image

Шум от соседей сверху

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 191 29.08.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый день. Соседи сверху неугомонно и просто нереально гупают при ходьбе. Это все продолжается порой до 2х ночи и начинается с 6-7 утра. Замер шума на телефоне показывал в среднем 45-50 дБ, а временами и 65 дБ (причем это не самый пиковый момент). Спать без беруш и в инное время - можно даже и не пробовать. Жить не реально. Естественно - разговоры не помогают, в ответ всегда "мы не гупаем". Есть ли правовой способ решения проблемы? Суд, комиссия по звукоизоляции?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
28.08.2022 21:01:58
Добрый вечер. 1. Вызовите полицию по 102, они обязаны приехать составить протокол. Если будут говорить что нету доказательств о том что превышен уровень шума, сошлитесь на показания телефона. 2. Если не поможет то придется заказать платный выезд специалиста который замеряет и даст заключение или позвонить в Держпродспожив службу (044) 364 77 80, (050) 230 04 28, они обычно приезжают по договоренности в течении 1-3 дней но бесплатно. 3. После того как будет акт который подтверждает превышение шума, можно пойти в полицию и еще раз написать заявление. 4. В случае повторного нарушения сотрудники полиции обязаны конфисковать приборы или другие источники шума. 5. Кроме этого можно подать иск в суд (о выселении, о обязательстве установить шумоизоляцию, о взыскании морального вреда и возмещении расходов на экспертов и юристов). Это не быстрая история, но зато им будут слать повестки в суд а это не приятно и есть вероятность что после этого они начнут вести себя правильно.
PREMIUM 34.34
Реклама
Приходько Андрій Анатолійович
Адвокат Україна / Київ
Приходько Андрій Анатолійович
Вартість: 40 000 грн/год Детальніше

28.08.2022 19:14:20 Ви можете або визивати поліцію, або збирати докази (відео фіксація, довідки, акти, протоколи, свідки, аудіо- екологічна експертиза) для подачі позову до суду про відшкодування матеріальної та моральної шкоди. Згідно зі ст. 24 ЗУ "Про Забезпеченні санітарного та епідеміологічного благополуччя населення", підприємства, організації, а також фізичні особи при проведенні будь-якого виду діяльності не повинні перевищувати рівень шуму, який встановлено санітарними нормами для таких приміщень і таких територій, як житлові будинки, прибудинкові території, установи освіти і культури, а також інші приміщення, в яких можуть перебувати люди як постійно, так і тимчасово. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я від 22 лютого 2014 року, максимальний рівень шуму, який дозволений у будинках і квартирах становить: - вдень : 50 децибел, - вночі : 40 децибел. Згідно зі ст. 82 КуПАП, за перевищення рівня шуму передбачено попередження або штраф у розмірі від 80 до 255 гривень.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

28.08.2022 20:24:45 У ст. 24 Закону «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» написано, що всі жителі нашої країни, а також всі установи та організації зобов'язані дотримуватися допустимих норм шуму. Ці норми затверджено наказом МОЗ (№463 від 22.02.2019), а відповідальність за їх порушення передбачено Кодексом України про адміністративні правопорушення. За цим законодавством, в Україні встановлено «час тиші». Він настає щодня з 22.00 вечора і продовжується до 8.00 ранку наступного дня. Попередньо рекомендую зняти відео з прив'язкою до часу (наприклад включити телевізор, де вказується час та дата), засняти шум після 22 години. Потім викликати працівників поліції, писати заяву про порушення тиші та додати відео до матеріалу, бажано також залучити сусідів. При наявності доказів працівники поліції зобов'язані скласти протокол про адмі. правопорушення за ст 182 КУпАП. Якщо працівники поліції "провели проф бесіду", слід скаржитись щодо неналежного розгляду Вашого звернення.

BASE (Базова) 0
Реклама

28.08.2022 21:55:05 Добрий вечір. Згідно ст.24 ЗУ "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" шуміти в квартирах не можна з 22 год до 8 год, а ремонт не можна робити з 21 год до 8 год., а у святкові та неробочі дні - цілодобово. Відповідальність за це передбачена ст.182 КУпАП. В разі виникнення шуму після 22 год викликайте поліцію і вимагайте на винних складення протоколу за вказаною статтею. Якщо не приїдуть, заручіться письмовими поясненнями 2-3 сусідів і письмову заяву подавайте у відділення поліції. Стаття 182 КУпАП передбачає повторність протягом року, тому використайте це. Якщо накладений штраф не допоможе, то потім буде доказом в суді у Вашу користь. Для цього ініціюйте перед міською радою створення відповідної комісії із залученням представника Держпродспоживслужби, за результатами якої повинен бути складений відповідний висновок, який матиме рекомендаційний характер для "шумних сусідів". Далі лише позов до суду з вимогою про усунення перешкод у користуванні власністю.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

29.08.2022 09:00:16 Есть Закон Украины “Об обеспечении санитарного и эпидемического благополучия населения”, которым, в частности ст. 24, возлагается обязанность на всех граждан, а также предприятий, учреждений, различных организаций, государственных и местных органов власти соблюдать установленные санитарными правилами нормы допустимого шума и звучания. Также, этой статьей запрещается в ночное время (а именно от 10 часов вечера до 8 утра) шумный спев и громкий крик, полностью запрещено использование в такое время суток фейерверков, салютов, аппаратуры, что воспроизводит звук. Соберите доказательства нарушения превышения соседями допустимого уровня шума (ими может может аудиозапись, коллективная жалоба жителей всех прилегающих квартир, либо что-нибудь другое) и направить письменное заявление с доказательствами на адрес полиции.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу