Справедлива вартість гуманітарної допомоги
Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго дня! Цікавить питання визначення справедливої вартості отриманої гуманітарної допомоги, якщо вона не була зазначена в документах щодо отримання. В інтернеті знайшов інформацію, що вона визначається спеціально створеною комісією з декількох людей. В нашому фонді є лише один працівник - директор та близько 10 волонтерів. Чи може в такому випадку бути створена комісія з волонтерів?
Також хотілося б отримати покроковий план дій по визначенню справедливої вартості.”
Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:
30.08.2023 10:38:35 Доброго дня! Щодо питання визначення справедливої вартості отриманої гуманітарної допомоги, якщо вона не була зазначена в документах щодо отримання, інформація про створення спеціальної комісії з декількох людей є одним з можливих підходів до цього процесу. У вашому фонді, де є лише один працівник - директор та 10 волонтерів, також можна розглянути створення комісії з волонтерів для визначення справедливої вартості. Однак, перед початком цього процесу рекомендується переконатися, що ваш фонд має достатню кількість кваліфікованих та об'єктивних людей серед своїх волонтерів, яким можна доверити таке завдання. Покроковий план дій по визначенню справедливої вартості може бути наступним: 1. Створення комісії: Визначте кількість волонтерів, яким можна довірити завдання визначення справедливої вартості. Запросіть їх участь і згоду на цю роботу. 2. Опрацювання інформації: Збережіть всю доступну інформацію про отриману гуманітарну допомогу, таку як опис товару, кількість одиниць, стан тощо. 3. Дослідження ринку: Проведіть дослідження ринку для визначення поточної ринкової вартості подібних товарів або послуг. 4. Консультування фахівцями: Звернутися до фахових організацій або експертних груп для консультування щодо вартостей певних товарних позицій або послуг. 5. Обговорення та прийняття розрахунку: Провести засідання комісії для обговорення та прийняття розрахунків щодо справедливої вартості отриманої гуманітарної допомоги. 6. Документування: Зафіксуйте результати розрахунків та обговорень у внутрішніх документах вашого фонду. 7. Використання інформації: Використовуйте отриману інформацію про справедливу вартість для звітності, залучення партнерів або подальшого планування вашої організації. Важливо також зазначити, що процес визначення справедливої вартості може бути ск
30.08.2023 10:41:24 У разі, якщо вартість предмета гуманітарної допомоги не зазначена у супровідних первинних документах на підставі яких неприбуткова організація набула його у власність, то така вартість визначається неприбутковою організацією на основі Національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку.
Схожі послуги та статті
В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ
Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.
У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.
Ваші кошти в надійних руках!
Від реальних користувачів
PRO консультантів
Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для
того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний
час.
Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам
потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів
- можете впевнено довіряти нашим фахівцям!
Отримайте консультацію
Знати про нас
-
Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ
Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine, резиденти Diia.City, перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали, працюємо у Польщі та Англії, перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку, задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!
-
НовинаПриєднання CONSULTANT до Diia.City United
-
НовинаЧому не завели справу на генерала Юрія Содоля: вказівка згори чи бездіяльність ДБР?
-
НовинаШтрафи за ненадання даних у ТЦК: чи можуть конфіскувати майно у тих, хто перебуває за кордоном?
-
НовинаКонсультант відправляється до Люксембургу: серед 20 кращих компаній української делегації на Nexus!
-
НовинаЗапуск Консультант в Польщі анонсували на одних з найвпливовіших інтернет ресурсах країни
-
НовинаLEGAL TECH В ПОДОЛАННІ КОРУПЦІЇ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ПІДХІД ДО ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ: ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА В ОДНОМУ ДОТИКУ
-
НовинаКОНСУЛЬТАНТ – UBER ДЛЯ ЮРИСТІВ
-
НовинаДВІ ТИСЯЧІ БЕЗКОШТОВНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ І МИ НЕ ЗУПИНЯЄМОСЬ!
-
НовинаПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОСІБНИКА “ДОРОГОВКАЗ ПОРАНЕНОГО”
- Адреса Україна, м. Київ, 01601, вул. Мечникова 2, пов. 10
- Пошта support@consultant.net.ua
- Телефон 0800337717