ШТРАФ ЗА ПАРКОВКУ ✅ 295 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Штраф за парковку

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 70 02.02.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго дня. Таке питання. Вийшов в магазин, авто на аварійці залишив на правій крайній, знака зупинка і стоянка заборонена не було. Повернувся з магазину, на лобовому талон на сплату штрафу. Не розумію за що. Як не платити штраф за парковку?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
01.02.2021 19:43:31
При порушенні ПДР складається протокол і штраф накладається постановою на підставі складеного протоколу. Постанова про накладення штрафу можна оскаржити до суду. Для цього знадобитися адвокат. У випадку виграшу справи послуги адвоката можна відшкодувати через суд.
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №136 Юрист Україна / Київ

29.01.2021 12:15:21 Добрий день! Постанову інспектора з паркування про накладення адміністративного стягнення Ви можете оскаржити в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України. Скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом 10 (десяти) днів з дня набрання постановою законної сили. Бажаю Вам успіху!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ

29.01.2021 13:36:32 Постанова про накладення штрафу оскаржується тільки в суді. На подання позовної заяви на оскарження постанови у вас є 10 днів - відлік цих днів починається з дня вручення вам постанови про накладення штрафу. Постанова скоріше за все надійде на пошту за вашою адресою проживання. Коли отримаєте постанову - звертайтесь до адвоката за допомогою у написанні позову про оскарження постанови. Позовна заява подається до районного суду у місті за адресою управління поліції, яке видало постанову про штраф (ця адреса буде вказана у постанові). Судовий збір за подання позовної заяви - 908 гривень 00 копійок. Судовий збір та витрати на адвоката відшкодовуються вам за рішенням суду, тому в позові треба заявити про стягнення з поліції судового збору та витрат на адвоката.

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

30.01.2021 00:41:52 Постанову про накладення штрафу за порушення правил паркування модна оскаржити протягом 10 днів до місцевого суду за правилами кодексу адміністративного судочинства з урахуванням норм кодексу України про адміністративні правопорушення. У позовній заяві до суду необхідно викласти фактичні обставини події та навести аргументи чому на вагу думку постанова є незаконною. Можете долучити фотознімки із місця де вам виписали постанову, довідку від дорожньої служби про відсутність в тому місці дорожніх знаків, які забороняють зупинку чи стоянку як доказ відсутності правової підстави для винесення такої постанови. Якщо суд скасує постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу то звісно можете не сплачувати штраф. Одночасно із поданням позовної заяви до суду раджу направити повідомлення про оскарження постанови до органу, яким винесено постанову, щоб вони не звернулися до виконавчої служби із примусового стягнення з вас суми штрафу, яка автоматично подвоється

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу