ВІДНОВЛЕННЯ НА ПОСАДІ ✅ 343 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Відновлення на посаді

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 51 09.03.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго дня, я працювала в сільській раді 3 роки, коли обрали нового голову, восени минулогго року мене звільнили. Я вважаю що заільнення незаконне, хотіла би відновитись на посаді. Як я можу це зробити? Чи можу я отримати ту зарплату після відновлення яку я не отримала поки була звільнена? Дякую”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

02.03.2021 17:05:03 Поновитись на роботі ви можете тільки через суд. Подавайте позов про визнання звільнення незаконним та поновлення на роботі до суду за місцезнаходженням сільскої ради. Перед тим, як подавати позов треба зібрати докази, що звільнення було незаконним - витребувати з відділу кадрів сільської ради копію вашої особової справи, де будуть документи, на підставі яких вас звільнили. Сільська рада добровільно такі документи навряд чи надасть, тому ці документи доведеться отримувати через направлення адвокатського запиту, чи витребувати через суд. Стягнути з сільської ради зарплату, яку ви могли отримати, якби не звільнення, нереально, але ви можете вимагати стягнення моральної шкоди за незаконне звільнення. Будьте готові до того, що при поновленні на роботі вам можуть створити нестерпні умови праці та примусити звільнитись. Так склалось, що роботодавці не сприймають тих, хто судився з ними та поновився на роботі за рішенням суду. Перш ніж розпочинати суд, поміркуйте, чи варто воно того.

BASE (Базова) 35.03
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

02.03.2021 19:26:20 Звернутися до суду із заявою про визнання звільнення незаконним, поновлення на посаді і стягнення коштів за весь час вимушеного прогул можна протягом місяця з моменту звільнення. Для цього знадобитися адвокат. У випадку виграшу справи, послуги адвоката можна буде відшкодувати через суд.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №136 Юрист Україна / Київ

02.03.2021 23:44:44 Доброго дня! У випадку, якщо ви вважаєте, що вас звільнено незаконно, ви маєте право протягом місяця з дня коли вам стало відомо про цю подію звернутися до суду або за місцем вашої реєстрації або за місцем знаходження сільської ради, звідки вас звільнили. Треба підготувати позовну заяву де зазначити про всі обставини - момент прийняття на роботу, час перебування на посаді, обставини, що вплинули на ваш погляд на звільнення. Долучіть копі наказів про призначення на посаду, про звільнення, копію трудової книги та докази або посилання на докази, які підкріплять вашу позицію. Наведіть норми КЗпП які порушено. Також слід просити суд разом із вимогою скасувати рішення про звільнення, відновлення на посаді стягнути середній заробіток за час вимушеного прогулу. Також існує рекомендація кабінету міністрів про обмеження звільнення працівників на період пандемії в країні. Рішення суду в частині поновлення на роботі та стягнення заробітку за місяць повинно бути виконане одразу після винесення

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.56 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.97 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.59 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу