image

Третя хвиля мобілізації

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 22 11.04.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Кого призивають в третю хвилю мобілізації? Чи можуть забрати людину в третю хвилю яка не служила і немає військового квитка? Якщо не мають права а людині прийшов квиток з воєнкомак, що робити?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
10.04.2022 13:28:32
Черговість та обсяги призову військовозобов’язаних визначаються Генеральним штабом Збройних сил України згідно з мобілізаційними планами. Зміст мобілізаційних планів не розголошується. За офіційною інформацією, під час третьої хвилі мобілізації до армії призвуть військовослужбовців з мобілізаційного резерву — випускників університетів, які пройшли навчання на військовій кафедрі та отримали звання офіцера запасу. Звичайних громадян, які не служили в армії та не мають бойового досвіду, призиватимуть під час четвертої хвилі мобілізації. Четверта хвиля буде розпочата лише у випадку критичної ситуації на фронті. Отримавши повістку, ви зобов’язані прибути до военкомату у призначений день та час. Ігнорувати повістку можливо лише у випадках: 1.повістка вручена вам на блокпості або просто на вулиці; 2.повістка була заповнена не завчасно, а перед тим, як вам її вручили; 3.у повістці не записано ваше ім’я, прізвище та по-батькові; 4.повістка не підписана військовим комісаром та не містить печатки
BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

08.04.2022 20:37:44 3 етап мобілізації, це призив так званого мобілізаційного резерву. До нього належать військовозобов’язані українці, які свого часу здобули військову спеціальність на військових кафедрах вишів. Вони мають офіцерські звання та перебувають у запасі.При цьому їх не призивали під час попередніх мобілізацій. Після цього настає останній, четвертий етап мобілізації. У цей етап призиватимуть усіх громадян, які не мають вікових та фізичних обмежень до військової служби. На цьому етапі мобілізують навіть тих, хто ніколи не служив у війську. Усіх громадян, які раніше не проходили службу в армії, відправлять на підготовку до навчальних центрів ЗСУ. І лише після навчальних центрів їх уже можуть відправити на передову, підготовка за армійськими спеціальностями у навчальних центрах триватиме від 7 до 20 днів – залежно від спеціальності.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

09.04.2022 14:20:38 По оприлюдненій інформації під 3 хвилю призиваються військовозобов’язані громадяни, які закінчили військові кафедри ВНЗ як офіцери запасу та не призивалися під час попередніх мобілізаційних кампаній. Тобто, якщо у Вас є військова кафедра ВНЗ, то для призову не обовязково було проходити службу в ЗСУ і мати військ.квиток. Якщо незгодні з викликом до воєнкомату, спробуйте подати скаргу на місцевий військкомат в усній формі за гарячою лінією МОУ: 0-800-500-410, 0-800-500-442, 044-454 -44-99 (треба назвати ПІБ, дані військомату, описати ситуацію. Скаргу подати можна письмово чи електронною поштою (ел. пошту zvernmou@post.mil.gov.ua або шукайте пошту місцевого тут https://www.mil.gov.ua/kontakti/oblasni-vijskomati.html). Також подивіться, може Ви належите до категорій військовозобов'язаних, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації за ст.23 ЗУ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу