ВИЗНАТИ ШЛЮБ НЕДІЙСНИМ ✅ 314 - СТАТТІ - CONSULTANT.NET.UA
image

Визнати шлюб недійсним

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 37 17.02.2021

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Доброго дня, чи можу я визнати шлюб не дійсним щоб не ділити майно з дружиною? Ми в шлюбі 5 років, вона не працює, а зараз на половину претендує. Якщо не визнавати недійсним то який спосіб не давати їй частину майна? Контракту шлюбного не було. Дуже дякую!”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

10.02.2021 23:09:31 Визнати шлюб недійсним можливо тільки за рішенням суду. Сімейний кодекс (стаття 40) визначає лише дві підстави, за наявності яких можна визнати шлюб недійсним: 1.Якщо шлюб був укладений без вільної згоди жінки чи чоловіка. Відсутність вільної згоди означає, що на момент укладення шлюбу жінка чи чоловік не осознавали своїх дій та не могли ними керувати внаслідок психічного захворювання, наркотичної чи алкогольної залежності. Також до відсутності вільної згоди прирівнено укладення шлюбу під фізичним чи психічним тиском. 2.Якщо шлюб є фіктивним - тобто укладеним жінкою чи чоловіком без реального наміру створення сім'ї. Інших підстав визнати шлюб недійсним не передбачено. Якщо якась з цих підстав була наявна на час укладення шлюбу, та це можна підтвердити доказами, звертайтесь до адвоката з сімейного права. Адвокат надасть вам більш детальну консультацію та підготує позов до суду.

BASE (Базова) 35.1
Реклама
image
Консультант №71 Юрист Україна / Київська область

10.02.2021 23:40:34 Доброго дня. Майно, яке було ваше до шлюбу залишається вашим. Те зо отримано за час шлюбу за загальними правилами є спільно нажитим майном, проте можна довести зо придбано за ваші власні збереження наприклад до шлюбу. Або якщо вам майно перейшло у спадок або будо подаровано - в такому випадку це теж виключно ваше майно. Деякі речі є неподільними, деякі індивідуальним. Шлюб може бути недійсним за законом - між родичами першої лінії спорідненості або якщо особа вже перебувала в шлюбі або якщо особа була недієздатною. За рішенням суду - якщо укладено без згоди особи, якщо особа буда недієздатною, якщо шлюб укладено між родичами. Радив би за відсутності мирного вирішення питання звернутися до суду із заявою про поділ майна, де довести що дружина не приймала участі у придбанні майна або якщо майно вам дісталось у спадок або дарунок або якщо майно не може бути розділено навпіл тощо

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №107 Юрист Україна / Харківська область

11.02.2021 11:52:14 Доброго дня. Шлюб може бути визнаний судом недійсним у випадку, якщо він був зареєстрований без Вашої вільної згоди та у разі його фіктивності (тобто укладення шлюбу без наміру створення сім'ї). Ви можете домовитися з дружиною та укласти шлюбний договір зараз, де пропишете що і кому належить. І тоді не потрібно буде ділити майно в судовому порядку. Сімейний кодекс України передбачає, що особистою приватною власністю дружини, чоловіка є: 1) майно, набуте нею, ним до шлюбу; 2) майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але на підставі договору дарування або в порядку спадкування; 3) майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але за кошти, які належали їй, йому особисто; 4) житло, набуте нею, ним за час шлюбу внаслідок його приватизації; 5) земельна ділянка, набута нею, ним за час шлюбу внаслідок приватизації. Якщо у придбання майна вкладені крім спільних коштів і кошти, що належали одному з подружжя, то частка у цьому майні, відповідно до розміру внеску, є його особистою приватною власністю. Успіху!

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №142 Юрист Україна / Київ

15.02.2021 14:46:40 немає підстав для визнання такого шлюбу недійсним якщо вона не працювала в шлюбі, то під час поділу майна в судовому порядку вам необхідно доводити факти того , що набуте майно під час шлюбу було придбано за ваші особисті кошти, а дружина не працювала і жодних коштів до сімейного бюджету не вносила це вже робота адвоката в якому місті ви знаходитесь ?

BASE (Базова) 0
Реклама
image
image

отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image

Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.59 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.03 Топ 2
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.58 Топ 4
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Перепельченко Анатолій Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image

Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?

 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?

 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?

 • Чи ви проходите військову службу?

 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?

image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу