image

Військовозобов'язаний в час військового стану

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 130 21.04.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрий день! Чи військово зобов'язаний під час військового стану, якщо маю 3-ю группу по зору(пожизнено. Одне око не бачить з народження) та маю білий квиток? Можу в такому випадку перетнути кордон?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

14.04.2022 19:10:45 Добрий день. П.3 ч.6 ст.37 ЗУ «Про військовий обов'язок і військову службу» передбачає можливість виключення з військового обліку військовозоб.громадян, які за висновком ВЛК (військово-лікарської комісії) визнані непридатними до служби та підлягають виключенню з військового обліку. Мобілізації підлягають військовозоб.громадяни, якщо Ви у передбаченому законом випадку виключені з військового обліку військовозоб., то не підлягаєте мобілізації, треба мати про це запис у військовому док-ті (виключені з військового обліку). Для виїзду керуватися п.2-1 Правил перетинання держ.кордону, затв.пост.КМУ від 27.01.1995 №57 (зі змінами від 05.04.2022), там вказано: у разі введення … воєнного стану особи з інвалідністю мають право перетинати кордон, вказано перелік потрібних док-ів. Раджу попередньо за тел.гарячою лінією прикорд.служби (область, де плануєте перехід або виїзд) спитати буквально чи достатньо буде Ваших док-тів для виїзду https://dpsu.gov.ua/ua/contacts/state_border_guards/

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

15.04.2022 11:23:46 Доброго дня. Чи придатний Ви до служби повинна вирішувати військова комісія, а з білим квитком Вас точно не випустять за кордон, але й призивати не будуть. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

15.04.2022 17:49:22 Згідно з її приписами право на перетинання державного кордону України мають: ⁃ особи, які у встановленому законом порядку отримали інвалідність І чи ІІ групи незалежно від віку і статі. Особи з інвалідністю ІІІ групи такого права на мають, у них є право на відстрочку від мобілізації на строк до 6 місяців. документи підтверджують інвалідність: ⁃ посвідчення особи з інвалідністю І або ІІ групи; ⁃ довідка до акта огляду МСЕК (форма № 157-1/о); ⁃ пенсійне посвідчення, посвідчення, що підтверджує призначення соціальної допомоги як особі з інвалідністю з дитинства/дитині з інвалідністю/особі, яка не має права на пенсію та ін., у яких ЗАЗНАЧЕНО групу та причину інвалідності; ⁃ довідка для отримання пільг особами з інвалідністю, які не мають права на пенсію. Тобто інваліди ІІІ групи перетнути кордон не можуть. Тому можете спробувати у військкоматі отримати посвідчення про відстрочку і з ним перетнути кордон.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

15.04.2022 18:25:20 Доброго дня. Якщо Ви інвалід ІІІ групи, то відповідно до абз.3 ч.1 ст.23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" не підлягаєте призову на військову службу під час мобілізації. Тому Ви, відповідно до постанови КМУ №383 від 29.03.2022 року, можете перетнути державний кордон України.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

18.04.2022 17:20:25 Доброго дня. У зв’язку з введенням в Україні правового режиму воєнного стану відповідно до Указу Президента України від 24.04.2022 №64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні” та Закону України “Про правовий режим воєнного стану” запроваджено обмеження у праві виїзду з території України її громадянам чоловічої статі віком 18-60 років. Однак щодо цього, відповідно до вимог вищезгаданих нормативно-правових актів, є виключення. Зокрема, особы які мають висновок військово-лікарської комісії про непридатність до військової служби у військовий час. Підтверджуючі документи: довідка військово-лікарської комісії про непридатність).

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №236 Юрист Україна / Київ
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.56 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу