image

Військова служба

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 43 03.11.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Чи можу я звільнитись як багатодітний батько з посвідченням багатодітної сім'ї має трьох дітей, але двоє з них не рідні і на них сплачуються аліменти,але не регулярно і такі суми що дітей на них навіть не прогодуєш і я являюсь по суті єдиним кормільцем в родині так як дружина знаходиться в декретній відпустці до 3 років так як меншій дитині 1 рік,а старшій 9 років середній сім.”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
02.11.2022 13:33:02
Якщо службу проходите за контрактом - то звільнитись за цією підствою не зможете. Якщо проходите службу по мобілізації, то звільнитись на підставі ппг) п 2) ч 4 ст 26 ЗУ "Про військовий обов'язок та військову службу" можливо. Для підтвердження факту утримання неповнолітніх дітей, крім документів про шлюб, свідоцтв про народження дітей та посвідчення багатодітної сім'ї потрібно подати: 1) рішення суду про призначення сплати аліментів, довідку з ДВС про відкриття виконавчого провадження та довідку про заборгованність зі сплати аліментів біологічним батьком. Також в виконавчому органі або ЦНАП замовити довідку про утримання дітей, та про зареєстрованих осіб. за місцем Вашого мешкання - де буде вказано, що Ви, дружина. діти мешкаєте за однією адресою. Після чого всі наявні документі варто нотаріально завірити та долучити до рапорту про звільнення зі служби.
BASE (Базова) 0
Реклама

02.11.2022 13:22:20 Добрий день так ви можете звільнитися на підставі пп.г п2.ч.4 ст.26 Заокну Про військову службу Напишіть рапорт ,додайте свідоцтво про шлюб,свдоцтва народження дітей,довідку про склад сімьї ,двовідку багатодітної родини.Завірте власним підписом згідно ориганалу або відправте заказним з описом

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №303 Юрист Україна / Харківська область

02.11.2022 13:28:55 Так, якщо є посвідчення, то це є підстава для звільнення. Подавайте рапорт, додавайте посвідчення.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №324 Юрист Україна / Запорізька область

02.11.2022 13:40:45 Потрібно довести,що на вашому утриманні перебуває троє неповнолітніх дітей. Також якщо було рішення суду про сплату аліментів необхідно взяти довідку про сплату аліментів батьком дітей ( як факт, що він регулярно їх не сплачує) . За необхідності звертайтесь особисто.

BASE (Базова) 0
Реклама

02.11.2022 15:00:30 Доброго дня. Так Ви можете звільнитись за сімейними обставинами, я взагалі не розумію як Вас могли призвати. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

02.11.2022 16:22:52 Вітаю. Можна. Потрібно написати рапорт і додати підтвердні документи

BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
Консультант №311 Юрист Україна / Київська область

02.11.2022 17:31:59 Можете звільнитися. Якщо є посвідчення багатодітної родини взагалі прекрасно. Пишіть рапорт на звільнення з посиланням на: пп. "г" пункту 2 частини четвертої статті 26 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу, де зазначено, що військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період, звільняються з військової служби на підставах: під час воєнного стану: через такі сімейні обставини або інші поважні причини (якщо військовослужбовці не висловили бажання продовжувати військову службу): "перебування на утриманні військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років". Якщо діти проживають з вами, то вони на утриманні. Додати треба наступні документи: нотаріально завірені копії - свідоцтв про народження дітей, свідоцтво про шлюб, посвідчення багатодітної родини. Зразок рапорту можу надати

BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу