image

Виїзд за кордон під час воєнного стану

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 62 12.07.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Чоловік знятий з військового обліку, але не випускають за кордон. Чи може він виїхати? Знятий по судимості в 2013 році”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

05.07.2022 16:12:30 Доброго дня. Скоріш за все Вам необхідно уточнити дані у військоматі, оскільки знятий Ваш чоловік був відносно давно. Напевно вимагатимуть, щоб пройшов військово-лікарську комісію та отримав довідку про непридатність до військової служби у військовий час. Лише тоді Вас пропустять. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

05.07.2022 16:20:21 На період дії правового режиму воєнного стану чоловікам - громадянам України, віком від 18 до 60 років, а також жінкам-військовозобов'язаним обмежено виїзд за межі України, крім військовозобов'язаних, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації відповідно до статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію". Статтею 6 Закону визначені підстави для тимчасового обмеження права громадян України на виїзд з України. Право громадянина України на виїзд з України може бути тимчасово обмежено у наступних випадках: ▶ У випадку, коли громадянин засуджений за вчинення кримінального правопорушення - до відбуття покарання або звільнення від покарання. Тобто у Вашому випадку необхідно з'ясувати причину заборони виїзду за кордон та Оскаржувати: або акт про заборону виїзду за кордон; або скасувати тимчасове обмеження фізичної особи у праві виїзду за межі України за вмотивованою заявою боржника; або Ухвалу суду про тимчасове обмеження.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

05.07.2022 21:25:48 По факту не может. Действительно, п.6 ч.6 ст.37 ЗУ «Про військовий обов'язок і військову службу» предусматривает исключение с воинского учета военнообязанных, которые раніше засуджені до позбавлення волі за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, такие не подлежат мобилизации. На практике погранцы не выпускают, отказывают потому, что «исключенного за судимость с воинского учета» в распоряжении администрации погран.службы от 17.03.2022 или 03.04.2022 (которое никто не видел) или в правилах выезда за границу затв. пост.КМУ від 27.01.1995 №57 такого буквального пункта нет, потому и права на выезд нет, хотя на мой взгляд это не логично и не законно по такой категории граждан делать отказ, раз они все равно не подлежат мобилизации. Но, какие умные только письма уже не пробовали им писать, давали справки, что человек исключен с учета и не подлежит мобилизации, все равно на словах отказывают. Обжаловать решение отказа в выезде можно через суд, но перспектива сомнительна в данное время

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

07.07.2022 15:35:53 Доброго часу доби! Питання більш обширне та потребую індивідуального вивчення ситуації. Рішення про надання відстрочки та дозволу на перетин кордону приймає Триторіальний центр комплектування та соціальної підтримки. Для більш детальної консультації, пишіть на пошту.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №230 Юрист Україна / Одеська область

08.07.2022 18:51:11 Доброго дня. Якщо чоловік знятий з військового обліку і має про це відповідну відмітку у військовому квитку чи його заміннику, може виїжджати за межі України, оскільки не являється військовозобов'язаним. Якщо такої відмітки у військово-обліковому документі у нього немає, потрібно звернутися до центру комплектування (військомату) за місцем реєстрації. Однак, не виключено, що його там не поновлять на військовому обліку.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

11.07.2022 14:57:16 Виїхати з України може чоловік, який виключений з військового обліку. Виключенню з військового обліку підлягають чоловіки, які були раніше засуджені до позбавлення волі за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину. Судимість настає за багатьма злочинами, не всі з них є тяжкими (особливо тяжкими) та передбачають покарання у вигляді позбавлення волі. Якщо вами був скоєний злочин, що не є тяжким чи особливо тяжким, і ви не були засуджені до позбавлення волі - у воєнкомата не було підстав виключати вас з військового обліку. В такому разі на підставі судимості вам не виїхати за кордон. Пропоную пошукати інший варіант для виїзду: наприклад, у статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію" визначений перелік підстав, за якими чоловіки не підлягають призову до армії під час мобілізації. Передивіться цей перелік, можливо яка-небудь з умов підійде вам. В такому разі ви зможете отримати у воєнкоматі відстрочку від мобілізації та тоді виїдете з України.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.58 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу