на розлучення. Нотаріальне засвідчення такої заяви закордоном можна зробити в консульстві України в Італії. Також в консульстві ваша дружина зможе видати довіреність на того, хто підпише в Україні договір про визначення місця проживання дитини (на когось з її родичів, батька або матір).

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

24.10.2022 18:14:58 Доброго дня. Так, можна розлучитися без присутності дружини в Україні. Потрібно звернутися до суду з позовною заявою про розірвання шлюбу. Також можна це зробити дистанційно через систему "Електронний суд". Зверніться до адвоката і адвокат підготує усі необхідні документи. Виникнуть запитання - звертайтеся.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №290 Юрист Україна / Одеська область

24.10.2022 21:30:39 Особа, яка знаходиться в Україні, подає позовну заяву про розірвання шлюбу до суду. При виборі підсудності варто пам’ятати: за загальним правилом, позов подається за останнім зареєстрованим місцем проживання відповідача. Проте, якщо у подружжя є неповнолітні діти, які проживають з позивачем або наявні інші поважні причини, можна подати позов за місцем реєстрації позивача.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

26.10.2022 16:47:53 Доброго дня. У мене була вже така ситуація. Позов від вашої дружини подається через програму електронний суд з її електронним підписом. Від вас готується заява про визнання позову. Зазвичай це вирішується швидко коли є згода обох.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №312 Юрист Україна / Вінницька область

26.10.2022 16:55:09 Вітаю. Розлучитись можливо. Якщо дружина не заперечує проти розлучення - Ви можете подати позов, а вона заяву про визнання цього позову. Важливо! Вік дитини має бути більше 1 року.

BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
Консультант №311 Юрист Україна / Київська область

26.10.2022 18:48:13 Можна. Якщо вона зареєстрована в Україні то подаєте позов до суду за місцем її реєстрації. Якщо вона згодна то може направити заяву про визнання позову через електронний суд або електронною поштою. Вам треба копії паспорта, свідоцтва про народження і свідоцтво про шлюб.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №304 Юрист Україна / Черкаська область

27.10.2022 20:12:33 Доброго вечора. Розлучитися можливо буде заочне рішення. в разі якщо дружина надасть клопотання про визнання позову то буде повноцінне рішення суду. Щодо документів : Паспорт код свідоцтво про народження дитини. Готовий підготувати всі необхідні документи. Розлучення під ключ. Звертайтесь

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №306 Юрист Україна / Вінницька область

28.10.2022 14:01:47 Можу допомогти розлучитися без вашої участі. Зверніться особисто. Необхідні документи: -оригінал свідоцтва про шлюб, -копія свідоцтва про народження дітей, -копія паспорта та ідентифікаційного коду позивача.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу