Відновлення на роботі, консультації онлайн | consultant.net.ua
image

Відновлення на роботі

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 13 12.02.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “

Недавно нашей команде задали вопрос: “Доброго дня, на початку карантину мене звільнили. Я вважаю що незаконно, хотіла би отримати відшкодування і відновитися на роботі. Які були підстави у роботодавця мене звільнити? Який шанс, що я зможу поновитися на посаді? Як примусити взяти мене на роботу назад?”

Мы хотим поделиться ответами наших специалистов:


Консультант #71

Доброго дня. Вам потрібна повноцінна консультація адвоката с трудового права. Спочатку зверніть увагу на статті 40 та 41 Кодексу законів про працю України, де перелічені підстави, за якими роботодавець може вас звільнити. Якщо жодна з підстав до вас не відноситься, то подавайте позовну заяву про визнання звільнення незаконним та поновлення на роботі. Якщо маєте будь-які докази, що підтвердять незаконність вашого звільнення, - завчасно підготуйте їх. Не маєте - просить суд витребувати такі докази в роботодавця. Зобов’язати роботодавця поновити вас на роботі може лише суд, примусити його до поновлення особисто ви ніяк не зможете. Шанси на поновлення залежать від того, чи встановить суд, що ваше звільнення було незаконним. Також майте на увазі та будьте готові до того, що роботодавець буде чинити опір вашому поновленню на роботі. Навіть якщо суд вас поновить, на роботі створять такі умови, що згодом змусять вас звільнитись. Поміркуйте, чи готові ви до роботи у нестерпних умовах.

 

Консультант #107

Якщо ви ввжаєте що були звільнені незаконно, ви можете звернутися із заявою про поновлення на роботі до суду. Підстави для звільнення закріплені у кодексі законів про працю України, а саме: зміна в організації виробництва і праці; невідповідності працівника займаній посаді; систематичне невиконання службових обов’язків; погоду тощо. В наказі про звільнення, який вам повинні були видати разом із трудовою книгою зазначено відповідну підставу. Шанси на поновлення залежать від дотримання роботодавцем всіх правил визначених КЗпП. Звісно на період дії карантину були рекомендації уряду щодо обмеження звільнення, проте це не прямі заборони. Після прийнятті рішення судом на вашу користь вас буде одразу поновлено на роботі та виплачено заробітну плату за вимушений прогул

 

Консультант #136

Треба розуміти підставу звільнення, якщо це скорочення, то мали би попередити за 2 місяці і обов'язково запропонувати будь-яку іншу роботу. Якщо не запропонували, то можна пробувати судитися. Якщо звільнили по статті за якісь порушення, то тут важливі строки і порядок. Таке звільнення могло бути протягом 1 міс з моменту виявлення порушення але не пізніше 6 міс з моменту вчинення. Така підстави звільнення як карантин немає. Якщо суд поновить на роботі, то роботодавець негайно мусить взяти назад. Проте для визначення шансів у суді слід звернутися до адвоката. Якщо виграєте справу в суді то витрати на адвоката можна відшкодувати через суд.

 

Консультант #142

Добрий день. У випадку незаконного звільнення Ви маєте право в місячний строк з дні вручення копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки, звернутися до суду з позовною заявою про поновлення на роботі та стягнення оплати за час вимушеного прогулу. У разі пропуску строку звернення до суду з поважних причин суд може поновити цей строк. Підстава звільнення повинна бути вказана у трудовій книжці. Для визначення Ваших шансів поновитися на роботі необхідно детально вивчити ситуацію та документи. Для цього звертайтеся до юриста/адвоката з трудового права. Бажаю Вам успіху!

 Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

06.02.2021 18:18:47 Доброго дня. Вам потрібна повноцінна консультація адвоката с трудового права. Спочатку зверніть увагу на статті 40 та 41 Кодексу законів про працю України, де перелічені підстави, за якими роботодавець може вас звільнити. Якщо жодна з підстав до вас не відноситься, то подавайте позовну заяву про визнання звільнення незаконним та поновлення на роботі. Якщо маєте будь-які докази, що підтвердять незаконність вашого звільнення, - завчасно підготуйте їх. Не маєте - просить суд витребувати такі докази в роботодавця. Зобов’язати роботодавця поновити вас на роботі може лише суд, примусити його до поновлення особисто ви ніяк не зможете. Шанси на поновлення залежать від того, чи встановить суд, що ваше звільнення було незаконним. Також майте на увазі та будьте готові до того, що роботодавець буде чинити опір вашому поновленню на роботі. Навіть якщо суд вас поновить, на роботі створять такі умови, що згодом змусять вас звільнитись. Поміркуйте, чи готові ви до роботи у нестерпних умовах.

BASE (Базова) 34.98
image

Тимошенко Олексій Ігорович

Юрист Україна, Київська область
і

06.02.2021 20:23:55 Якщо ви ввжаєте що були звільнені незаконно, ви можете звернутися із заявою про поновлення на роботі до суду. Підстави для звільнення закріплені у кодексі законів про працю України, а саме: зміна в організації виробництва і праці; невідповідності працівника займаній посаді; систематичне невиконання службових обов’язків; погоду тощо. В наказі про звільнення, який вам повинні були видати разом із трудовою книгою зазначено відповідну підставу. Шанси на поновлення залежать від дотримання роботодавцем всіх правил визначених КЗпП. Звісно на період дії карантину були рекомендації уряду щодо обмеження звільнення, проте це не прямі заборони. Після прийнятті рішення судом на вашу користь вас буде одразу поновлено на роботі та виплачено заробітну плату за вимушений прогул

BASE (Базова) 0
image

Клепка Олександр Григорович

Юрист Україна, Харківська область
і

06.02.2021 21:05:36 Треба розуміти підставу звільнення, якщо це скорочення, то мали би попередити за 2 місяці і обов'язково запропонувати будь-яку іншу роботу. Якщо не запропонували, то можна пробувати судитися. Якщо звільнили по статті за якісь порушення, то тут важливі строки і порядок. Таке звільнення могло бути протягом 1 міс з моменту виявлення порушення але не пізніше 6 міс з моменту вчинення. Така підстави звільнення як карантин немає. Якщо суд поновить на роботі, то роботодавець негайно мусить взяти назад. Проте для визначення шансів у суді слід звернутися до адвоката. Якщо виграєте справу в суді то витрати на адвоката можна відшкодувати через суд.

BASE (Базова) 0
image

Фрейдун Ольга Михайлівна

Юрист Україна, Київ
і

08.02.2021 12:41:51 Добрий день. У випадку незаконного звільнення Ви маєте право в місячний строк з дні вручення копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки, звернутися до суду з позовною заявою про поновлення на роботі та стягнення оплати за час вимушеного прогулу. У разі пропуску строку звернення до суду з поважних причин суд може поновити цей строк. Підстава звільнення повинна бути вказана у трудовій книжці. Для визначення Ваших шансів поновитися на роботі необхідно детально вивчити ситуацію та документи. Для цього звертайтеся до юриста/адвоката з трудового права. Бажаю Вам успіху!

BASE (Базова) 0
image

Бертнік Яна Павлівна

Юрист Україна, Київ
і
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів України

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.05 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 35.04 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 34.51 Топ 3
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 34.41 Топ 4
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Юрист Україна, Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Сулик Роман Андрійович

  Юрист Україна, Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів України створений для того, щоб кожен українець міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів України - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • дні
 • години
 • хвилини
 • секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

 • Консультації

  Нотаріус, спадщина

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №444
 • Консультації

  ВЛК придатність відстрочка чи не придатність

  Відповідей
  • Консультант №848
 • Консультації

  Новий законопроект звільнення контрактника

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Освітнє питання 2

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №444
 • Консультації

  Освітнє питання

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1137
  • Консультант №1072
  • Консультант №444
 • Консультації

  Троє дітей, не хочуть звільняти

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №780
  • Консультант №1072
  • Консультант №1249
  • Консультант №1224
 • Консультації

  Не виплачують зп, був на лікуванні

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №780
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Відмова від виїзду з тилу в бойову

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Відстрочка, у дитини 2а підгрупа

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №444
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Гіпертонія 2 Ї стадії відправляють на нуль

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №444
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Питання по гранту

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1166
 • Послуги

  Написання Скарги для військовослужбувця (4400)

  Відповідей
  • Консультант №787
  • Консультант №1072
 • Консультації

  Виплати при звільненні з ЗСУ

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
 • Консультації

  До кого звертитася по виплати за поранееня?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Які пільги є для УБД

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1137
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Чи мають право не прийняти рапорт?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №978
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Як нараховуються виплати?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Що потрібно, щоб оформити виплати?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
  • Консультант №1166
 • Консультації

  Чи потрібно здавати на права в Болгарії?

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1137
 • Консультації

  Військовий адвокат

  Відповідей
  • Консультант №848
  • Консультант №1072
image

Важливо

Знати про нас

 • Юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ

  Кращий юридичний стартап України за версією HiiL Inovative Justice Chalenge 2021 Ukraine , резиденти Diia.City , перший юридичний сервіс, який вийшов з маркетинговою стратегію на усі національні канали , працюємо у Польщі та Англії , перші інтегрували ШІ (Chat GPT) , не просто інформує про юридичні проблеми з відкритих даних, а вирішує їх “під ключ ”, понад 1000 зареєстрованих юристів, понад 25 000 користувачів мобільного застосунку , задонатили на юридичні консультаціі понад 100 000 $ … і це тільки частина наших досягнень!

 • Новина

  Річниця резиденства Diia.City

  image

Консультація
юриста у києві

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

 • Складання та редагування бізнес-планів;
 • Підготовка та подання заявок на отримання грантів (інвестицій), фінансування проектів;
 • Підбір та пошук грантових (інвестиційних) програм (в т.ч. міжнародних);
 • Консультування клієнтів з питань пошуку та отриманню грантів (інвестицій), виконанню умов для їх отримання;
 • Участь в презентаціях, конференціях, зустрічах з донорами та комісіями, що приймають рішення про задоволення заяв про отримання грантів;
 • Участь у різних ініціативах, таких як: розробка нових інструментів практики та напрямів обслуговування, написання статей для публікацій, зйомка тематичних відео.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб.

Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера. (інвестиційного консультанта). Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Приходько та партнери — юридична компанія, що спеціалізується на повному та комплексному юридичному обслуговуванні бізнесу та фізичних осіб. Наша діяльність базується в першу чергу на спеціалізації команди, в яку входять адвокати, юрисконсульти, податкові консультанти, аудитори, бухгалтери. З метою зміцнення команди ми шукаємо Грант-менеджера.

image
Адміністраця порталу