Консультант

Юридичні консультації 24/7

Відкрити
image

Сплата залогового платежу за квартиру.

Вітаю 👋

Мене звати Олександр, я Ваш персональний менеджер. Давайте я Вам допоможу?

image
image
Час прочитання: 4 хвилини Кількість переглядів: 731
Рейтинг:
0
Дата публікації: 27.10.2020

Недавно нашей команде задали вопрос: “ Дали залог за квартиру, (в присутствии продавца). Брокер через своего юриста хочет оформлять покупку-продажу. Я хочу через своего юриста. На что брокер не даёт конкретного ответа, говорит что на данный момент не может связаться с продавцом недвижимости (он уехал за границу, будет скоро).Чем это может грозить?Какова вероятность мошенничества? Если всё документы в порядке, почему не соглашаются? Как вернуть залог без ущерба для себя?"



Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:



Консультант #12

- Доброго дня! Важливо, завдаток посвідчувати попереднім договором завіреним нотаріально. Як правило договори купівлі-продажу шаблонні, однак слід уважно перечитувати кожний пункт договору, не спішіть підписувати. Боятися не потрібно в даному випадку, все одно договір посвідчує нотаріус, а не юрист. Ви можете прийти зі своїм юристом щоб почувати себе впевненіше і знати, що все робите правильно. Перевірте обов`язково нотаріуса, він має обов`язково бути в списку державних або приватних нотаріусів на сайті Міністерства юстиції.



Консультант #1

Вітаю, для початку потрібно побачити самі докумннти. Вірогідність шахрайства - велика. Зателефонуйте мені.




Консультант #67

Добрый вечер. Залог дается по договору, в договоре написаны варианты возврата. Обычно если в течении 10-15 дней, сделка не состоялась по вине продавца, то вы имеете право на возврат средств в двойном размере, но это смотря как у Вас прописано в договоре. Сделку проводит не юрист, а нотариус. Если же в договоре не прописано это, Вам необходимо написать и отправить почтой или вручить под подпись брокеру письменное требование о возврате средств, оно должно быть выполнено в течении 7 дней. Есть вариант подать в суд и взыскать эту суму или открыть уголовное дело по ст. 190 УК Мошеничество. Если нужна будет помощь, звоните.



Консультант #9

Шахрайства у даній сфері надзвичайно часті, тому для власної безпеки потрібно читати договір із власним юристом, це дуже важливо. Повернення залогової суми можливе або шляхом домовленості з іншою стороною, або через суд чи правоохоронний орган.



Консультант #61

Доброго дня! Згідно з положеннями глави 49 Цивільного кодексу України, завдаток є додатковим зобов'язанням по відношенню до основного - договору купівлі-продажу нерухомого майна, тому можливість повернення суми завдатку буде залежати від положень цього договору. Стаття 571 ЦК України в якості умови втрати/стягнення суми завдатку називає порушення зобов'язання. Оскільки під порушенням зобов'язання ст. 610 ЦК України розуміє невиконання або неналежне виконання зобов'язання, втрата завдатку може мати місце і в разі порушення стороною зобов'язання якихось його окремих умов, таких як недотримання строку, що встановлений в договорі.

image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Адміністрація порталу

Файли cookie та конфіденційність

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookie для персоналізації контенту та аналізу веб-трафіку.