В ВОЕННОМ БИЛЕТЕ Я СПИСАН БЕЗСРОЧНО ✅ 1583 - СТАТТІ - consultant.net.ua
image

В военном билете я списан безсрочно

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 709 23.07.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Если я не военно обязаный. По ст 37.6.6. Я могу пересекать границу”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

17.07.2022 10:23:55 На практике скорее всего не получится, официально на запросы о выезде все пограничные пункты пишут, что не разрешат выезд. Действительно, п.6 ч.6 ст.37 ЗУ «Про військовий обов'язок і військову службу» предусматривает исключение с воинского учета военнообязанных, которые раніше засуджені до позбавлення волі за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, такие не подлежат мобилизации. На практике погранцы не выпускают, отказывают потому, что «исключенного за судимость с воинского учета» в распоряжении администрации погран.службы или в правилах выезда за границу затв. пост.КМУ від 27.01.1995 №57 такого буквального пункта нет, потому и права на выезд нет, хотя на мой взгляд это не логично и не законно по такой категории граждан делать отказ, раз они все равно не подлежат мобилизации. Тем более, исключенные с учета по здоровью также не указаны в перечне освобожденных от мобилизации по ст.23 ЗУ «Про мобілізацію», но их выпускают. Ждите изменений в законе, они в Верх.раду поданы

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

17.07.2022 21:08:38 Ні. Скоріше за все відомості зазначені у Вашому військовому квитку вже не актуальні так як внесенні до затвердження діючих законодавчих приписів, на підставі Наказу Про затвердження Інструкції з військового обліку військовозобов'язаних і призовників в органах місцевого самоврядування Нормативний акт, що регламентує це питання зараз Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затверджене наказом Міноброни від 14.08.2008 № 402. Повторний медичний огляд військовозобов’язаних, які перебувають у запасі 1 і 2 розрядів, раніше визнаних придатними до військової служби або непридатними до військової служби в мирний час за станом здоров’я, які можуть бути вилікувані, а також військовозобов’язаних плавскладу ВМС Збройних Сил України проводиться один раз у 5 років ВЛК військових комісаріатів, а льотного складу — ЛЛК військових комісаріатів (абз. 3 п. 3.2 Положення № 402).

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

18.07.2022 08:59:38 Доброго ранку. Якщо Ви знятий з обліку нещодавно та непридатний у військовий час, тоді так, Ви маєте право виїхати. Але якщо Вас зняли років так скажімо за три, то Вас змусять знов проходити ВЛК. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

19.07.2022 12:30:10 З метою здійснення заходів правового режиму воєнного стану обмежено виїзд з України громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років. Однак, така заборона не є абсолютною. Так, громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років можуть виїхати за кордон: Визнані встановленим порядком непридатними до військової служби за станом здоров’я з виключенням з військового обліку (тимчасове посвідчення військовозобов’язаного або військовий квиток з відміткою, витяг з наказу про звільнення з військової служби та виключення зі списків особового складу)

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

22.07.2022 17:44:04 На основании статьи 37.6.6. Закона Украины "О военной обязанности и военной службе" исключению из военного учета подлежат граждане Украины, которые были ранее осуждены к лишению свободы за совершение тяжкого или особо тяжкого преступления. По Указу Президента Украины о всеобщей мобилизации №69/2022 призыву на военную службу во время мобилизации подлежат только военнобязанные и резервисты. Вы не относитесь ни к военнобязаным, ни к резервистам, так как были исключены из военного учета, и мобилизации не подлежите. Пересечь границу вы можете, но при выезде должны будете предьявить пограничникам военный билет с отметкой "Виключений з військового обліку", иначе не пропустят. Если такой отметки в вашем военном билете нет, нужно сходить в военкомат по месту приписки, получить отметку, и тогда уже выезжать из Украины. При наличии отметки проблем с выездом быть не должно.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.28 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.62 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.33 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу