image

Виконавчі провадження

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 188 15.11.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Постанова суду про сплату виконавчого збору від 09.11.2021 року не було сплачено 454 грн за судовий збір. 04.02.2022 року було накладено арешт на кошти боржника виконавчою службою. 27. 02.2022 був мобілізований до лав ЗСУ рахунки розморозили. 29.05.2022року через додаток дія оплатив заборгованість але виконавче провадження по сьогоднішній день чекає на зарахування хоч і написано що сплачено. Суд знаходиться в Херсонській області на окупованій території тому й не зараховується. Куди звернутися?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
04.11.2022 13:25:18
Рекомендую звернутись в Новотроїцький ВДВС у Генічеському районі Херсонської області Південного МУМЮ (м. Одеса) з клопотання про закінчення виконавчого провадження, зняття арешту з коштів боржника, внаслідок фактичного виконання в повному обсязі рішення згідно з виконавчим документом ( п. 7 ч. 1 ст. 39 ЗУ "Про виконавче провадження"). До клопотання варто додати квитанцію про сплату заборгованості. Додатково варто також вказати у клопотанні прохання про надання інформації про підстави відсутності зняття арешту та закінчення виконавчого провадження, оскільки наявний арешт майна може бути не тільки зумовлений стягненням судового збору, а й витрат виконавчого провадження в т.ч. виконавчого збору.Якщо заборгованості зі сплати виконавчого збору та витрат на виконавче провадження немає, а орган ДВС відмовляється завершувати виконавче провадження та знімати арешт з Ваших коштів Вам необхідно оскаржувати бездіяльність вищевказаної виконавчої служби до Київського рай.суду м. Одеси!
BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №323 Юрист Україна / Львівська область

27.10.2022 13:16:21 Доброго дня. Вас необхідно звернутися до Управління забезпечення примусового виконання рішень у Херсонській області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) вулиця Комкова, 87, корп. 2, Херсон, Херсонська область, Украина, 73003 Телефон: +380 552 453 949, яка на цей час проводить виконавчі дії щодо Херсонської області

PRO 70.54
Реклама
Станіслав Олегович
Станіслав Олегович Юрист Україна / Київ
Станіслав Олегович
Вартість: 750 грн/год Детальніше

27.10.2022 13:19:36 Добрий день. Всі суди Херсонської області - визначена підсудність за іншими судами. Виконавча служба - також передані функції. Виконавче провадження можливо закрити, всі адреси відомі. Херсон 🇺🇦. Звертайтеся, допоможу

BASE (Базова) 0.01
Реклама

27.10.2022 13:22:10 Звернутись потрібно до виконавця і надісляти копію квитанції про сплату. громадяни, у яких відкриті виконавчі провадження в органах ДВС, що знаходилися на тимчасово окупованих територіях, зможуть звернутися до альтернативних органів державної виконавчої служби для їх закриття, попередньо погасивши борги. Інформація про зміну місцезнаходження або про визначення органу ДВС, на який покладатимуться такі повноваження, публікуватиметься на офіційному сайті Мін'юсту.

BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
Консультант №311 Юрист Україна / Київська область

27.10.2022 13:56:58 Зверніться до виконавчої служби, якою видано постанову про стягнення виконавчого збору. Всі кошти, що сплачуються у вилкнавчому провадженні, спершу поступають на рахунок виконавчої служби, а вже потім перераховуються кінцевому отримувачу. Якщо виконавча служба не може перерахувати кошти до суду, це вже їх справа, а не ваша. Ви обов'язок виконали, заборгованість сплатили. Просіть у виконавчої служби надати довідку про отримання платежу на погашення заборгованості, щоб убезпечити себе. Важливо саме зафіксувати, що ви сплатили борг. А коли ті кошти фактично надійдуть на рахунок суду — то вже не ваша проблема, а виконавчої служби. І обов'язково збережіть квитанцію банку про той платіж. Це допоможе захистить у випадку, якщо до вас будуть якісь претензії від виконавчої служби.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

27.10.2022 15:53:14 Даний суд змінив підсудність та необхідно цю квітанцію надати в виконавчу службу для зарахування оплати.Виконавча служба теж переїхала,потрібно звернутися на гарячу лінію Мінюсту вони скажуть де зараз ДВС ваша

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №303 Юрист Україна / Харківська область

27.10.2022 20:51:53 Зверніться в ПІВДЕННЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ОДЕСА). Це управління включало в себе виконавчу службу Херсонської області. За цим посиланням https://just.odessa.gov.ua/ Опишіть ситуацію з проханням допомогти вирішити. Як звернення громадян це питання буде обов'язково розглянуто. Можна звернутися через сайн онлайн.

BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область

27.10.2022 21:02:31 Доброго вечора. Херсонський міський суд Херсонської області, відповідно до частини сьомої статті 147 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", враховуючи неможливість судами здійснювати правосуддя під час воєнного стану, Верховний суд розпорядженням від 26.09.2022 № 52 змінив територіальну підсудність судових справ на Малиновський районний суд м. Одеси Адреса: 65033 м. Одеса, вул. Василя Стуса, 1а Веб-сайт: https://ml.od.court.gov.ua E-mail: inbox@ml.od.court.gov.ua Телефони: (048)752-82-26; 097-769-41-49 (Інформаційний центр)

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №306 Юрист Україна / Вінницька область

27.10.2022 23:06:05 Громадяни, у яких відкриті виконавчі провадження в органах ДВС, що знаходилися на тимчасово окупованих територіях, зможуть звернутися до альтернативних органів ДВС для їх закриття, попередньо погасивши борги. Здійснювати виконання рішень зможе або орган ДВС, компетенція якого поширюється на таку територію, але лише за умови зміни ним місцезнаходження, що не підпадатиме під вищевказаний Перелік, або орган ДВС визначений Мін‘юстом за пропозицією Департаменту ДВС. Тож тепер громадяни, у яких відкриті ВП в органах ДВС, що знаходилися на тимчасово окупованих територіях, зможуть звернутися до альтернативних органів ДВС для їх закриття, попередньо погасивши борги. Інформація про зміну місцезнаходження або про визначення органу ДВС, на який покладатимуться такі повноваження публікуватиметься на офіційному сайті Міністерства

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

02.11.2022 12:44:05 Треба звернутися до виконавчої служби, якщо відділ знаходиться на окупованій території, то звертатися треба до управління, яке за звичай є міжрегіональним.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №324 Юрист Україна / Запорізька область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу