image

Що робити, якщо відмовили у безкоштовному адвокаті

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 287 20.08.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий день. Мене зупинила поліція, що стало причиною зупинки - невідомо, в один момент вони стверджували, що я перебуваю у стані алкогольного сп‘яніння, в інший - що перевищив швидкість. У наданні безкоштовної правової допомоги мені відмовили. Чи є це порушенням мого права на захист? Чи співробітники правоохоронних органів понесуть відповідальність? Дякую”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
29.07.2021 19:18:33
Якщо водію не буде надано можливість залучити адвоката, це буде вважатися порушенням порядку розгляду справи про адмінправопорушення, що у свою чергу стане підставою для скасування постанови. Ця позиція підкріплена практикою Верховного Суду, що відображено в Постанові від 18.02.2020 р. по справі № 524/9827/16-а. Обов'язково водій повинен висловити бажання скористатись правовою допомогою, у разі, якщо ви не погоджуєтесь з претензіями поліцейських, які складають постанову про притягнення до відповідальності, маєте повне право вимагати залучення адвоката під час оформлення. Якщо ця вимога не буде виконана, Постанова може бути скасована в судовому порядку. Закон вимоги, що адвокат має бути безкоштовний не містить Успіхів
BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

23.07.2021 10:30:54 Так Ваші права були порушені, саме в тому, що відмовили Вам у безоплатній правовій допомозі. Якщо буде суд Ви можете оскаржити дії поліції. Штраф, якщо його виписали, доведеться сплатити, а вже потім звертатись до суду з позовом. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

23.07.2021 16:38:50 Доброго дня. З огляду на судову практику варто зазначити, що невжиття поліцейським дій щодо надання водію можливості реалізувати своє право на отримання правової допомоги тягне за собою закриття справи про адмінправопорушення. У данному випадку, Вам необхідно оскаржувати постанову по справі про адміністративне правопорушення для захисту своїх прав та закриття справи про адміністративне правопорушення та притягнення до адміністративної відповідальності.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №168 Юрист Україна / Харківська область

26.07.2021 10:13:22 Добрий день. Право на правову допомогу має кожна особа, яку зупинила поліція. Вказані дії поліції щодо не надання можливості викликати вам свого адвоката можливо оскаржити лише у суді. Скаржитися їхньому керівництву сенсу немає. Щодо безкоштовного адвоката, то вони не зобов'язані були вам надавати такого адвоката. Безкоштовні адвокати надають послуги лише певним категоріям громадян і лише за їх заявою. Тобто, вони не зобов'язані були викликати для вас адвоката. Ви могли лише викликати адвоката самостійно.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №180 Юрист Україна / Київ

03.08.2021 22:21:00 Так, ваше право на захист було порушено. Стаття 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення надає вам право користуватись правовою допомогою адвоката як особі, яка притягається до адміністративної відповідальності. На вашу вимогу поліцейський був зобов’язаний забезпечити можливість отримання вами правової допомоги адвоката. Персональної відповідальності працівники національної поліції не понесуть, але відмова поліцейських сприяти отриманню вами допомоги адвоката дає підстави звернутись до суду та оскаржити притягнення вас до адміністративної відповідальності.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу