ВОЕННОСЛУЖАЩИЙ ХОЧЕТ УСЫНОВИТЬ РЕБЁНКА ✅ 2247 - СТАТТІ - consultant.net.ua
image

Военнослужащий хочет усыновить ребёнка

image
image
Час прочитання: 1 хвилина Кількість переглядів: 946 16.11.2022

Нещодавно нашій команді поставили запитання: “Добрый день . мой муж ,военный, хочет усыновить моего сына от первого брака ( в сына биологический отец не содержит ребёнка), + в нас есть 2е общих несовершеннолетних детей. Нам в воинской части сказали что это криминальная ответственность за «ухилення від війни». Имеет ли он право усыновить моего ребенка и потом подавать рапорт на увольнение?”

Ми хочемо поділитися відповідями наших фахівців:

Найкраща відповідь
16.11.2022 14:41:41
пп.г) п. 2 ч. 4 ст. 26 Закону України "Про військовий обов'язок та військову службу" дає право на звільнення з військової служби через такі сімейні обставини або інші поважні причини (якщо військовослужбовці не висловили бажання продовжувати військову службу): "перебування на утриманні військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років". НЕ треба, щоб дитина була усиновлена. Якщо ви проживаєте у шлюбі однією сім'єю за однією адресою - це уже дає право вважатися багатодітною родиною. Можна робити посвідчення багатодітної родити та отримувати всі пільги, які передбаченні при цьому. Можна виїздити за кордон, бути звільненим від мобілізації та звільненим з лав ЗСУ. Нехай чоловік пише рапорт на звільнення - додає нотаріально завірені копії свідоцтв про народження дітей та свідоцтво про шлюб, можете долучити рішення суду про розлучення, де визначено, що дитина з вами проживає. В свою чергу ви як дружина можете написати заяву в ТЦК на перевірку сімейного стану чоловіка
BASE (Базова) 34.11
Реклама
image
Консультант №291 Адвокат Україна / Рівненська область

16.11.2022 13:54:01 Доброго дня. Звичайно має право на це і потім матиме право писати рапорт на звільнення, і в цьому жодної кримінальної відпвідальності не передбачено. Тому не хвилюйтесь і не звертайте увагу на таке військове керівництво! Буду вдячний за оцінку консультації.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №321 Юрист Україна / Хмельницька область

16.11.2022 14:01:40 Доброго дня. Усиновлення не має жодного відношення до кримінальної відповідальності. Вас свідомо вводять в оману для того щоб Ваш чоловік не отримав право на звільнення. Більш того, сам факт утримання чоловіком Вашої дитини та наявність 2 спільних дітей вже є підставою для звільнення. Чоловік вже може подати рапорт про звільнення на підставі підпункту "г" пункту 2 частини четвертої статті 26 Закону України "Про військовий обов'язок та військову службу": Військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період, звільняються з військової служби на підставах під час воєнного стану перебування на утриманні військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років. Факт утримання можливо довести довідкою про склад сім'ї та довідкою виконавчої служби про відсутність сплати аліментів на Вашу дитину від першого шлюбу

PRO 70.57
Реклама
Станіслав Олегович
Станіслав Олегович Юрист Україна / Київ
Станіслав Олегович
Вартість: 750 грн/год Детальніше

16.11.2022 14:12:06 Усиновлення можливо, лише при позбавленні батька біологічного батьківських обов'язків. Якщо біологічний батько не утримую свою дитину - є рішення суду про призначення на аліменти, та є заборгованності, то Ваш чоловік має право звільнитись зі служби і без усиновлення дитини. Варто подати свідоцтва про народження дітей, рішення суду щодо розірвання шлюбу та призанчення аліментів, довідку з ДВС про заборгованність, а також довідку про зареєстрованих осіб за Вашим місцем мешкання (замість довідки про склад сім'ї), довідку про утримання дітей Вашим чоловіком та свідоцтва про шлюб. За наявності цих документів, та якщо чоловік проходить службу по мобілізації можливо звільнитись на підставі пп г) п 2 ч 4 ст 26 ЗУ "Про військовий обов'язок та військову службу"

BASE (Базова) 0
Реклама

16.11.2022 14:23:20 Доброго дня. Усиновити дитину Ваш чоловік може. Для цього йому треба звернутисяь з письмовою заявою до служби у справах дітей за місцем свого проживання. Але щоб використати цю підставу для звільнення відіграє вагому роль той факт, щоб усі троє дітей перебували на його утриманні. Процес усиновлення не простий і тривалий. Я не вважаю це "ухиленням від служби". Дякую.

BASE (Базова) 0
Реклама
image
Консультант №175 Юрист Україна / Сумська область
image
image
отримати послугу

В мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ

Безпечна угода

Ви як Замовник позбавляєтесь від усіх фінансових ризиків при співпраці з Виконавцями, адже сума оплати резервується нашим сервісом та виплачується Виконавцю лише отримавши підтвердження від Вас про завершення етапу.

У разі ненадання послуги кошти повертаються Вам. Сервіс бере на себе усі фінансові ризики та виступає гарантом та хранителем коштів, а у разі виникнення розбіжностей між сторонами - незалежним Арбітром.

Ваші кошти в надійних руках!

image
Відгуки

Від реальних користувачів

 • ВР
  Володя Ралець

  Всім хто має проблеми з кредиторами , раджу звертатись за допомогою саме до цих консультантів . Тут в отримаєте і підтримку і дуже якісні поради . Стосовно вирішення проблем по кредитах

 • ММ
  Макс Миловский

  Ніколи не думав, що вирішення юридичних питань може бути таким легким! За допомогою цієї програми я швидко знайшов компетентного юриста, який допоміг мені впоратися з моєю проблемою. Дуже зручно та ефективно

 • ЯЛ
  Янош Лоренц

  Корисний додаток та хороша компанія в якій спеціалісти допоможуть та надададуть професійні відповіді на всі ваші запитання.

 • НІ
  Наталія Іващенко

  Сподобалось відношення і професійний підхід до справи,все на вищому рівні,дякую

 • RB
  RB28

  Чудовий додаток. Дуже допомогли)

 • АД
  Анна Д.

  Досить зрозумілий додаток, зручний у користуванні

 • БА
  Барин

  Допомогли вирішити питання з працівниками ТЦК, дякую

 • AR
  Archi_B

  Дуже простий в використанні додаток. Професіональні адвокати, та приємні консультанти. Рекомендую

 • AN
  And1kekkk

  Відмінний додаток! З ним я знайшов юриста за лічені хвилини. Зручний інтерфейс та багато функцій роблять його найкращим вибором для пошуку кваліфікованої юридичної допомоги.

 • AL
  albina309

  Завдяки цьому додатку я швидко знайшов досвідченого юриста, який допоміг мені розібратися у моїй правовій ситуації. Простий у використанні та результативний

 • SI
  Simpldimpl2

  Через додаток вирішив своє питання! Дякую

 • LY
  L.Yaro

  Дуже дякую за допомогу, рада що звернулась. Однозначно рекомендую, в наш час знайти достовірну інформацію дуже важко, але виявляється можливо))

 • ГЕ
  Герцог235689

  Доволі все добре працює. Почав користуватися недавно але вже задоволений. Консультантами задоволений. Дякую. Буду звертатись й надалі.

 • ДЛ
  Добрі люди

  Був у ДШВ. Отримав поранення. Все нормально, поставили на ноги, але не хочу бути тягарем для побратимів. Ротний сам запропонував звільнитись по сімейним. Тільки попросив правильно складений рапорт, бо їм наверх відчитатись треба. Зателефонував сюди. порадили юриста. Все за 2 дні зробив. можу радити іншим

 • ДД
  Даніїл Діхтяренко

  Звернувся по рекламі в інтернеті. Взяв консультацію і мені знайшли хорошого військового адвоката, який допоміг мені перевестись до іншої частини. Гарно працювали з документами та пояснили що і як. Рекомендую, висловлюю велику подяку адвокатам!

image

ТОП 10

PRO консультантів

Всі консультанти

 • PREMIUM 68.28 Топ 1
  image

  Грицай Микола

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 35.63 Топ 2
  image

  Молчанов Олег Вікторович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.53 Топ 3
  image

  Бараненко Леонід Олександрович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 34.33 Топ 4
  image

  Приходько Андрій Анатолійович

  Адвокат Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 16 Топ 5
  image

  Мірошниченко Тарас Васильович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 6
  image

  Галь Андрій Михайлович

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 7
  image

  Ан Ирина Миколаївна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 8
  image

  Петрик Тетяна Олександрівна

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 9
  image

  Мазур Єлизавета

  Юрист Україна / Київ
  і
 • PREMIUM 0 Топ 10
  image

  Колганов Іван Володимирович

  Юрист Україна / Київ
  і

Ми перевіряємо кожного фахівця, який реєструється на нашому сервісі та гарантуємо якість послуг.
КОНСУЛЬТАНТ - це прозорий та найбільший рейтинг юристів та адвокатів створений для того, щоб кожен міг обрати найкращого спеціаліста у потрібному місці та у потрібний час.

Рейтинг юристів формується на основі позитивно виконаних замовлень, ваших відгуків, оцінок
та коментарів. Рейтинг неможливо купити: він формується виключно користувачами. Тому, якщо Вам потрібні послуги, консультації або підготовка документів від кращих юристів та адвокатів - можете впевнено довіряти нашим фахівцям!

image
Бонус

Отримайте консультацію

Пройдіть опитування та отримайте 500,00 грн на консультацію

Надайте відповіді на вказані запитання і ми миттєво зарахуємо 500,00 грн на першу консультацію в мобільному застосунку КОНСУЛЬТАНТ. Це означає, що консультація для Вас буде абсолютно безкоштовна, а юрист отримає оплату від нашого сервісу. Це забезпечує швидку та якісну відповідь відразу від декількох фахівців. З прикладами таких консультацій можна ознайомитися нижче. Нарахування бонусу обмежені в часі, тому не зволікайте - дійте!

 • 0 дні
 • 0 години
 • 0 хвилини
 • 0 секунд
image

Дякуємо за реєстрацію!

Поставте Ваше запитання через мобільний додаток

 • Чи Ваше питання термінове?
 • Чи звертались Ви раніше за допомогою до інших адвокатів?
 • Вам потрібен військовий юрист чи адвокат?
 • Чи ви проходите військову службу?
 • Вам потрібен супровід у ТЦКСП?
image

Важливо

Знати про нас

image
Адміністраця порталу