СБОР СРЕДСТВ НА ЗАКУПКУ ПРОДУКТОВ ДЛЯ ТЕРОБОРОНЫ ✅ 1202 - СТАТТІ - consultant.net.ua
image

сбор средств на закупку продуктов для теробороны

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 48 28.04.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Как это корректно делать? Можно ли собирать средства на личную карту? Как к этому корректно призывать или можно ли вообще к такому призывать? Как это верно называть в публикациях в соц сетях (донат, пожертвование или ещё что-то)?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

21.04.2022 20:00:49 На жаль, наразі зберігається ризик, що на зібрані на особисту картку кошти буде нараховано податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) та військовий збір (ВЗ), а значить, держава вимагатиме сплати до бюджету 19,5% від таких коштів. Справа в тому, що з юридичної точки зору, всі кошти, отримані фізичними особами-волонтерами на картку від третіх осіб, свого часу вважалися доходами такої особи. А отже, підлягали оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб (ПДФО) та військовим збором (ВЗ). Наразі закон говорить, що зібрані кошти не оподатковуються ПДФО та ВЗ лише якщо ці кошти зібрані волонтерами, включеними до Реєстру, і використані ними на допомогу: учасникам бойових дій та працівникам ЗСУ, Національної гвардії України, СБУ, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, особам рядового, начальницького складу, військовослужбовцям, працівникам Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та за

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

22.04.2022 09:00:54 Доброе утро. Скорей всего это называется Волонтерство, можете официально оформить волонтерскую организацию, открыть отдельные счета для сбора средств. Если нет возможности все оформить юридически, желательно иметь отдельные счета, а также строго контролировать траты средств и детальный отчет о их использовании (собираем все чеки).

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

22.04.2022 13:06:05 Добрый день. Тем чем вы хотите заняться называется - волонтерство. Для этого, советую: - обратиться в ТРО, ГСЧС, местное самоуправление, по своему месту нахождения для получения от любого из них удостоверение волонтера; - обратиться в Банк для открытия счета ( для волонтеров это бесплатно ) другие счета не рекомендую использовать т.к. будет выгладить как мошенничество. - постоянно в соцсетях выкладывайте ответы о потраченных деньгах. - собирайте подтверждающие документы на приобретённые и переданные товары.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ

22.04.2022 18:24:18 Вам следует зарегистрировать юр.лицо благотворительную организацию - благотворительное общество, благотворительное учреждение или благотворительный фонд, все зависит от Ваших целей и пожеланий, почитайте детали и действуйте по ЗУ «Про благодійну діяльність та благодійні організації» (ст.11-15). Или возможно действовать как физ.лица волонтеры, лучше официально зарегистрированными, для этого почитайте детали и действуйте по ЗУ «Про волонтерську діяльність» (ст.7-10). Как это верно называть в публикациях В соц.сетях это верно будет называться публичный сбор благотворительных пожертвований, детали читайте в ст.5-7 ЗУ «Про благодійну діяльність та благодійні організації»

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.28 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.63 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.33 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу