image

Виїзд до Болгарії

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 111 27.03.2022

Болгарія

Чи існують спеціальні умови в’їзду та допомоги тимчасово переміщеним громадянам України, які залишають країну через війну?


Режим тимчасового в’їзду

Рішення країни щодо прийняття тимчасово переміщених осіб з України;

Відповідно до регламенту (ЕС) 2018/1806 Європейського Парламенту та Ради громадяни України мають право на безвізовий в’їзд до Республіки Болгарія. та право на проживання до 90 днів протягом 180 денного проміжку часу в Республіці Болгарія.


Інформація про центри допомоги біженцям (адреса, вебсторінка, контактні телефони тощо );

З метою централізованого надання допомоги всім Українцям, які прибувають до Республіки Болгарія, українською громадою створено кризовий штаб та coll-centr.

+359 884 110 050 – надання консультацій з правових питань;

+359 884 110 330 – надання інформації щодо гуманітарної допомоги (розселення, можливе отримання теплих речей, харчів);

Також, для отримання інформації про тимчасове житло радимо зареєструватися та скористатися створеною українською діаспорою платформою для допомоги українським біженцям за посиланням: www.motherukraine-bg.org


Соціальне забезпечення біженців (тимчасове житло, можливість працевлаштування);

Громадяни України мають відкритий доступ до ринку праці та доступ до первинної медичної допомоги.

Наразі Урядом Республіки Болгарія вирішується питання про відкриття українських шкіл.


До уваги громадян України, які прибули на територію Республіки Болгарія;

Для надання консультаційних питань та координації радими звернутися на цілодобову гарячу лінію Посольства України в Республіці Болгарія тел+359 8780 15102

Графік роботи : з 9:00 до 21:00 ЩОДЕННО !!!!

 

Медична допомога (особливо щодо хронічних хворих, інсулінозалежних);

Надається безкоштовна первинна медична допомога.

Проведення лікування (стаціонарного, операцій) платне !


6Можливість продовження короткострокового перебування та віз для громадян України;

Громадяни України мають право на безвізовий в’їзд до Республіки Болгарія. та право на проживання до 90 днів протягом 180 денного проміжку часу в Республіці Болгарія .

Термін може бути продовжений з гуманітарних причин, пов’язаних із надзвичайними обставинами, згідно ст.27, ч.2 Закону про іноземців у Республіці Болгарія. Порядок, ,за яким громадяни України можуть скористатися правом на додаткове перебування на території Республіки Болгарія, визначено в Положенні про виконання закону про іноземців у Республіці Болгарія (ПВЗШРБ)

Громадяни України, які бажають продовжити безвізове перебування в Республіці Болгарія, можуть подавати заяву до Міграційної служби Міністерства внутрішніх справ до закінчення терміну безвізового перебування. Форму вони отримують на місці або можуть заповнити її заздалегідь, завантаживши з сайту Міграційної служби МВС Республіки Болгарії (згідно з додатком №2 до ст.11 ч.3 (ПВЗШРБ).

Громадяни України болгарського походження можуть отримати дозвіл на довгострокове або постійне проживання в Болгарії, якщо вони уклали трудовий договір з болгарським роботодавцем на термін 6 (шість) місяців. Громадяни України, які бажають отримати міжнародний захист (статус біженця чи гуманітарний статус, можуть звернутися до відділення Державної міграційної служби у справах біженців при Раді Міністрів, а для міста Софія закріплена РПЦ-Софія за адресою: ж/к Овча Купель, 2, вул.Монтевідео, 21, а також перед органами міграційної служби МВС а також перед міграційними відділами/ секторами/групами МВС та перед органами головного управління Прикордонної поліції МВС.)

Для отримання додаткової інформації громадяни України можуть відвідати міграційну службу-Міністерства внутрішніх справ за адресою: Софія, бул.Княгині Мірія Луїза, 48. Якщо вони проживають за межами міста Софія, вони можуть відвідати відповідний міграційний сектор/групу. Регіонального управління Міністерства внутрішніх справ за місцем їх проживання в країні.


Чи слід клопотати про статус біженців?;

Вирішення питання отримання статусу біженця громадяни України повинні приймати самі.


Які обмеження на в’їзд діють у зв’язку з короновірусом та які документи необхідно пред’являти ?;

Обмеження на в’їзд до Республіки Болгарія відсутні.


Перетин кордону без біометричного закордонного паспорта – так чи ні?;

Перетин Кордону для громадян України (біженців) можливий по закордонному біометричному паспорту, паспорту громадянина України для виїзду за кордон, внутрішньому паспорту громадянина України та по свідоцтву про народження.


Що робити, якщо строк дії закордонного паспорта закінчується?;

Для продовження закордонних паспортів, громадянам України необхідно звернутися до консульського відділу Посольства України в Республіці Болгарія в місті Софії. (адреса: м.Софія, ж/к Овча Купель, вул. Боряна 29)


Що робити, якщо з вами дитина без закордонного паспорта?;

Консульський відділ Посольства України в Республіці Болгарія може внести данні та вклеїти фотокартку дитини до Вашого закордонного паспорта.

Вам необхідно надати :

– фотокартку розміром 3,4Х4,5;

– свідоцтво про народження дитини;

– паспорт батьків


Перетин кордону з домашніми тваринами;

Перетин кордону з домашніми тваринами дозволяється. На контрольно пропускних пунктах необхідно заповнити відповідну анкету. Тварину можна ввозити навіть без відповідних щеплень.


Особи, які мають підстави для в’їзду в Республіку Болгарія, пропускаються тільки через наступні прикордонні пункти пропуску (ППП) ППП „Аерогара Бургас“; ППП „Аерогара Варна“; ППП „Аерогара Пловдив“; ППП „Аерогара София“ (Терминал 1 і Терминал 2); ППП „Пристанище Бургас“; ППП „Пристанище Варна“; ППП „Видин“; ППП „Връшка чука“; ППП „Дуранкулак“; ППП „Гюешево“; ППП „Златарево“; ППП „Илинден“; ППП „Калотина“; ППП „Капитан Андреево“; ППП „Капитан Петко войвода“; ППП „Кулата“; ППП „Лесово“; ППП „Маказа“; ППП „Малко Търново“; ППП „Олтоманци“; ППП „Оряхово“; ППП „Русе“; „ППП „Станке Лисичково“; ППП „Сомовит-Никопол“ і ППП „Стрезимировци“.


Контакти

Посольство України в Болгарії

Адреса: ul. “Boryana” 29, 1618 kv. Ovcha kupel, Sofia, Bulgaria

Телефон: +359 2 818 68 28

Гаряча лінія: +359 878 015 102 (цілодобово)

Режим роботи: Графік роботи консульського відділу – ЩОДЕННО!!!

з 9:00 до 21:00

Email: emb_bg@mfa.gov.uaconsul_bg@mfa.gov.ua

Сайт: http://bulgaria.mfa.gov.ua/ua

Гаряча лінія: +359 878 015 102 (цілодобово)

Режим роботи: Графік роботи консульського відділу – ЩОДЕННО!!!


Джерело https://tripadvisor.mfa.gov.ua/

image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.56 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу