image

Уехать за кордон

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 44 28.04.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Если освобождён от воинской службы и обмежнно в военное время из-за судимостей, я смогу уехать в другую страну?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

21.04.2022 08:59:16 Так, якщо у вас немає обмежень для претину кордону. Отримати додаткову консультацію щодо особливостей перетину кордону в період дії воєнного стану можна звернувшись за телефонами гарячої лінії Державної прикордонної служби: Волинський прикордонний загін (кордон з Польщею у межах Волинської області) – тел. (033) 272 09 20. Львівський прикордонний загін (кордон з Польщею у межах Львівської області) – тел. (032) 239 01 23. Чопський прикордонний загін (кордон зі Словаччиною та Угорщиною) – тел. (067) 181 42 67. Мукачівський прикордонний загін (кордон з Угорщиною, Румунією) – тел. (031) 313 82 61. Чернівецький прикордонний загін (кордон з Молдовою у межах Чернівецької області та Румунією) – тел. (037) 259 19 49. Могилів-Подільський прикордонний загін – (кордон з Молдовою у межах Вінницької області) – тел. (043) 376 01 41. Західне регіональне управління – тел. (032) 275 62 90.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

21.04.2022 09:09:45 З інформації, яку ви надали, неможливо встановити, чи є ваша судимість погашеною чи ні. Якщо ні, то ви не підлягаєте призову під час мобілізації. На сьогодні в Україні на період дії воєнного стану чоловікам – громадянам України віком від 18 до 60 років, обмежено виїзд за межі України. Перетнути кордон у період воєнного стану можуть категорії чоловіків, визначених законодавством: які мають посвідчення про відстрочку від призову та повідомлення про зарахування на спеціальний військовий облік, або висновок військово-лікарської комісії про непридатність; має висновок військово-лікарської комісії про непридатність до військової служби; на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років; самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років; на утриманні яких є дитина з інвалідністю. ті, хто є усиновителем, опікуном, або чиї близькі родичі загинули або зникли безвісти під час проведення антитерористичної операції.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

21.04.2022 10:12:53 Добрий день. Якщо особа визнана непридатною до військової служби і знята з військового обліку, тоді може у воєнний час покинути територію України. Якщо обмежено придатна у воєнний час - ні.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

21.04.2022 18:34:24 Уехать из Украины сейчас, пока действует военное положение, могут мужчины, признанные полностью непригодными к военной службе: как в мирное, так и в военное время. Непригодность к военной службе подтверждается заключением, выданной медицинской комиссией при военкомате. Запись в военном билете "Ограничено пригодный в военное время" - исключает возможность выехать из Украины до окончания военного положения; пограничники не пропустят вас с такой формулировкой в военном билете.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

22.04.2022 12:37:38 Да. Можете выехать за пределы страны. Обратите внимание: - есть ли у вас ограничение выезда за границу , вынесенное судом; - на границе у вас попросят предоставить документы которые подтверждают освобождение от воинской службы (выдержка с приказа, справка Комиссии о не пригодности, и т.д.) В случае наличия ограничения суда о запрете в выезде за пределы страны или отсутствие документов об отсрочке к призыву , вас не выпустят.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ

22.04.2022 17:00:14 П.6 ч.6 ст.37 ЗУ «Про військовий обов'язок і військову службу» предусматривает исключение с воинского учета военнообязанных, которые раніше засуджені до позбавлення волі за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, т.е. должен быть приговор от 5 лет лиш.свободы, и неважно, если отбывали наказание условно. Это самостоятельное основание для исключ.с учета, для этого не нужно иметь еще и непригодность по здоровью. Исключенные с воин.учета не подлежат мобилизации, значит и нет ограничения на выезд. Вам следует иметь документ из военкомата, где будет написано «виключен з військ.обліку по п.6 ч.6 ст.37 ЗУ «Про військовий обов'язок…». Но, в распоряжении администрации погран.службы от 17.03.22 такого буквального пункта нет, и могут придраться по формальности «такого в распоряжении нет». Советую по тел.горячей линии погран.службы (область, где планируете переход или выезд) спросить буквально достаточно ли будет Ваших док-тов для выезда https://dpsu.gov.ua/ua/contacts/state_border_guards/

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу