image

Тимчасовий прихисток

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 20 19.04.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Прошу допомогти розібратися з питанням тимчасовий прихисток.На даний момент у Польші, оформлені PESIL на себе та дитину 7р.Та подані заяви на допомогу.З документів біометричний паспорт та Св-во про народження.На статус біженця пишуть спец.заяву.Що заповнюють для тимчасового прихистку чи сам PESIL є статусом тимчасового прихисток?Чи можу я їхати далі до Європи, а саме до Франції і просити прихисток там, написавши тут заяву про припинення допомоги.Чи потрібно чекати загран.паспортів на себе і дити”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
12.04.2022 12:18:51
Що заповнюють для тимчасового прихистку чи сам PESIL є статусом тимчасового прихисток? PESIL у Польщі для отримання соціальних пільг, проживання, статусу та виплат є обов'язковим. Чи можу я їхати далі до Європи, а саме до Франції і просити прихисток там, написавши тут заяву про припинення допомоги.Чи потрібно чекати загран.паспортів на себе і дити? Їхати далі ви можете у будь-яку країну ЕС, тут відповідь залежить від стадії виготовлення ваших документів, та стадії отримання PESIL якщо вини вже готові то доцільніше отримати вже готові документи та рухатися далі у ЕС, якщо документи на стадії опрацювання, то доцільніше статус тимчасового прихистку у країні у якій ви маєте намір тимчасово перебувати. Тому Вам варто дізнатися у свого соціального працівника про ваші документи та порядок здійснення вами дій наступних, бо ви можете робити зайві рухи, на які втратите час і кошти, тому варто уточнити інформацію, Наявність статусу тимчасового прихистку, не забороняє перебувати в іншій.
BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

13.04.2022 13:46:58 Органи держави-члена ЄС, де ви перебуваєте, повинні повідомити вам про ваше право на тимчасовий захист. Далі ви повинні звернутися до органів влади по дозвіл на проживання для тимчасового захисту і дотримуватися їхніх вказівок у межах національного процесу. Переміщеним українцям, які отримують тимчасовий захист, повинні видати документ, який пояснює зрозумілою їм мовою їхній статус та права.Тимчасовий захист надається в будь-якій країні ЄС.Тимчасовий захист не обмежує вибір місця та країни проживання. Можна проживати у знайомих, родичів, друзів, волонтерів, в місцях, призначених для цього громадськими організаціями чи державою. Можна змінювати не лише житло, а й країну проживання.В разі тимчасового захисту зразу можна працювати, статус біженця надає право працювати лише після отримання цього статусу, тобто через 6 місяців, а то й більше.Незалежно від статусу - тимчасовий захист чи статус біженця - переселенець має право на медичну, соціальну, щомісячну грошову допомогу.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

16.04.2022 17:02:02 Доброго дня. Pesiel в Польші, це ваша ідентифікація, як наш ІПН в Україні, проте жодним чином він не є статутсом тимчасового прихистку. Ви можете виїхати до Франції , проте обов’язково необхідно мати при собі закордонний паспорт (біометричний) на Вас та на дитину.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.56 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу