image

Щодо мобілізації

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 100 03.05.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий день! Прошу консультації. Мій чоловік відноситься до четвертої черги резервістів. Його викликали по повістці в територіальний центр. Коли він з'явився, направили в лікарню на медогляд. По результатам -здоровий, хоча є деякі проблеми з серцем і тиском. Ніхто не обстежував як треба. Цікавить наскільки правомірні дії військомату, чи може він зараз попасти під мобілізацію? Буду вдячна за відповідь.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

26.04.2022 16:36:49 Скаржіться на неправомірні дії працівників військкомату та ВЛК. Скарги на незаконні дії представників «військоматів», пов’язані із процесом мобілізації можуть бути в усній формі викладені на гарячій лінії Міністерства Оборони: 0-800-500-410, 0-800-500-442, 044-454-44-99. Скарги на порушення законодавства під час мобілізації подаються керівнику Центру комплектування та соціальної підтримки (воєнкому). Скарга має містити детальний опис обставин порушення і клопотання про припинення порушення. У випадку відсутності належної реакції «воєнкома), незаконні дії, що стосуються мобілізації можуть бути оскаржені до адміністративного суду. Для отримання правової допомоги з цього питання необхідно звернутися до адвоката.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

26.04.2022 16:53:52 Доброго дня. Четверта черга військового резерву, це громадський резерв, який включає громадян, які не мають вікових та фізичних обмежень щодо призову на військову службу та можуть бути залучені для комплектування збройних сил та інших військових формувань в особливий період. Якщо після проходження чоловіком військово-лікарської комісії (ВЛК) йому не вручили мобілізаційне розпорядження, значить поки що його не мобілізовуватимуть. Дії військомату в частині виклику чоловіка повісткою і його направлення на ВЛК правомірні, оскільки вони це називають викликом для уточнення облікових даних. Стосовно Вашої незгоди з проведеним медичним обстеженням, раджу чоловіку самостійно звернутися в цивільному порядку до лікувального закладу, з метою проходження повного обстеження із врахуванням всіх скарг на здоров'я. Вже на підставі та з урахуванням отриманого медичного висновку зможете звертатися до центру комплектування із відповідними клопотаннями.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

26.04.2022 22:17:48 Доброго дня. Дії військкомату правомірні, оскільки, вони викликали військовозобов’язаного до військкомату повісткою, а потім направили його на проходження медкомісії. Відповідно до рішення медкомісії призовник придатний до військової служби, а відтак військкомат вправі направити його до відповідної частини для проходження військової служби. Можу припустити, що не зовсім вірно надано висновок лікарем – терапевтом з подальшим направлянням до кардіолога, но то інша справа.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ

27.04.2022 08:42:26 Доброго ранку. Нажаль на даний час у нас Всі виявляються здорові, можна звичайно вимагати перекомісії, але найвірогідніше Ваш чоловік підпаде під мобілізацію, коли прийде його черга. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

28.04.2022 13:15:57 Територіальні центри комплектування мають право викликати чоловіків призовного віку за повісткою — для проходження ними медичного огляду, мета якого — встановити придатність чоловіка для проходження військової служби за станом здоров’я. Виклик до центру комплектування та проходження медичного огляду не є ознакою, що вашого чоловіка негайно мобілізують. Зараз триває друга хвиля мобілізації, у яку призивають чоловіків з досвідом бойових дій. Чоловіків з четвертої черги мобілізації призиватимуть під час четвертої хвилі мобілізації, яка буде розпочата при розгортанні найбільш критичного для України сценарію розвитку війни. Наразі центри комплектування проводять поточну роботу з уточнення відомостей про потенційних призовників та визначення стану їх здоров’я. Найближчим часом вашого чоловіка не мобілізують.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.56 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу