
Що буде за купівлю сертифіката про вакцинацію?
Вітаю 👋
Мене звати Олександр, я Ваш персональний менеджер. Давайте я Вам допоможу?

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий день. Мені пишуть у соціальних мережах за те, що я можу придбати підроблений сертифікат про вакцинацію від COVID-19. Чи існує за це відповідальність? Чи справжні це паспорти вакцинації?”
Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:
07.10.2021 11:08:27 Кабінет Міністрів на засіданні 22 вересня схвалив проект закону, яким впроваджується кримінальна відповідальність і штрафи за підроблення документів про вакцинацію, зокрема проти COVID-19. Відповідним документом передбачена така відповідальність: 17 тис. — 34 тис. грн або обмеження волі на строк до двох років за використання заздалегідь підроблених документів, що підтверджують проведення профілактичних щеплень проти особливо небезпечних інфекційних хвороб; 34 тис. — 68 тис. грн або позбавлення волі до двох років та позбавлення права обіймати посади або займатися певною діяльністю від одного до трьох років за свідоме внесення неправдивих даних медпрацівником у медичну документацію; 85 тис. — 170 тис. грн або позбавлення волі до трьох років за виготовлення підроблених документів із метою збуту. Але це поки проект, ще не прийнятий. Дякую.
07.10.2021 15:11:32 В Україні Кіберполіція спільно з Мінциф та МОЗ моніторить ситуацію з підробками сертифікатів і ПЛР-тестів. Уряд затвердив, але на даний час у процесі підписання штрафні санкції , що свідомо використовують фейкові COVID-сертифікати, доведеться заплатити до 34 тисяч гривень або до 2 р. обмеження волі. А тим, хто виготовляє підробки, визначений штраф у 2-5 разів більше. Медпрацівники, які вноситимуть неправдиві відомості у бази даних, отримають штраф до 68 тисяч гривень або до 2 років обмеження волі та позбавлення права обіймати посаду. А тим, хто підробки виготовлятиме та продаватиме – штраф до 170 тисяч гривень або позбавлення волі до 3 років. Зарез передбачено чч. 1, 4 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України (Ч. 1 ст. 358 передбачає покарання у вигляді штрафу до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 м, або позбавлення 2 р).
12.10.2021 10:48:30 Українцям, що свідомо використовують фейки, загрожує штраф до 34 тисяч гривень або до 2 років обмеження волі. Медпрацівники, які будуть вносити неправдиві відомості у бази даних, отримають штраф до 68 тисяч гривень або до 2 років обмеження волі та позбавлення права обіймати посаду. А тим, хто підробки виготовлятиме та продаватиме, — штраф до 170 тисяч гривень або позбавлення волі до 3 років.

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ
Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.
У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.
Ваші кошти в надійних руках!

- Адреса Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 16
- Пошта support@consultant.net.ua
- Телефон 380730044470