image

Студент призовного віку - виїзд за кордон

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 48 30.03.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Я студент очної денної форми магістратури українського ВУЗа і маю «юридичну» відсрочку від призову/мобілізації на підставі 23, 1 статті ЗУ. Чи дає це мені можливість виїзду за кордон? Якщо так, то на підставі яких документів та законів? Зокрема, цікавить питання стосовно державної прикордонної служби - в їх списку немає студентів укр вузів денної форми. https://dpsu.gov.ua/ua/news/do-kogo-z-cholovikiv-gromadyan-ukraini-vikom-vid-18-do-60-rokiv-ne-zastosovutsya-obmezhennya-viizdu-za-kordon-”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

24.03.2022 11:29:59 Доброго дня. Відповідно до абз.2 ч.3 ст.23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" здобувачі фахової передвищої та вищої освіти, асистенти-стажисти, аспіранти та докторанти, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період не підлягають. Тобто, у вас фактично є відстрочка від призову на час навчання. Відповідно до інформації з офіційного вебсайту ДПС України (https://dpsu.gov.ua/) обмеження щодо перетину кордону на виїзд з України не застосовуються до осіб, які мають посвідчення про відстрочку від призову. Тому, я вважаю, що Ви маючи відстрочку від призову на підставі вищевказаної статті Закону можете виїхати за кордон, пред'явивши документи з ВУЗу, які підтверджують факт навчання та з Центру комплектування (військомату), які підтверджують відстрочку.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

24.03.2022 18:56:35 Відповідно до статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період не підлягають також: здобувачі фахової передвищої та вищої освіти, асистенти-стажисти, аспіранти та докторанти, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти. Тому призвати до армії вас не зможуть. Але у зв'язку з встановленням режиму воєнного стану, з України тимчасово заборонено виїжджати чоловікам у віці від 18 до 60 років. Виїхати можуть ті чоловіки, які є звільненими від військової служби за станом здоров'я та мають відповідну довідку про це. Ви не зможете поїхати з України до закінчення або скасування режиму воєнного стану.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

24.03.2022 23:10:06 Ви маєте відстрочку від мобілізації, зазначена відстрочка відображається у військових документах зокрема у посвідченні про відстрочку, яке ви можете оформити підійшовши до військкомат за місцем вашого знаходження з документами з ВУЗа, зокрема з довідкою з навчального закладу, де міститься інформація, що ви навчаєтесь у навчальному закладі на денній формі навчання. також оновл інформацією ДПС - здобувачі фахової передвищої та вищої освіти, асистенти-стажисти, аспіранти та докторанти, які навчаються за кордоном за денною або дуальною формами здобуття освіти (студенти, слухачі), але нажаль роз'яснення не надано, тому можете спробувати також перетнути кордон з довідкою з ВУЗа та студентським квитком, який підтверджує ваше навчання та форму навчання.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

25.03.2022 09:27:54 Потрібні документи, які підтверджують факт того, що Ви є студентом денної або дуальної форми навчання. Це може бути в тому числі і студентський квиток, але бажано, все ж таки – довідка з інституту. Державна міграційна служба України на своїй фейсбук сторінці зробила оголошення щодо осіб, яких вони будуть випускати за кордон.https://www.facebook.com/photo.php?fbid=284433497128861&set=a.256113479960863&type=3 . У своєму повідомленні вони не вказують про студентів взагалі. Натомість пишуть, що виключення стосується тих, хто має посвідчення про відстрочку від призову та повідомлення про зарахування на спеціальний військовий облік.Таким чином, для виїзду за кордон Вам потрібно мати у приписному чи військовому квитку відмітку з військкомату про те, що Вам надано відстрочку від призову по мобілізації. З такою відміткою Вас мають випустити за кордон.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

28.03.2022 13:38:15 Доброго дня! У зв'язку із введенням в Україні воєнного стану (укази Президента України №64/2022, №133/2022), на період дії правового режиму воєнного стану, можуть обмежуватися конституційні права і свободи людини і громадянина для забезпечення можливості запровадження та здійснення заходів правового режиму воєнного стану, які передбачені частиною першою статті 8 Закону України "Про правовий режим воєнного стану". Так, зокрема, передбачене ст. 33 Конституції України право на вільне песування та можливість покинути територію України є обмеженим, тому наразі студенти українських ВНЗ не можуть покинути територію України якщо вони не відносяться до їнщих категорій населення на які запроваджені обмеження не застосовуються.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №233 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу