image

Виїзд за кордон, за робочою візою.

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 469 04.11.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Вітаю, панове. Мені 26 років, я військовозобов‘язанний, планую їхати на роботу за кордон (Чехія). Роботодавєць забезпечує мене офіційним працевлаштуванням. Цікавить наступне питання, чи зможу я в цьому випадку виїхати за кордон?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
02.11.2022 21:45:18
За наведеними обставинами в перетині кордону Вам відмовлять. та відмова буде правомірною. Згідно Правил перетину (Постанова КМУ № 57 від 1995 р зі змінами) в п 2-1 перераховано перелік осіб. які можуть самостійно, або при супроводі інших осіб перетнути кордон. Загалом, до таких осіб відносяться, особи котрі мають інвалідність, або здійснюють супровід близьких осіб, котрі є інвалідами (в кодному випадку окремі вимоги щодо групи),потребують постійного догляду, або є опікунами за рішенням суду. Також кордон можуть перетнути особи, котрі мають відстрочку згідно ч 1 ст 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію". Та при перетині кордону надаються підтверджуючі документи, котри прописані в Правилах перетину кордону. Варто ознайомитись детально з кожною вимогою. При необхідності замовляйте послугу "Правовий висновок".
BASE (Базова) 0
Реклама

02.11.2022 21:40:43 Нет конечно по этой причине не сможете,в стране война

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №303 Юрист Україна / Харківська область

02.11.2022 21:45:51 Вітаю. Нажаль, не зможете. Це можливо дише якщо Ви зняті з військового обліку, або якщо не підлягаєте призову (заброньовані, інвалід, самостійно виховуєте дитину до 18, мажете 3 і більше дітей, виховуєте дитину з інвалідністю до 18, доглядаєте за дружиною/батьками які потребують постійної допомоги або є інвалідами 1-2 групи, працівники правоохоронних органів)

BASE (Базова) 0.01
Реклама

02.11.2022 21:57:59 Доброго дня. Отримання робочої візи не є підставою для отримання права виїзду за кордон. Підстави для виїзду за кордон вказані за посиланням https://dpsu.gov.ua/ua/Peretinannya-derzhavnogo-kordonu-pid-chas-pravovogo-rezhimu-vonnogo-stanu-Pitannya-vidpovid/

PRO 70.54
Реклама
Станіслав Олегович
Станіслав Олегович Юрист Україна / Київ
Станіслав Олегович
Вартість: 750 грн/год Детальніше

02.11.2022 22:17:34 Добрий вечір. Для перетину кордону за робочою візою необхідно надати документи, що підтверджують статус особи, яка не підлягає призову на військову службу під час мобілізації. Така віза не дає право на виїзд військовозобов’язаним.

BASE (Базова) 0.01
Реклама
image
Консультант №311 Юрист Україна / Київська область

03.11.2022 09:09:29 В воєнний стан виїхати з України можуть чоловіки, які отримали відстрочку від мобілізації. Перелік підстав для надання відстрочки зазначений в статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", і є доволі обширним. Але така підстава як наявність робочої візи в статті 23 відсутня. Тому робоча віза сама по собі не дає можливості на виїзд з країни. Треба отримувати відстрочку від мобілізації на загальних підставах (за станом здоров'я, або з інших причин). Відстрочка надається воєнкоматом на підставі документів, що підтверджують непридатність до військової служби у воєнний час за станом здоров'я, або тимчасову неможливість мобілізації (наприклад, при догляді за хворим батьком, дружиною, дитиною-інвалідом).

BASE (Базова) 34.32
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

03.11.2022 09:37:56 Якщо Ви водій, залізничник, волонтер чи спортсмнен, Вам виїзд дозволено, в інших випадках ні. Вас не пропустять, незважаючи навіть на Вашу робочу візу. Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область

03.11.2022 09:42:47 Доброго дня, якщо немає підстав для виїзду, Вас не випустять, працевлаштування за кордоном не є для цього підставою.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №321 Юрист Україна / Хмельницька область

03.11.2022 10:02:21 Доброго ранку, ви не зможете виїхати за кордон навіть із робочею візою. Порядок перетину кордону України завтерджено відповідною постановою КМУ. Крім того підстави про звільенння від мобілізації визначено у ст. 23 ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію"

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №324 Юрист Україна / Запорізька область

03.11.2022 11:35:06 НА жаль, робоча віза не дає право на виїзд - просто за наявності робочої візи вас не випустять за кордон. Для підтвердження підстав перетину державного кордону України на виїзд, крім документів, що підтверджують особу необхідно надати документи, що підтверджують статус особи, яка не підлягає призову на військову службу під час мобілізації та має право на виїзд з України. Візи іноземних країн, які видаються чоловікам - громадянам України, не підтверджують постійне проживання в цих країнах та не дають право на виїзд військовозобов’язаним.

BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область

03.11.2022 18:55:46 Те, що роботодавець забезпечить вас офіційним працевлаштування не дає вам підстави виїзду за кордон. За необхідності звертайтесь особисто.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image
ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти
 • PREMIUM 68.27 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.59 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.34 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image
Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу