image

Виїзд за кордон судимість

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 1206 13.08.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Чи може чоловік перетнути кордон з судимістю? В паспорті є відмітка про "не військовозобов'язаний". В військовому квитку написано "знято з військового обліку згідно до наказу 342. Визнаний ПРИДАТНИМ до військової служби за ст.18, переданий на військовий облік військовозобов'язаним 2 категорії (як засуджений до позбавлення волі)”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

06.08.2022 23:28:42 Відповідно до Правила перетинання державного кордону громадянами України, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 року № 57 за загальним правилом на період дії правового режиму воєнного стану чоловікам - громадянам України, віком від 18 до 60 років, а також жінкам-військовозобов'язаним обмежено виїзд за межі України, крім військовозобов'язаних, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації відповідно до статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію". П.6 ч.6 ст.37 ЗУ «Про військовий обов'язок і військову службу» передбачає виключення з військового обліку військовозобов'язаних, які раніше засуджені до позбавлення волі за вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину. Тож на пункті пропуску просто можуть не пропустити, у зв'язку з наявністю такої прогалини в законодавсті. Як варіант, звернутись до воєнкомату для підтверджуючих документів, що на час воєного стану Ви зняті з обліку

BASE (Базова) 0
Реклама

07.08.2022 00:22:46 По вашим відомостям зазначених у документах він визнаний придатний. До того ж підлягають зняттю з військового обліку лише засуджені за тяжкі злочини. До того ж Наказ 342 втратив чинність Тому рекомендую уточнити можливість перетину кордону відповідно до наявних документів в працівників прикордонної служби Волинський прикордонний загін тел. (033) 272 09 20; Львівський прикордонний загін (тел. (032) 239 01 23», - Консультацію щодо питань перетину кордону зі Словаччиною й Угорщиною (067) 181 42 67. Щодо питань перетину кордону із Румунією і Молдовою у межах Чернівецької області можна отримати консультацію у Чернівецькому прикордонному загоні за номером - (037) 259 19 49; у межах Вінницької області - у Могилів-Подільському прикордонному загоні за номером (043) 376 01 41.

BASE (Базова) 0.06
Реклама
image
Консультант №178 Юрист Україна / Рівненська область

07.08.2022 13:28:35 Доброго дня. Виїзд не дозволено, оскільки такої категорії осіб, як громадяни України, зняті з військового обліку у зв’язку із відбуванням покарання за злочин, не передбачено п. 2-6 Правил та частиною першою статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», тобто є тимчасові обмеження у праві виїзду з території України

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №227 Юрист Україна / Тернопільська область

08.08.2022 09:16:55 Доброго ранку. Мобілізації Ви не підлягаєте, але і виїхати не зможете. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

10.08.2022 19:42:33 На практике скорее всего не получится, официально на запросы о выезде все пограничные пункты пишут, что не разрешат выезд. Действительно, п.6 ч.6 ст.37 ЗУ «Про військовий обов'язок і військову службу» предусматривает исключение с воинского учета военнообязанных, которые раніше засуджені до позбавлення волі за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, такие не подлежат мобилизации. На практике погранцы не выпускают, отказывают потому, что «исключенного за судимость с воинского учета» в распоряжении администрации погран.службы или в правилах выезда за границу затв. пост.КМУ від 27.01.1995 №57 такого буквального пункта нет, потому и права на выезд нет, хотя на мой взгляд это не логично и не законно по такой категории граждан делать отказ, раз они все равно не подлежат мобилизации. Тем более, исключенные с учета по здоровью также не указаны в перечне освобожденных от мобилизации по ст.23 ЗУ «Про мобілізацію», но их выпускают. Ждите изменений в законе, они в Верх.раду поданы

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №228 Юрист Україна / Волинська область

10.08.2022 22:53:43 Виїхати з України можна, якщо в вашому військовому квитку записано: "Визнаний непридатним до військової служби з виключенням з військового обліку". Зняття з військового обліку у зв'язку з судимістю не є підставою, яка б дозволяла виїхати закордон.

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу