Недавно нашей команде задали вопрос: “Доброго дня. Таке питання. Вийшов в магазин, авто на аварійці залишив на правій крайній, знака зупинка і стоянка заборонена не було. Повернувся з магазину, на лобовому талон на сплату штрафу. Не розумію за що. Як не платити штраф за парковку?”
Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:
Консультант #142
Добрий день! Постанову інспектора з паркування про накладення адміністративного стягнення Ви можете оскаржити в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України. Скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом 10 (десяти) днів з дня набрання постановою законної сили. Бажаю Вам успіху!
 
Консультант #71
Постанова про накладення штрафу оскаржується тільки в суді. На подання позовної заяви на оскарження постанови у вас є 10 днів - відлік цих днів починається з дня вручення вам постанови про накладення штрафу. Постанова скоріше за все надійде на пошту за вашою адресою проживання. Коли отримаєте постанову - звертайтесь до адвоката за допомогою у написанні позову про оскарження постанови. Позовна заява подається до районного суду у місті за адресою управління поліції, яке видало постанову про штраф (ця адреса буде вказана у постанові). Судовий збір за подання позовної заяви - 908 гривень 00 копійок. Судовий збір та витрати на адвоката відшкодовуються вам за рішенням суду, тому в позові треба заявити про стягнення з поліції судового збору та витрат на адвоката.
 
Консультант #107
Постанову про накладення штрафу за порушення правил паркування модна оскаржити протягом 10 днів до місцевого суду за правилами кодексу адміністративного судочинства з урахуванням норм кодексу України про адміністративні правопорушення. У позовній заяві до суду необхідно викласти фактичні обставини події та навести аргументи чому на вагу думку постанова є незаконною. Можете долучити фотознімки із місця де вам виписали постанову, довідку від дорожньої служби про відсутність в тому місці дорожніх знаків, які забороняють зупинку чи стоянку як доказ відсутності правової підстави для винесення такої постанови. Якщо суд скасує постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу то звісно можете не сплачувати штраф. Одночасно із поданням позовної заяви до суду раджу направити повідомлення про оскарження постанови до органу, яким винесено постанову, щоб вони не звернулися до виконавчої служби із примусового стягнення з вас суми штрафу, яка автоматично подвоється
 
Консультант #136
При порушенні ПДР складається протокол і штраф накладається постановою на підставі складеного протоколу. Постанова про накладення штрафу можна оскаржити до суду. Для цього знадобитися адвокат. У випадку виграшу справи послуги адвоката можна відшкодувати через суд.