image

Що буде за несплату Аліментів?

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 46 02.05.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий вечір. Я розведений з жінкою, в нас 2 дітей по 8 і 10 років. Маю платити аліменти, але не плачу. Що мені може бути за несплату аліментів? Чи можу я офіційно не платити аліменти через суд якось? В мене нормальна зарплата, просто не хочу щоб екс-жінка ці гроші тратила на себе. Дякую”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

25.04.2021 22:45:45 Доброго вечора! Законного способу припинити виплату аліментів за власним бажанням немає. Законодавство захищає права дитини Аліменти не сплачуються у випадках: досягнення дитиною повноліття; оспорювання батьківства; батьки можуть бути звільнені від обов’язку утримувати дитину, якщо дохід дитини набагато перевищує дохід кожного з них і забезпечує повністю її потреби; усиновлення дитини У всіх інших випадках обов’язок матеріально забезпечувати дітей лежить на батьках, не дозволяючи ухилитися від її виконання Батьки можуть бути звільнені від обов’язку утримувати дитину тільки за рішенням суду За несплату аліментів може бути: цивільна відповідальність: неустойка за несплату аліментів (ст. 196 СКУ); адміністративна відповідальність: суспільно корисні роботи (ст. 183-1 КУпАП); кримінальна відповідальність: покарання у вигляді громадських робіт на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин, арешт на строк до трьох місяців або обмеження волі на строк до двох років (ст. 164 ККУ) Дякую!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

26.04.2021 17:34:24 У разі виникнення заборгованості з вини боржника, одержувач аліментів має право на стягнення неустойки (пені) у розмірі 1% суми несплачених аліментів за кожен день прострочення від дня прострочення сплати аліментів до дня їх повного погашення або до дня ухвалення судом рішення про стягнення пені, але не більше 100 відсотків заборгованості. Для цього колишня дружина повинна подати заяву до суду. Існує адміністративна відповідальність (ст.183-1 КУпАП) якщо утворилася заборгованість за 6 місяців та у покарання можна отримати суспільно корисні роботи. Є кримінальна відповідальність (ст.164 ККУкраїни) за злісне ухилення від сплати аліментів. Для цього колишня моде піти у поліцію. Для зменшення розміру аліментів ви можете звернутися до суду із відповідною заявою де навести аргументи та підстави такого прохання. Ви можете подати заяву до органів опіки та піклування щоб ті провірили куди витрачаються аліменти. Можете підготувати заяву щоб дружина вам надала звіт по витраченим аліментам

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

27.04.2021 13:02:40 Всі питання можна вирішити через суд і щодо зменшення аліментів і щодо звітування про їх витрати. За несплату аліментів загрожує примусове стягнення, арешт майна, заборона виїзду за кордон. Краще все врегулювати в межах закону. Для цього знадобитися адвокат, який підготує план дій та всі необхідні документи.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №136 Юрист Україна / Київ

01.05.2021 12:08:41 Доброго дня. За несплату аліментів в Україні посилена відповідальність. Є адміністраитивна, цивільна і навіть кримінальна. В моїй практиці є випадки засудження неплатника аліментів до позбавлення волі. Якщо Ваша жінка звернеться до суду, з Вас будуть стягувати кошти і пеню на них. Можуть залучити до гр.робіт конфіскувати майно не пропустити за кордон. Все залежить від того як довго Ви несплачуєте аліменти. Взагалі закон дуже суровий, так що раджу домовлятись з жінкою та бажано обійтись без судової тяганини. Суд як правило приймає сторону жінки. Дякую за запитання, завжди рада допомогти.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу