image

Свидотсво про шлюб

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 87 06.05.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Свидотсво про шлюб с матирью у я кои е диты и свидотсво багатодитнои родыны може буты пидставою для перетыну кордону?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

29.04.2022 18:09:52 Ні не може. Виключно свідоцтва про народження дітей де у графі "батько дитини" - зазначено ПІП особи, що перетинає кордон, троє дітей мають бути не повнолітніми. Або рішення суду про всиновлення дітей. Свідоцтво про шлюб і свідоцтво багатодітної сім'ї не є підтвердженням, того що - на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років. - які самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років. - на утриманні яких перебуває дитина з інвалідністю віком до 18 років або повнолітня дитина, яка є особою з інвалідністю І чи ІІ групи, до досягнення нею 23 років. - усиновителі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, на утриманні яких перебувають діти-сироти або діти, позбавлені батьківського піклування, віком до 18 років.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

29.04.2022 18:23:52 Пред’явлення зазначених Вами документів, буде не достатнім для прикордонників. Для перетину кордону необхідно: - наявність всіх дітей, відповідно і їх матері; - свідоцтва про народження дітей або медичне свідоцтво за формою 2 №103/о; - свідоцтво про реєстрацію шлюбу з матір’ю трьох і більше дітей або рішення суду про розлучення та визначення місця проживання дітей з батьком, або письмовий договір між батьками про те, з ким будуть проживати діти та участь другого з батьків у їх вихованні; - посвідчення батьків багатодітної сім’ї).

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ

30.04.2022 14:18:00 Как официально разъяснила Государственная пограничная служба Украины, мужчина, имеющий троих несовершеннолетних детей, может выехать из Украины. Для пересечения границы такой мужчина обязан предоставить, 1) Свидетельства о рождении детей; 2) Свидетельство о браке с матерью детей; 3) Удостоверение многодетной семьи. Обращаю ваше внимание, что для пересечения границы эти документы должны быть предоставлены в оригиналах. Также увеличит шансы на успешный выезд из Украины, если в момент выезда жена и дети будут сопровождать вас.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

01.05.2022 12:14:37 Доброго дня. Відповідно до абз.4 ч.1 ст.23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років, не підлягають призову на військову службу під час мобілізації, тому відповідно до Правил перетинання державного кордону громадянами України можуть під час дії в Україні воєнного стану покидати територію держави. Виходячи із вказаного вище, право виїзду за кордон мають чоловіки НА УТРИМАННІ яких знаходиться троє і більше дітей, тобто батьком цих дітей бути не обов'язково. Цього законодавцем не вимагається. Якщо у Вас наявні документи, які підтверджують факт перебування у Вас на утриманні трьох неповнолітніх дітей, маєте право покинути Україну. Якщо відомості про Вас внесено до посвідчення багатодітної сім'ї, даний документ надасть Вам право виїзду. Проте зайвим не буде зателефонувати безпосередньо на пункт пропуску через державний кордон України, через який планується виїзд, і уточнити наявний перелік документів.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

02.05.2022 10:03:53 Доброго ранку. Вказані Вами документи є підставою для підтвердження Вашого права на перетин кордону під час війни, я так розумію, що у Вас трое чи більше дітей, якщо є свідоцтво про багатодітну родину. Ще при собі треба мати свідоцтво про шлюб, документи на дітей. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

04.05.2022 12:07:25 Согласно распоряжения администрации погран.службы Украины от 17.03.22 и последних разъяснений на сайте https://dpsu.gov.ua/ua/Peretinannya-derzhavnogo-kordonu-v-umovah-pravovogo-rezhimu-vonnogo-stanu/ должно быть достаточно чего-то одного: посвідчення батька багатодітної сім’ї; свідоцтва про народження 3х дітей; свідоцтво про реєстрацію шлюбу з матір’ю 3х дітей. Советую предварительно по тел.гар.линии погранслужбы (область, в которой будете осуществлять переход или выезд) обезличено проконсультироваться по поводу пересечения границы по этим документам (буквально достаточно ли их) https://dpsu.gov.ua/ua/contacts/state_border_guards/ Как вариант еще в конкретный прикордонний загін отправить заяву по эл.почте и указать свою ситуацию и спросить выпустят ли при предъявлении посвідчення батька багатодітної сім’ї, недавно такое написал клиенту, дали положительный ответ и он выехал

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу