Шантаж распространения интимных фотографий, консультації онлайн | consultant.net.ua
image

Шантаж распространения интимных фотографий

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 150 02.12.2020

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “

Недавно нашей команде задали вопрос: “Очень нужна помощь..Я встречалась с парнем недолгое время. Хочу с ним расстаться, но не могу, он меня шантажирует. Во время отношений он в тайне от меня снимал интимные видео и фото и теперь угрожает выложить их в интернет.. Мне 15 лет, ему 22. Родителям боюсь говорить об этом. Как реагировать на шантаж распространения интимных фото? Куда обращаться при шантаже? Какая ответственность за шантаж?”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:


Консультант #71

Предупредите вашего парня, что подадите на него заявление в полицию. За распространение продукции порнографического характера (видеозаписи, фотографии) предусмотрена ответственность в виде штрафа от 1 051 000 гривен до 4 204 000 гривен; арест на срок до шести месяцев; ограничением свободы на срок до трех лет (статья 301 Уголовного кодекса). Также уголовным кодексом установлена ответственность за развращение несовершеннолетних - то есть, совершения развратных действий (сексуальные контакты, видео и фотосъемка) в отношении человека, не достигшего 16-летнего возраста (статья 156 Уголовного кодекса). Наказание за развращение - ограничение и лишение свободы сроком на 5 лет. После подачи заявления в полицию, возьмите копию заявления и отправьте своему парню фото заявления. Если он минимально вменяемый, то оставит вас в покое.

 

Консультант #127

Это видео не в его пользу, так что шантажировать им он не может. КК Украины Стаття 155. Природні або неприродні статеві зносини з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку, вчинені повнолітньою особою, -караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк. Стаття 156. Вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку, -караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк. Выбирайте на свое усмотрение)

 

Консультант #136

Скажіть йому, що звернетесь у поліцію. У вашій ситуації не стільки важливий шантаж, як статеві відносини із неповнолітньою і йому загрожує кримінальна відповідальність за це до 5 років. Якщо не допоможе то можете дійсно звернутись у поліцію. При написанні заяви вам все розяснять і вуажуть відповідні ст. КК України та відповідальність яка за це загрожує. Найкраще, ретельніше вибирайте партнерів і не допускайте зв'язків із незнайомцями.

 

Консультант #13

Вітаю, по-перше необхідно до поліції із заявою за ознаками статей 155,189, 301Кримінального кодексу України. Стаття 155 КК України передбачає відповідальність у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк. Стаття 189 КК України передбачає відповідальність у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк. Стаття 301 КК України передбачає відповідальність у вигляді накладення штрафу від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років. Окрім того, Ви маєте можливість компенсувати завдану моральну шкоду, керуючись статтям 1167, 1162 ЦК України. Найкращим виходом для Вас буде звернення до адвоката, або в центр надання безоплатної правової допомоги, оскільки без допомоги кваліфікованого спеціаліста Вам буде досить складно в максимальній мірі захистити свої права.

 

Консультант #107

Доброго дня, враховуючи, що вам 15 років то ви можете в свою чергу вказати йому що за такі дії є кримінальна відповідальність, наприклад розбещення неповнолітніх - стаття 156 кримінального кодексу україніст, за шо передбачена відповідальність у вигляді обмеження або позбавлення волі - залежно від рішення суду. Так що можете писати заяву про вчинення злочину і його життя докорінно зміниться в гіршу сторону

 Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

BASE (Базова) 0
image

Піпко Володимир Сергійович

Юрист Україна, Київ
і

Найкраща відповідь

27.11.2020 16:57:08 Вітаю, по-перше необхідно до поліції із заявою за ознаками статей 155,189, 301Кримінального кодексу України. Стаття 155 КК України передбачає відповідальність у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк. Стаття 189 КК України передбачає відповідальність у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк. Стаття 301 КК України передбачає відповідальність у вигляді накладення штрафу від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років. Окрім того, Ви маєте можливість компенсувати завдану моральну шкоду, керуючись статтям 1167, 1162 ЦК України. Найкращим виходом для Вас буде звернення до адвоката, або в центр надання безоплатної правової допомоги, оскільки без допомоги кваліфікованого спеціаліста Вам буде досить складно в максимальній мірі захистити свої права.

25.11.2020 15:32:34 Предупредите вашего парня, что подадите на него заявление в полицию. За распространение продукции порнографического характера (видеозаписи, фотографии) предусмотрена ответственность в виде штрафа от 1 051 000 гривен до 4 204 000 гривен; арест на срок до шести месяцев; ограничением свободы на срок до трех лет (статья 301 Уголовного кодекса). Также уголовным кодексом установлена ответственность за развращение несовершеннолетних - то есть, совершения развратных действий (сексуальные контакты, видео и фотосъемка) в отношении человека, не достигшего 16-летнего возраста (статья 156 Уголовного кодекса). Наказание за развращение - ограничение и лишение свободы сроком на 5 лет. После подачи заявления в полицию, возьмите копию заявления и отправьте своему парню фото заявления. Если он минимально вменяемый, то оставит вас в покое.

BASE (Базова) 34.98
image

Тимошенко Олексій Ігорович

Юрист Україна, Київська область
і

25.11.2020 18:17:53 Это видео не в его пользу, так что шантажировать им он не может. КК Украины Стаття 155. Природні або неприродні статеві зносини з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку, вчинені повнолітньою особою, -караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк. Стаття 156. Вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку, -караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк. Выбирайте на свое усмотрение)

BASE (Базова) 0
image

Поліщук Андрій Павлович

Юрист Україна, Київ
і

25.11.2020 19:24:50 Скажіть йому, що звернетесь у поліцію. У вашій ситуації не стільки важливий шантаж, як статеві відносини із неповнолітньою і йому загрожує кримінальна відповідальність за це до 5 років. Якщо не допоможе то можете дійсно звернутись у поліцію. При написанні заяви вам все розяснять і вуажуть відповідні ст. КК України та відповідальність яка за це загрожує. Найкраще, ретельніше вибирайте партнерів і не допускайте зв'язків із незнайомцями.

BASE (Базова) 0
image

Фрейдун Ольга Михайлівна

Юрист Україна, Київ
і

27.11.2020 18:14:37 Доброго дня, враховуючи, що вам 15 років то ви можете в свою чергу вказати йому що за такі дії є кримінальна відповідальність, наприклад розбещення неповнолітніх - стаття 156 кримінального кодексу україніст, за шо передбачена відповідальність у вигляді обмеження або позбавлення волі - залежно від рішення суду. Так що можете писати заяву про вчинення злочину і його життя докорінно зміниться в гіршу сторону

BASE (Базова) 0
image

Клепка Олександр Григорович

Юрист Україна, Харківська область
і
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів України

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.05 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 35.04 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 34.51 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 34.41 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Сулик Роман Андрійович

  Юрист Україна, Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів України створений для того, щоб кожен українець міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів України - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • дні
 • години
 • хвилини
 • секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

 • Консультації

  Освітнє питання

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1137
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Троє дітей, не хочуть звільняти

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №780
  • Консультант №1072
  • Консультант №1249
  • Консультант №1224
 • Консультації

  Не виплачують зп, був на лікуванні

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №780
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Відмова від виїзду з тилу в бойову

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Відстрочка, у дитини 2а підгрупа

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №444
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Гіпертонія 2 Ї стадії відправляють на нуль

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №444
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Питання по гранту

  Відповідей
  • Консультант №848
 • Послуги

  Написання Скарги для військовослужбувця (4400)

  Відповідей
  • Консультант №787
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Виплати при звільненні з ЗСУ

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  До кого звертитася по виплати за поранееня?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Які пільги є для УБД

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Чи мають право не прийняти рапорт?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Як нараховуються виплати?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Що потрібно, щоб оформити виплати?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Чи потрібно здавати на права в Болгарії?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Військовий адвокат

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Як оформити земельну ділянку?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Що робити якщо оформили кредит на мене?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Звільнення

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Що потрібно для отримання винагороду за техніку?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
image

Важливо

Знати про нас

 • Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ

  Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine , резиденти Diia.City , перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали , працюємо у Польщі та Англії , перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку , задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!

 • Новина

  Річниця резиденства Diia.City

  image

Консультація
юриста у києві

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

 • Складання та редагування бізнес-планів;
 • Підготовка та подання заявок на отримання грантів (інвестицій), фінансування проектів;
 • Підбір та пошук грантових (інвестиційних) програм (в т.ч. міжнародних);
 • Консультування клієнтів з питань пошуку та отриманню грантів (інвестицій), виконанню умов для їх отримання;
 • Участь в презентаціях, конференціях, зустрічах з донорами та комісіями, що приймають рішення про задоволення заяв про отримання грантів;
 • Участь у різних ініціативах, таких як: розробка нових інструментів практики та напрямів обслуговування, написання статей для публікацій, зйомка тематичних відео.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

image
Адміністраця порталу